Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rokometna tekma

Rokometna tekma

Naprej, naši rokometaši z Vujovićem, naprej, za zmago.


daj ne bluzi – se jaz njega spomni – tudi on je skaakal in se drl, pritoževal… in vem kako se je nosil kot treber in zraven učitelj telovadbe kot da je nekaj več…
tolk o obnašanju.
pa še če takšne bebave očitke meče, pač očitno ni pripaden in iskren svojemu klubu…
ne pozabi Vujo je fante pripeljal do prve medalje na SP… če jim tako grozno škoduje, potem pač ne bi bili tam..
Sicer pa poglej kako se obnašata brata načevski – pa je očitno vse to požegnano v tej rokometni srenji in lobijih.
Imam občutek za ljudi in iz Vujota se vidi samo srčnost in predanost ekipi in vodenju, iskreno vrjetje vanjo in zavzemanje za uspehe…
Drugače če mu ne bi bilo mar bi gladko lahko rekel kot zagovarja tiselj – bom tiho in me ne briga, me skrbi samo moja kariera naprej. ker če zdaj kaj povem in se postavim za vas in to da so vam storili krivico, potem adijo moja karieka – zato bom raje kalkulativno iz osebnih interesov tiho, pa me čisto briga kako vas oškodujejo. Si takega trenerja želiš??? ne raje ne.
Imam raje takega, iskrenega srčnega,. predanega. In z ničemer ni škodoval fantom – in ne laži tega. Nič ni on naredil,da so sodniki začeli z nepoštenim sojenjem… šele ko je piskal butasti prekršek pa jasno se je oglasil, vsak bi se – tudi igralci so se – poglej video… saj niso lepo mirno stali in gledali jah pač ok… jasno da so se vsi oglasili… tako,da ne pisati neuzmnih obtožb, ki niso resnične.
zame je car z njim je slo reprezentanca dosegla največji uspeh v zgodovini države – pod njegovim vodstvom smo prvič premagali nemce aktualne ep in to še ob oslabljeni naši reprezentanci, ker so nekateri poškodovani… tako,da zame je car in to kaže konkretno s svojo srčnostjo in trdim in poštenim delom.


daj ne bluzi – se jaz njega spomni – tudi on je skaakal in se drl, pritoževal… in vem kako se je nosil kot treber in zraven učitelj telovadbe kot da je nekaj več…
tolk o obnašanju.
pa še če takšne bebave očitke meče, pač očitno ni pripaden in iskren svojemu klubu…
ne pozabi Vujo je fante pripeljal do prve medalje na SP… če jim tako grozno škoduje, potem pač ne bi bili tam..
Sicer pa poglej kako se obnašata brata načevski – pa je očitno vse to požegnano v tej rokometni srenji in lobijih.
Imam občutek za ljudi in iz Vujota se vidi samo srčnost in predanost ekipi in vodenju, iskreno vrjetje vanjo in zavzemanje za uspehe…
Drugače če mu ne bi bilo mar bi gladko lahko rekel kot zagovarja tiselj – bom tiho in me ne briga, me skrbi samo moja kariera naprej. ker če zdaj kaj povem in se postavim za vas in to da so vam storili krivico, potem adijo moja karieka – zato bom raje kalkulativno iz osebnih interesov tiho, pa me čisto briga kako vas oškodujejo. Si takega trenerja želiš??? ne raje ne.
Imam raje takega, iskrenega srčnega,. predanega. In z ničemer ni škodoval fantom – in ne laži tega. Nič ni on naredil,da so sodniki začeli z nepoštenim sojenjem… šele ko je piskal butasti prekršek pa jasno se je oglasil, vsak bi se – tudi igralci so se – poglej video… saj niso lepo mirno stali in gledali jah pač ok… jasno da so se vsi oglasili… tako,da ne pisati neuzmnih obtožb, ki niso resnične.
zame je car z njim je slo reprezentanca dosegla največji uspeh v zgodovini države – pod njegovim vodstvom smo prvič premagali nemce aktualne ep in to še ob oslabljeni naši reprezentanci, ker so nekateri poškodovani… tako,da zame je car in to kaže konkretno s svojo srčnostjo in trdim in poštenim delom.
[/quote]
Svoje nestrinjanje lahko pove na kulturni nacin. Skoda, da si s svojimi izpadi tako skodi, ker je odlicen motivator. Zame so carji igralci, ki po vsem tem govorijo in raznisljajo zelo mirno in trezno.


Svoje nestrinjanje lahko pove na kulturni nacin. Skoda, da si s svojimi izpadi tako skodi, ker je odlicen motivator. Zame so carji igralci, ki po vsem tem govorijo in raznisljajo zelo mirno in trezno.
[/quote]

Hm, vsak dober motivator ima srce in z njim temperament, ki se ga ne da vedno brzdat. Pomembno je, da potem odgovorno stoji tudi za svojimi napakami.

V teh dneh je dal kar nekaj izjav in edino za te mislim, da so napaka! Pa ne zaradi izjav samih, ampak ker bi moral reprezentanco dati v karanteno in se tudi sam odstraniti z medijskega odra v mir in pripravo na novo tekmo.

Upam, da ostanejo in se borijo do konca, da dokažejo da nam politika ne pride do živega. Kako so se morali Nemci in sodniki namatrati, da so iztržili remi, prava farsa res!


Svoje nestrinjanje lahko pove na kulturni nacin. Skoda, da si s svojimi izpadi tako skodi, ker je odlicen motivator. Zame so carji igralci, ki po vsem tem govorijo in raznisljajo zelo mirno in trezno.
[/quote]

pa da vidim tebe, ki bi srčno dal/a svoj trud in energijo v uspeh – in ga dosežeš in potem te nekdo proti pravilom, katere zdaj izpostavlja tudi EHF za nas – to je,da se sodniškim odločitvam ne ugovajra, ampak nasprotnik pač je lahko ugovarjal in kljub temu, da si dosegel regularno zmago, je nasprotnik z ugovorom dosegel da so ti jo vzeli. In tebe ne bi raz.izdilo. Sorry ne govorit no. če delaš srčno in pošteno te še toliko bolj razpeni in poveš kar poveš.
In jaz se strinjam z njim – to je vse debilno – ker je res… kako je mogoče da nam zdaj utemeljujejo,d a se na sodniške odločitve ne pritožuje, sami pa so takoj po tekmi dovolili pritožbo nemcem, in nam vzeli zmago… to je debilno res pojasni to komu… da o ostalih odločitvah sodniških sploh ne začnemo…
še kako ima prav … je grob izraz, ampak za taka ravnanja kar pravilen očitno.

Hm, vsak dober motivator ima srce in z njim temperament, ki se ga ne da vedno brzdat. Pomembno je, da potem odgovorno stoji tudi za svojimi napakami.

V teh dneh je dal kar nekaj izjav in edino za te mislim, da so napaka! Pa ne zaradi izjav samih, ampak ker bi moral reprezentanco dati v karanteno in se tudi sam odstraniti z medijskega odra v mir in pripravo na novo tekmo.
[/quote]
mislim,da so igralci tudi dolžni dati neke izjave.. se ne spomni kdaj točno je že bilo mislim,da pri fuzbalu ena tekma – ko so vsi neki govorili ne komentiram in niso dajali izjav ampak se kar umikali… pa je bilo povedano,da to ni pravilen odnos, da je javnost dobra, ko se pričakuje podpora, navijanje prenos, ko jim pa ne bi pasalo, bi se dali pa v karanteno… to tudi ne gre tako…
jaz mislim,da niso prav nič narobe ravnali – nihče – igralci sami prav trezno razmišljajo in odgovorno… pa mislim, da je marsikomu od njih tudi malo lažje, če lahko javno izpihajo bolečino in jezo, ki se jim je zgodila ob tej krivici…in sploh ko vidijo, da jih javnost podpira – tudi to jim daje moč – so sami povedali, da so veseli,d a smo vsi z njimi in jih podpiramo, da jih to povezuje

Igre z žogo so igre pri katerih je vedno prisotna pristranskost.
Ko so zraven tako imenovani sodniki, je rezultat lahko daleč proč od realnega.
Dejstvo pa je tudi, da naša rokometna reprezentanca ni enakovredna nemški. Tam je več igralcev in so boljši, ker je izbor dobrih veliko večji.
Skoraj smešno je včasih gledati, ko se od medijev sliši, da prav zahtevajo zmago.
Zmago rokometašev, košarkašev, skakalcev, smučarjev…
Mediji samo zahtevajo, zahtevajo in zahtevajo.
Ne mislim s tem, da se rokometašem ni zgodila krivica, vendar tudi malo razmišljam, saj sem dolgo igral rokomet, da so se zavedali, da so naredili nekaj narobe tudi oni.

toliko enih besed in polemik….a oni ostajajo in igrajo dalje. s tem sporočaš samo eno: da podpiraš to farso.

slovenceljski hlapci!

In spet smo tam, kjer smo že bili. Svoje prepričanje morajo ponižni Slovenci prodati za ljubi kruhek.

Upajmo vsaj na fair play s Črnogorci.

Najverjetneje bodo izgubili. Brez pokončne hrbtenice tudi igrati ne moreš tako, kot znaš.

Kaj tocno so naredili narobe???
Nemce so nadigrali kljub trmu, da niso bili v popolni.postavi in da so Nemci za klaso boljsa ekipa!

Ti pa veš, kaj je pkončna hrbtenica! LOL 😀 😀 😀

Kaj tocno so naredili narobe???
Nemce so nadigrali kljub trmu, da niso bili v popolni.postavi in da so Nemci za klaso boljsa ekipa!
[/quote]
a res, nadigrali..kdaj pa? kolikor vem je bilo 25:25


a res, nadigrali..kdaj pa? kolikor vem je bilo 25:25
[/quote]

Tak rezultat so sodniki dolocili z intervencijami z po koncu tekme. Regularno so nasi zmagali in ja nadigrali nemce. In bi jih se bolj ce ne bi bilo sodniskih napak v drugem polcasu


a res, nadigrali..kdaj pa? kolikor vem je bilo 25:25
[/quote]

Pa se kako smo jih nadigrali! Ja, mi ubogi Slovencki smo spravili Nemce na kolena, potem pa je prisla direktiva, da mi ne moremo zmagat…

Da sem nekdo, ki je kapo-di-banda, velesila, top od top, a da me mora do zmage pripeljat goljufija, se pogreznem v zemljo od sramu!

slovenski selektor bo v vsakem primeru zadovoljen z rezultatom.
s sojenjem pa itak da ne:-)))

You can say whatever you want about this man , but he is the greatest Handball Player of all time. He was the best. The GOAT 🐐 He is emotional and full of passion for the game. Sometimes crazy , but I love this guy 🤾🏼‍♂️♥️✌🏼Good Luck Maestro & Slovenia 🇸🇮

ehfeuro
[hashtag=ehfeuro2018]#ehfeuro2018[/hashtag] [hashtag=slovenia]#slovenia[/hashtag] [hashtag=vujovic]#vujovic[/hashtag] [hashtag=goat]#goat[/hashtag] [hashtag=handball]#handball[/hashtag]

[img]http://cdn.kme.si/public/images-cache/615xX/2018/01/17/32a972f47c1677aa291982b3b807663b/5a5f757812799/32a972f47c1677aa291982b3b807663b.jpeg[/img]

slovenski selektor bo v vsakem primeru zadovoljen z rezultatom.
s sojenjem pa itak da ne:-)))
[/quote]

Zloba od cloveka… ce kdo je pa vujovic srcno pripaden slo reprezentanci in se iskreno bori zanjo. A mislis, da bi odreagiral tako.kot je, ce bi mu bilo malo mar in bi mu bila prva briga crna gora, ne bi… nikoli. Kapo mu dol za zavzetost in pripadnost slovenski reprezentanci kjer srcno vlaga svoj trud in se zavzema za fante. Tako da s takimi izjavami nisiniti malo ne smesen, kazes samo svojo zlobo.

Vis vis juzna
Ko tisti od dol drzijo za slo.(vujo).
So pa kr naenkrat fuuulll srcni in dobri

You can say whatever you want about this man , but he is the greatest Handball Player of all time. He was the best. The GOAT 🐐 He is emotional and full of passion for the game. Sometimes crazy , but I love this guy 🤾🏼‍♂️♥️✌🏼Good Luck Maestro & Slovenia 🇸🇮

ehfeuro
[hashtag=ehfeuro2018]#ehfeuro2018[/hashtag] [hashtag=slovenia]#slovenia[/hashtag] [hashtag=vujovic]#vujovic[/hashtag] [hashtag=goat]#goat[/hashtag] [hashtag=handball]#handball[/hashtag]

[img]http://cdn.kme.si/public/images-cache/615xX/2018/01/17/32a972f47c1677aa291982b3b807663b/5a5f757812799/32a972f47c1677aa291982b3b807663b.jpeg[/img]
[/quote]

Podpis pod to !!!!! Vujo je car!!!

Zloba od cloveka… ce kdo je pa vujovic srcno pripaden slo reprezentanci in se iskreno bori zanjo. A mislis, da bi odreagiral tako.kot je, ce bi mu bilo malo mar in bi mu bila prva briga crna gora, ne bi… nikoli. Kapo mu dol za zavzetost in pripadnost slovenski reprezentanci kjer srcno vlaga svoj trud in se zavzema za fante. Tako da s takimi izjavami nisiniti malo ne smesen, kazes samo svojo zlobo.
[/quote]

ti pa si poosebljena zloba od cloveka…

noben selektor nima pravice s svojim ravnanjem ogrožat svoje ekipe, kot je to na zadnjih dveh tekmah počel gospod Veselin Vujović.

ti pa si poosebljena zloba od cloveka…

noben selektor nima pravice s svojim ravnanjem ogrožat svoje ekipe, kot je to na zadnjih dveh tekmah počel gospod Veselin Vujović.
[/quote]

On ni nikogar ogrozal … zavzel se je zanje in povedal resnico. Ti bi verjetno hinavsko rit stisnil in rekel briga mene za te igralce in krivice, ki jim jih delajo jaz bomppskrbel za svojo rit in bil modro tiho in lezel v rit uradnikom, da bom.se imel v prihodnosti sluzbo. Tako bi ti narecil. Vujovic pa je posten in iskren in je povedal kar je po edal, ja povedal je mocne besede, ampak glede na dejanje vseh uradnikov, ki so vzeli dosezeno zmago, so njegove besede se kako na mestu. In s tem.ni nikogar ogrozil. Ne pisi lsznih obtozb, ker za take obtozbe kot jih to pises in nekoga dolzis si odgovoren tudi ti. Tega,se zavedas?

On ni nikogar ogrozal … zavzel se je zanje in povedal resnico. Ti bi verjetno hinavsko rit stisnil in rekel briga mene za te igralce in krivice, ki jim jih delajo jaz bomppskrbel za svojo rit in bil modro tiho in lezel v rit uradnikom, da bom.se imel v prihodnosti sluzbo. Tako bi ti narecil. Vujovic pa je posten in iskren in je povedal kar je po edal, ja povedal je mocne besede, ampak glede na dejanje vseh uradnikov, ki so vzeli dosezeno zmago, so njegove besede se kako na mestu. In s tem.ni nikogar ogrozil. Ne pisi lsznih obtozb, ker za take obtozbe kot jih to pises in nekoga dolzis si odgovoren tudi ti. Tega,se zavedas?
[/quote]

je vredno, da se južnjaki norčujejo iz nas (komentarji v večernjem listu:

Pridvagulje:
A zar je netko očekivao drugačiju odluku. Samo je pitanje hoče li to uspjet na terenu. Na Teranu nisu uspjeli. Sad će arbitraža pa možda sudci nešto i zarade

16:25 17. 1. 2018. 11 5
Lujo123:
na arbitražo, na arbitražo kranjski lopovi možda uspijete potkupiti arbitre, a da vas ne otkriju!

15:31 17. 1. 2018. 15 10
Avatar Mrki medvjed
Mrki medvjed:
Osjećate se prevarenim i želite napustiti prvenstvo. Eto i mi vas uhvatismo u lopovluku i zato smo napustili arbitražo. Valjda ćete sada moći skontati.

16:58 17. 1. 2018. 7 3
dopizdilomi:
Sad vam ostaje samo arbitraža ali morate biti brzi u kupovini sudaca.

16:11 17. 1. 2018. 12 8
trabant7:
Koga briga!

17:04 17. 1. 2018. 4 1
koraknaprijed:
Znači ucijene nisu uspjele ništa od arbitraže,ne ide ih u zadnje vrijeme.

16:29 17. 1. 2018. 8 6
Avatar Croat
Croat:
bas mi je zao da alpski servi i nisu ostvarili prijetnju i otisli kuci

17:00 17. 1. 2018. 5 3
Avatar Django
Django:
E moj Mile, daleko smo dogurali ako striktnu primjenu pravila zovemo presedanom. To da su bili oštećeni tokom cijelog susreta moraju moći progutati a ne se ponašati poput uvrijeđene frajle. Koliko smo se mi puta osjećali (i bili) pokradeni pa … PRIKAŽI JOŠ!

2 16:02 17. 1. 2018. 11 9
kruti203:
joooooj, a ZAKAJ ne odete drugovi alpski srbi, pa nikome ne bute nedostajali!!!!

16:28 17. 1. 2018. 10 8
koraknaprijed:
Meni iskreno čudi kao to da je Erajavec promašio šansu da “po priča” sa sucima prije početka prvenstva?



Če bi živeli v času Rima, bi v ponedeljek našim gladiatorjem prerezali vratove! Hvala bogu za Vujovica, ki se je postavil v bran našim fantom!
Zveza pa je žal pocepnila in tako se bo kalvarija naših športnikov le še nadaljevala. Oddali smo sporocilo- lahko hodite po nas, mi se vedno upognemo. Take scene bomo tako lahko gledali tudi v vseh ostalih ekipnih športih, saj sedaj vsi vidijo, da ne stojimo za našim športom.
Boste pa videli tekmo danes- žrtvovali bodo Črnogorce in pristransko sodili v naš prid, da bo izgledalo, kako zelo smo se motili o načrtnem sojenju proti nam. Kakšna farsa, pa to še petletni otrok naštudira, ker je tako prozorno. Me je vse minilo.

je vredno, da se južnjaki norčujejo iz nas (komentarji v večernjem listu:

Pridvagulje:
A zar je netko očekivao drugačiju odluku. Samo je pitanje hoče li to uspjet na terenu. Na Teranu nisu uspjeli. Sad će arbitraža pa možda sudci nešto i zarade

16:25 17. 1. 2018. 11 5
Lujo123:
na arbitražo, na arbitražo kranjski lopovi možda uspijete potkupiti arbitre, a da vas ne otkriju!

15:31 17. 1. 2018. 15 10
Avatar Mrki medvjed
Mrki medvjed:
Osjećate se prevarenim i želite napustiti prvenstvo. Eto i mi vas uhvatismo u lopovluku i zato smo napustili arbitražo. Valjda ćete sada moći skontati.

16:58 17. 1. 2018. 7 3
dopizdilomi:
Sad vam ostaje samo arbitraža ali morate biti brzi u kupovini sudaca.

16:11 17. 1. 2018. 12 8
trabant7:
Koga briga!

17:04 17. 1. 2018. 4 1
koraknaprijed:
Znači ucijene nisu uspjele ništa od arbitraže,ne ide ih u zadnje vrijeme.

16:29 17. 1. 2018. 8 6
Avatar Croat
Croat:
bas mi je zao da alpski servi i nisu ostvarili prijetnju i otisli kuci

17:00 17. 1. 2018. 5 3
Avatar Django
Django:
E moj Mile, daleko smo dogurali ako striktnu primjenu pravila zovemo presedanom. To da su bili oštećeni tokom cijelog susreta moraju moći progutati a ne se ponašati poput uvrijeđene frajle. Koliko smo se mi puta osjećali (i bili) pokradeni pa … PRIKAŽI JOŠ!

2 16:02 17. 1. 2018. 11 9
kruti203:
joooooj, a ZAKAJ ne odete drugovi alpski srbi, pa nikome ne bute nedostajali!!!!

16:28 17. 1. 2018. 10 8
koraknaprijed:
Meni iskreno čudi kao to da je Erajavec promašio šansu da “po priča” sa sucima prije početka prvenstva?
[/quote]

Ajoj no, hrvati s takimi izjavami itak o seb najvec povejo. Oni se norcujejo in to giviri o njih ne o nas. Mi nismo nikomur nic naredili in škodovali zakaj se počutiš prizadetega. Oni kazejo na kaksni nuzki ravni so.

New Report

Close