Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rok lunacek

Rok lunacek

Men je ta tip tok fajn. A veste mogoce ce je porocen, ma otroke? Ma punco? A kdo kaj ve??

Odgovor na objavo uporabnika
Ena901, 01.01.2022 ob 18:57

Men je ta tip tok fajn. A veste mogoce ce je porocen, ma otroke? Ma punco? A kdo kaj ve??

Je poročen, žena je Vita Lunaček, kot pevka nastopa pod imenom Karmen Kaan, nosi rdečo lasuljo.

men je tak markanten, se iz teh casov flirtov…

nekaj ima posebnega… ze od prej, pa tudi zdaj ko je starejsi je to ostalo

 

ni prileplo videa

(https://youtu.be/XaE237nr5yM)

Žena ni ravno glasbeno nadarjena, sem poslušala njene pesmi, obup. Tip je imel lepe lase- je zbolel, da ima nonstop kapo? Ima kaj otrok? Jah, veliko “bi ga”.

On mi deluje prikrit gej.

Odgovor na objavo uporabnika
cvnhhn, 01.01.2022 ob 20:46

Žena ni ravno glasbeno nadarjena, sem poslušala njene pesmi, obup. Tip je imel lepe lase- je zbolel, da ima nonstop kapo? Ima kaj otrok? Jah, veliko “bi ga”.

Katere si pa poslušala, to v živo al kako? Pravijo, da super poje. Je pa svetovna lepotica, ga čist razumem, da je nor nanjo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
cvnhhn, 01.01.2022 ob 20:47

On mi deluje prikrit gej.

zakaj tako misliš? baje da je Vita ljubezen njegovega življenja.

 

ma kej otrok on?

Tipson je hud za umret…

Ni mu videti, da ima za seboj že skoraj 25 let glasbene kariere, super je videti.

Roka osebno poznam preko ene sodelavke, je siv, ni pa plešast, kapo nosi zaradi njegovega pokojnega očeta. Neka osebna zgodba, ki je ne razlaga javno, pa je tudi sama ne bom. 🙂 Veliko grdih stvari se tukaj napiše o ljudhe, ki so dobri. Rok je prav gotovo človek na mestu, vedno vljuden. Če je to, da je siv, njegov greh, potem pa ne vem kam smo prišli 🙂 Lep dan vsem 🙂

čudovit človek…

Lahko samo recem da je res talent: pri pisanju skladb in odlicnem vokalu ! Samo vse dobro o njemu

😀

Odgovor na objavo uporabnika
superga698, 18.04.2024 ob 18:08

Lahko samo recem da je res talent: pri pisanju skladb in odlicnem vokalu ! Samo vse dobro o njemu

😀

Superglas ima rok in talent za esmi, vsaj ko je bil pri flirtu.

Ugl. Ta zenska mi pa ne deluje kot dober glas, nevem ne zanima me ona, dolgcajt

Pa ta lasulja je kr neki

Glihkar sem poslusala vec pesmi od te karmen kaan

Kaksen angelski glas sanjajo oni (v enem clanku so rekli, da ga kao ona ima)? ???

Meni ni nic jasno …

Meni gre na živce zaradi Cool Mamacite in njenega reklamiranja skupine Flirt. Vse skupaj me odbija, ko ga vidim z njo oz.ko ona kar naprej objavla njegove posnetke mi postane slabo.

Odgovor na objavo uporabnika
MOnsteraMO, 18.04.2024 ob 18:42

Meni gre na živce zaradi Cool Mamacite in njenega reklamiranja skupine Flirt. Vse skupaj me odbija, ko ga vidim z njo oz.ko ona kar naprej objavla njegove posnetke mi postane slabo.

Še jaz, ki res ne znam pet, pojem boljše od nje! Ni cudno, da je noben ne pozna…

Odgovor na objavo uporabnika
superga698, 18.04.2024 ob 18:54

Še jaz, ki res ne znam pet, pojem boljše od nje! Ni cudno, da je noben ne pozna…

Za koga to misliš, coolmamacito ali Karmen Kaan (Vito Lunaček)?

 

A Teja Jugovic tud poje po novem?

Sem šla prav poslušat Vito in nima tako markantnega glasu kot Rok, ampak poje pa čisto v redu. Oba sta mi všeč. Rok je pa zakon še iz naše mladosti. 🙂 Ja, tipson je HOT, ni kaj. Ampak oddan.

Tip je kot Damjan Murko, bljak

Njegova žena je prelepa ženska, ni čudno, da je nor nanjo. Ta dva pa sta res popoln par.

Ali veste zakaj ima vedno kapo na glavi.

Njegove pesmi so briljantne. Čudovite. Krasna vsebina, lepo pete tudi njegova skupina Flirrt je super.

Najboljši slovenski glasbenik sedanjega časa, nedvomno.

New Report

Close