Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Romantičen vikend

Romantičen vikend

Ne mi zameriti za tako vprašanje, saj sem iskala po starih temah, pa nisem imela sreče…

V glavnem, možeka bi rada peljala nekam za čez vikend. Mogoče kakšne toplice, samo nikjer ne vem, kako je. Rada pa bi, da je boljše kategorije, pa da imajo bazen pa masaže…

Če ima katera kake izkušnje, lepo prosim, naj mi jih pove.

Hvala,
Račka

V Atomskih toplicah vaju bodo lepo razvajali. V kopeli vrtnic vama postrežejo z aperitivčkom, potem pa se odstranijo in vaju pustijo sama… ma kaj imaš lepšega? :)))))))))))

Midva sva bila spomladi v Portorožu. Bilo je krasno. Najbolj sem si zapomnila savno, ki je v Palace-u. Ker sva tudi bivala v tem hotelu, sva imela to vključeno v ceni. Od takrat naprej sva oba (še posebno pa mož, ki prej v savno niti slučajno ni hotel niti pogledat) navdušena obiskovalca savne. Tri ure razvajanja in osem vrst saven, pa še lapidarium – to so kamnitistoli, ki so ogrevani. Napolniš baterije, ni kaj.

NAslednjo pomlad bova ponovila.

JELENOV GREBEN….RES DOBRO..imajo tudi internetno stran, ampak jst ne znam naredit linka….
pa ni tako drago kot nebesa, sori za en dan 55.000 sit , halooooo

Še en glas za nebesa 🙂
Poskusite, ne bo vam žal.

Za en dan 55.000 sit hallo!!!Kje pa živite je, pa kolk pa zaslužite ???Saj je super, sam za tako ceno, jaz sem skr dov padla.

Meni pa enkrat-letno tole pripada

Pa saj to ne hodiš vsak vikend. Tak vikend si privoščiš enkrat na pet, deset let.

Uhh, hvala vsem! Moram priznati, da me zelo mikajo nebesa, še posebej zdaj, ko sem jih videla pri sanjskemu moškemu 😉

Še enkrat hvala za predloge.
Zagotovo se bova odločila za enega od teh.

Račka

Veš kaj, res dobro je v Wellnessu Živa, v Golf hotelu na Bledu.
Vse je čisto čisto novo… Prepricana sem, da bosta zadovoljna.
Lp, Nives

New Report

Close