Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Romantika…

Romantika…

Marija, sicer nisem gobar…bi pa vseeno rad dodal kakšen orgazemček kakšni
gobarki…

Pa tudi razgled zna biti mamljiv…

Potem pa bi te bilo težko najti… tega pa nočeš, a nede, Evi?

ben. tako kot je rekla merči. gobarji ob jurčkih doživijo … torej sam oceni ali je jurček vreden krika, potem pa v hosto :)))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oo direkten si.To pa ženske cenijo,če si do ene meje direkten.

Eh, Japkica…mene gobe ne ganejo…bolj lisičke, pa romantika…

ben … ti pa res ne veš, o kakšnih jurčkih govoriva midve z merči. pa si ti res že čez 30? se mi včasih zdi, da si še en tak mulo :))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

…njami. Sem že lačna…

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Kakor kdaj.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Jap, pravi mulček se mi zdi tale Benči, da o Ondiju sploh ne govorimo, ker on pa je res mulo !!:-))) Ane, Ondi, sploh, kadar mi skomine delaš s kakšnimi pohanimi piškami! Marš domu, mulo :-=)))))))))))))))))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

ondi sploh ni takšen mulo … on ima samo malo manj izkušenj, pa deluje tako …
benči je pa sumljiv … obstaja pa možnost, da je neverjetno igriv zaradi prevelike vsebine … lisičk

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Eh, japkica…zate sem lahko tudi mulo, če že glih češ…

Greva u gardaland?

Eh, japkica…zate sem lahko tudi mulo, če že glih češ…

Greva u gardaland?[/quote]

a veš, da sem bila ravno prejšnji teden na lago di garda 🙂
ampak sem vedno za, samo da se gre 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Danes me je začaral nenačrtovan sprehod pod Pohorsko vzpenjačo, vonj po svežem gozdu…

Instant romantiko z rožicami, večerjami s po možnosti sedmimi hodi, obilo svečkami in podobnim sranjem pa najraje preskočim…

Men je romantično to, da partner ujame enega od trenutkov, ko se mi noro se…, nežno ljubi, divje fu.. …:)))

Maš prav, japkica, je sumljiv, je … se je znašel v vrtu rož in vrtnic, pa ne ve, kaj bi utrgal: rožo brez trnja ali mu paše tudi kakšna trnjata vrtnica … ebi ga, je vrtnica najbrž res najlepša rož’ca, ampak se ne da ognit trnju, niti ko jo utržeš, kaj šele, ko jo želiš v roke prijeti !!:-)))

Ondi pa, hm, no ja, je je mulčko, je je !:-))))) Mali mladi mulo !:-)))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Rosna, pol pa hiter po gobice v gmajnico … pa se kar naredi, da si kakšno našla, pa se skloni …:-)))))))))))))))))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

a si to res ti?

ma ne verjamem…..spet si gledala kakšne pregrešen filmček……iz 20 stoletja…))

leta letijo - iščem stevardeso

kdaj greš spet?

leta letijo - iščem stevardeso

ne morem reč da sem ravno največji romntik, pa vseeno, Pariz, jesen in Ljubezen))

New Report

Close