Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek romantika ?!

romantika ?!

a je kaj pogrešate?…s svojim partnerjem mislim?….čisto resno vprašanje….

recimo…..poljub zjutraj preden greste v službo..ali pa zvečer…kaj vem…samo objeta…….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

:))) Vsako jutro, ko ustaneva, si prvo napopava poljubček na usta … pa obvezno, ko greva vsak svojo pot naprej v službo, po opravkih … … pa popoldan, ko smo po tolikih urah spet skupaj … lupček ne zmanjka … … In ko zvečer končno spravimo mulčka spat, se uleževa skupaj pred TV, se objameva in … … … … … karkoli pač že počneva … :)))) In seveda … obvezno … pred spanjem … “Lahko noč, srček!” in spet ljubček … :))))))))

Tile so obvezni … … pol pa še uni ta dodatni … :)))))))))))))))

Ja … pr naši bajti se skus lupčkamo … :))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

a ti mene malček zezaš?…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne … čist resno mislim … :)))))))))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja.

Ma jst sem pa teh poljubčkov že kr malo štufa…… moj bi se pa stalno ljubčkov…. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

srečnež tvoj?!…hihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pravi da je, ja.. :))))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

meter sem mu fovšni…..sej…..se mu ne upaš ubranit?..hihiih

lari….a si že kaj ogleduješ jesensko konfekcijo?

leta letijo - iščem stevardeso.....

je letošnja jesenska napoved zgoraj brez in spodaj nič…hahahaha

To bi blo nekaj zate a ne Razo??

:))

P.S. Lara…a mi lahk napišeš na mail naslov od malince…? (mislim mail)…smo se dans neki vidle…pa ji moram neki sporočit

The best in life is free

khmm……..a taka boš ti’…joj……upam, da boji frendi tega ne bojo brali…grrrrrrrrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso.....

A če bom taka? Hja….glih v službo se ne bi odpravla taka…ker…khm…no ja…sej veš…lahk še do kakšne nezgode pride tle okrog…:)) Že sam s krilci je problem…kaj bi blo pa še pol…:)))

The best in life is free

Malinci pa neki melj ne dela…… čak jo bom prašala, če je že zrihtala…. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Ma ne Razo…. jaz bi še poletjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

New Report

Close