Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rok Snežič ima novo punco

Rok Snežič ima novo punco

Ime ji je Dijana Đuđič. Ta se pa res norca dela , pa nihče mu nič ne more

Odgovor na objavo uporabnika
Snezič, 08.05.2024 ob 21:38

Ime ji je Dijana Đuđič. Ta se pa res norca dela , pa nihče mu nič ne more

V Vsej veličini kaže nivo SDS in jj. On je poosebljenje SDS in jj. Goljufanje, kradenje, sprenevedanje, laganje, pokvarjenost, zlo.

In ti si angelček. Ne žali ljudi, čeprav, nimaš njihove poglede. Jaz sem za Janšo in zdaj? Žal glasu za Janšo se nisem dal in takoj ko bo možno dobi moj glas. Sem pa dal glas nazalost SD pred mnogimi leti. In tako naprej.

Whu d fak je sneg rokić

Kaj pa ona prejšnja partnerka, ki je bila velika delničarka nore24, če se ne motim? Bo zdaj od jeze Odlazku tiste delnice prodala, da prevzame kontrolo nad noro24?

Da bo oni Tomašič po komandi malo preiskal od jajota albanske povezave. 😀 😀

Avtorica, si fovš ker ni izbral debilne suhe veje kot si ti….ha, ha, ha

Sigurna sem da je še naprej skupaj s svojo ženo, to je bil le manever za furs. Dijana je pa oprala že denar za SDS stranko, pred leti je bila afera, če se kdo spomni. Snežič se norca dela iz fursa, absurd je da greš v osebni stečaj, vse daš ženi in to je to. En s.p. bo pa plačal kazen če zamudi en dan z oddajo plačila prispevkov. Dvojna merila

Pravi moški. Monovke lahko samo sanjate takega desca. Ve morate svojim pijančkom kuhat, prat, likat in pospravljat.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6582, 09.05.2024 ob 06:46

Pravi moški. Monovke lahko samo sanjate takega desca. Ve morate svojim pijančkom kuhat, prat, likat in pospravljat.

Pa Ne bi ga ni štapum dirnula. Fuj, bljak.

Ne vem, če obstaja bolj ogaben tip v sloveniji kot ta snežić. S tisto oprijeto belo majčko čez pivski trebuh, zabuhel obraz, male prašičje oči, v njih pa zloba in pohlep… bljak!

Ampak povsod morate butasti paranoiki zraven poriniti SDS in Janšo.  Snežic je izredno inteligenten človek in državo je že večkrat dobro nategnil.  Z Janšo se je spoznal, ker sta bila istočasno na Dobu, to pa je vse.

Odgovor na objavo uporabnika
Manya804, 09.05.2024 ob 07:37

Ampak povsod morate butasti paranoiki zraven poriniti SDS in Janšo.  Snežic je izredno inteligenten človek in državo je že večkrat dobro nategnil.  Z Janšo se je spoznal, ker sta bila istočasno na Dobu, to pa je vse.

Inteligenca Je bolj kompleksen pojem, kot ga razumeš ti. Snezić ni niti slučajno inteligenten, ker mu primanjkuje čustvene inteligence, občutka za pravičnost, poštenja, poleg tega ne zna skupaj spravit enega smiselnega stavka, njegovi manevri pa so tako neumni, da še pijanček iz vaškega bara ve, da so namenjeni nategovanju države.

Tudi ti očitno nimaš prav dosti soli v glavi, če ne veš, da so snežic, jj in SDS povezani kot prsti na eni roki. Pa si lahko Res tako glup ali kaj? Mižiš in si zatiskaš ušesa, da ne veš kaj se dogaja okoli tebe? Zato vas pa lahko tako vrtijo okoli prsta, ker ste tako naivni.

Ampak povsod morate butasti paranoiki zraven poriniti SDS in Janšo.  Snežic je izredno inteligenten človek in državo je že večkrat dobro nategnil.  Z Janšo se je spoznal, ker sta bila istočasno na Dobu, to pa je vse.

Ne, ni vse. Njegova žena je bila nekaj časa največja delničarka SDS strankarske TV, Snežič je verjetno tud đuđimuđi kredit rihtal za SDS, so skupaj sedeli takrat v kafiču vsi trije z gargamelom.

Mogoče lahk tebe sekta preslepi, nekoga z vsaj povprečno inteligenco pa ne more.

Krele jajohojsasto, koga pa naj mešamo…. Kučana, Papeža Frančiška…, ki so pivo skup pili z snezicom..

 

Za troler-aša 804

New Report

Close