Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Romantika…

Romantika…

No, pa pejmo danes vsi na en romantični sprehod v gozd, gobe nabirat…)))

Vas bo ženske lepo gledat ko se sklanjate!

Sam še dež manjka…

Japkica,čao,kako si kaj?

fajn sem 🙂 hvala na vprašanju …

danes ne bo gob … samo kart

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa da japči natakne miniko:-)

Sej gobe niti niso tok pomembne…veš?

Verjetno si paša za oči za moške?

Večji poudarek je na lisičkah a ne Beni?

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

japkica v minici? ondi, jst ne rabim minice, da me kdo pogleda.

ben … ja vem, vem … da so gobani pomembnejši :)))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No kot lep dodatek k še lepši postavi.

Ti veš, anede, Evi?

In v katerem gozdu najdem lisičko Evo?

Pa sej veš, da so lisičke zvite zverinice. Pa bi se jo upal srečat? Si prepričan?

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Vem… Pa Evi, sej sem že velik fant, kaj si nebi upal? Pa bi lisička ušla
pred mano…bi se mi skrila?

Skrila v grmovje,tam pa bi jo jaz čakal s pohano kokoško:-))

Jih še ni, veš eva7, morda kakšna lisička, jojjjjjj, kako je lisičke lepo nabirat … jurčkov pa žal še ni …

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Eeee, Ondi… ti si pravi prijatelj…poskrbiš lepo za sestradane prijatelje…

Wauuuu, thanks, ma da ti vidiš, japkica, kok bi midve letale za jurčki po gmajni, čez kak teden, takrat bodo, lunca dol, jurčki gor … ha, ha, ha! Taki ino drugačni !:-)))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Seveda ni problem,sem dobra duša.

No, no…punce, ste slišale! Bo treba v gozd! Vas Ondi tam nekje v grmovju čaka z malico… ))))))

Ha, ha, ha, pa dajmo … prikloni se, skloni se, odkloni se, zlekni se …:-)))))))) Ma ni še gobic no, Benči, ni …A pa ti, srce moje zlato sploh veš, da pravi gobarji že ob tem, ko ugledajo jurčka, doživijo en mini orgazemčke ??? :-))))))))))))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Ha, ha, ha, pa dajmo … prikloni se, skloni se, odkloni se, zlekni se …:-)))))))) Ma ni še gobic no, Benči, ni …A pa ti, srce moje zlato sploh veš, da pravi gobarji že ob tem, ko ugledajo jurčka, doživijo en mini orgazemčke ??? :-))))))))))))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Zverinice so pa iz Rezije …:-)))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

misliš piško, a ne? :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odlično 5

merči to ti pa potrjujem. poznam dva, ki doma in v gozdu spuščata podobne krike.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja itak 😉 skrila, pa z repkom mahljala.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

New Report

Close