Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rokometna tekma

Rokometna tekma

Jaz se ne strinjam da je zveza pocepnila, prav je da gredo do konca s pritizbami, tudi jaz bi na prvo žogo tekla, da je bolje, da gredo domov kot da pustijo, da se na njih izzivljajo. Samo bi bile katni za vse sekekcije in klube take, da iz tega vidika so ostali in to tudi razumem. Kar pa sojenja in danasnje tekme zadeva, pa mene daje strah, da ce imata res ttista makedonska brata sodnika prste v ozzadju, bog ve ce nam.nista onadva danes namenoma dogovorno hrvaskih sodnikov nastavila da bi se mascevali za lansko izgubo hrvatov na sp? Upam, da ne in da bo posteno in da je to samo strah.

ti pa si poosebljena zloba od cloveka…

noben selektor nima pravice s svojim ravnanjem ogrožat svoje ekipe, kot je to na zadnjih dveh tekmah počel gospod Veselin Vujović.
[/quote]

You can say whatever you want about this man , but he is the greatest Handball Player of all time. He was the best. The GOAT 🐐 He is emotional and full of passion for the game. Sometimes crazy , but I love this guy 🤾🏼‍♂️♥️✌🏼Good Luck Maestro & Slovenia 🇸🇮

ehfeuro
[hashtag=ehfeuro2018]#ehfeuro2018[/hashtag] [hashtag=slovenia]#slovenia[/hashtag] [hashtag=vujovic]#vujovic[/hashtag] [hashtag=goat]#goat[/hashtag] [hashtag=handball]#handball[/hashtag]

[img]http://cdn.kme.si/public/images-cache/615xX/2018/01/17/32a972f47c1677aa291982b3b807663b/5a5f757812799/32a972f47c1677aa291982b3b807663b.jpeg[/img]
[/quote]

Naši južni bratje se še norca delajo iz naših rokometašev.
Sram naj jih bo, da še v šport vnašajo politiko.

Dajmo, dajmo rokometaši, v boj za zmago.

Ajoj no, hrvati s takimi izjavami itak o seb najvec povejo. Oni se norcujejo in to giviri o njih ne o nas. Mi nismo nikomur nic naredili in škodovali zakaj se počutiš prizadetega. Oni kazejo na kaksni nuzki ravni so.
[/quote]

je čudno da v svetu nimamo nobene podpore?

je čudno da v svetu nimamo nobene podpore?
[/quote]

Poglej sam sebe a ti podporas lastno ekipo. Ne simfas cez njih… začni pri sebi… hrvati se rimajo s tati je rekel moj pokojni stric… in podpore takih ce jo.mamo al pa tud ne, he vseen…ppglej kak si lazi izmisljujejo v.medijih.

Poglej sam sebe a ti podporas lastno ekipo. Ne simfas cez njih… začni pri sebi… hrvati se rimajo s tati je rekel moj pokojni stric… in podpore takih ce jo.mamo al pa tud ne, he vseen…ppglej kak si lazi izmisljujejo v.medijih.
[/quote]

podpiran vse kar je slovensko.

način, ki ga je izbral veselin vujovič pa ni pravi, sploh pa ni vreden sicer dobrega selektorja, ki bi moral biti tudi s svojim vedenjem vzor svojim varovancem.

podpiran vse kar je slovensko.

način, ki ga je izbral veselin vujovič pa ni pravi, sploh pa ni vreden sicer dobrega selektorja, ki bi moral biti tudi s svojim vedenjem vzor svojim varovancem.
Ze kontra argumentirano zgoraj. Se kako jim je zgled, zato pa tako dobro in posteno igrajo. In jim je krasen zgled.

kaj misliš, bi se v obratnem primeru nemški selektor obnašal kot klovn?

upam, da bo dvodnevna Bobinčeva pridiga zalegla in da se bo vsaj danes znal obnašat tako kot se za vrhunskega športnika in strokovnjaka spodobi.

Vse je zrežiran šov, v katerem je že vnaprej odločeno, kdo bo igral, do kdaj bo igral in kdo bo zmagal.

Naši rokometaši za takopolni entuziazma.

Ampak eni ste pa res smešni.
Vujvičeva reakcija je cirkus, a ko RZS poskuša vse reševati uradno, pa vpijete, kako morajo igralci bojkotirat prvenstvo in priti domov. A to pa ni cirkus?

Kar se mene tiče, jaz v Vujovičevi reakciji vidim, da se je zavzel za igralce, ki so fantastično odigrali vseh 60 minut, potem jim pa z nekim cirkusom vzamejo zmago! Torej, če je cirkus, pa naj bo cirkus za vse!

In mogoče res ni lepo da je izjavil, kako so na EHF vsi idioti, je pa prav.

Ampak eni ste pa res smešni.
Vujvičeva reakcija je cirkus, a ko RZS poskuša vse reševati uradno, pa vpijete, kako morajo igralci bojkotirat prvenstvo in priti domov. A to pa ni cirkus?

Kar se mene tiče, jaz v Vujovičevi reakciji vidim, da se je zavzel za igralce, ki so fantastično odigrali vseh 60 minut, potem jim pa z nekim cirkusom vzamejo zmago! Torej, če je cirkus, pa naj bo cirkus za vse!

In mogoče res ni lepo da je izjavil, kako so na EHF vsi idioti, je pa prav.
[/quote]

Tako je, seveda ima prav… se potrfili so iz ehf z odgovori na pritozbe, ds so res debili… kaksen bedak moras biti da pojasnis zavrnite pritozbe s tem, da se na sodniske odlocitve me pritozuje, a sam.si po koncnem.pisku sodnika na tekmi pustil, da so se igralci prizozili in izsilili spremembo in to po zakljuceni tekmi… moras bit res debil, da enim navajas tak razlog, ki ga drugemu gladko dovolis in dopustis. Vedno bolj se izkazuje, da je imel selektor v teh izjavah se kako prav.

Ampak eni ste pa res smešni.
Vujvičeva reakcija je cirkus, a ko RZS poskuša vse reševati uradno, pa vpijete, kako morajo igralci bojkotirat prvenstvo in priti domov. A to pa ni cirkus?

Kar se mene tiče, jaz v Vujovičevi reakciji vidim, da se je zavzel za igralce, ki so fantastično odigrali vseh 60 minut, potem jim pa z nekim cirkusom vzamejo zmago! Torej, če je cirkus, pa naj bo cirkus za vse!

In mogoče res ni lepo da je izjavil, kako so na EHF vsi idioti, je pa prav.
[/quote]

Vujović je bil že v preteklosti vpleten v pretep, tako da je to njegov način komuniciranja/reagiranja. Ne vem, če je to Sloveniji v korist. Pa tista nepotrebna grožnja, da bo Slovenija odšla s prvenstva, ko se je takoj vedelo, da gre samo za blef.

Ciudad Real (2002):

https://www.youtube.com/watch?v=aokNh_yaUaY

Vujović je bil že v preteklosti vpleten v pretep, tako da je to njegov način komuniciranja/reagiranja. Ne vem, če je to Sloveniji v korist. Pa tista nepotrebna grožnja, da bo Slovenija odšla s prvenstva, ko se je takoj vedelo, da gre samo za blef.
[/quote]

končno se lahko tudi s tabo stoprocentno strinjam!!!

In nemcem se je na nek nacin ze vrnilo v tekmi z makedonijo. So sposobni zmagati samo s pomocjo sodnikov, ki jim dosodijo penale.

Vujović je bil že v preteklosti vpleten v pretep, tako da je to njegov način komuniciranja/reagiranja. Ne vem, če je to Sloveniji v korist. Pa tista nepotrebna grožnja, da bo Slovenija odšla s prvenstva, ko se je takoj vedelo, da gre samo za blef.
[/quote]

Kdo je dal groznjo, ne vujovic…

Vujović je bil že v preteklosti vpleten v pretep, tako da je to njegov način komuniciranja/reagiranja. Ne vem, če je to Sloveniji v korist. Pa tista nepotrebna grožnja, da bo Slovenija odšla s prvenstva, ko se je takoj vedelo, da gre samo za blef.
[/quote]

To o odhodu pa ni bila njegova, vsaj z njegovega zelnika ni, ker on pa grize do konca in ko ne more vec, se bori se malo.
Tip je tak, da ne odneha in da ko je najtezje, sele takrat dobi zagon.

Tekme sicer nisem gledal, zaključek sem pa videl in je bil dejansko tako kot kroži po fb – butec in butec.

[img]http://shrani.si/f/1d/yL/9RAk0HI/index.jpg[/img]

Bi si upal staviti, da nam bodo danes sodniki pomagali. Ali vsaj ne-nagajali.
Zdaj ko je že vse prepozno.
Ravno toliko nas bodo imeli v pacu, da bomo še par tekem nosili denar na Hrvaško.
Če kdo misli, da bomo naslednje 3 tekme vse zmagali, se moti.

Res je vse vnaprej določeno. Kot bi bili resničnostnem šovu.
Vs diktira sodstvo, tudi v športu, žal.

Problem je rokomet. Dobra ali slaba igra. Dober ali slab nasprotnik.
Ko izgubijo, so vsi krivi, ko dobijo je vse prav.

Vse kar se ti v življenju slabega zgodi, pretvori v motivacijo in pojdi naprej.

Tako se igra.
Bravo Vujović, bravo rokometaši.
Nič naj vas ne preseneti, zmogli se boste upreti tudi nemškemu nasilju nad vami.

New Report

Close