Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek RTV nas stiska v kot. Upreti se je treba zdaj ali nikoli!

RTV nas stiska v kot. Upreti se je treba zdaj ali nikoli!

Od drzave bom zahteval dodatek za deset otrok, ker ima vso moznost, da jih naredim.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Niti ni,zanimiva je tvoja in tarina hinavscina in dvolicnost…enak kaliber je bila barca…tulila kako je treba spoatovati zakobe zraven pa dokzana cnograditeljica recimo…zraven pa tu recimi podpiras politicno trobilo…
[/quote]

Mater, a tebi gre pa Barca res v nos? Ti je znala povedati, kar si zaslužiš!
Pa se spomnim, da je razlagala, kako so gradili šele ko so jih področje spremenili v zazidalno in so dobili gradbeno dovoljenje. Sta imeli prav debato o tem z eno forumašico, ki se je skoraj opekla z nakupom črne gradnje na kmetijskem zemljišču v Peroju (sem sledila debti, ker me je zanimalo, kje ta hiša stoji, saj smo tudi mi tam).
Spet si nekaj pameten, a brcaš v prazno. Ali pa namerno lažeš (se nagibam celo bolj v to smer).

https://www.youtube.com/watch?v=Uwelrtb8Oho

New Report

Close