Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek RTV nas stiska v kot. Upreti se je treba zdaj ali nikoli!

RTV nas stiska v kot. Upreti se je treba zdaj ali nikoli!


Ker se z mnenjem o tebi nisem že rodila, ampak sem si ga ustvarila z branjem tvojih postov in sodelovanjem s tabo v raznih debatah (se pravi skozi INFORMACIJE). Skozi čas ti je, postopoma, uspelo moje dobro mnenje o sebi spremeniti v mnenje, da mi nekako nisi več všeč (kar je seveda zate dobro, he he).
[/quote]

o tebi


Ker se z mnenjem o tebi nisem že rodila, ampak sem si ga ustvarila z branjem tvojih postov in sodelovanjem s tabo v raznih debatah (se pravi skozi INFORMACIJE). Skozi čas ti je, postopoma, uspelo moje dobro mnenje o sebi spremeniti v mnenje, da mi nekako nisi več všeč (kar je seveda zate dobro, he he).
[/quote]

Meni so rtv zagnusili kar lepo sami in sicer tako temeljito, da ne mislim več preverjat, če je kaj bolje. Ok- torej sva si oba ustavrila mnenje. In garantiram ti da se tudi tvoje mnenje o meni ne bo spremenilo. Torej imaš ustvarjeno mnenje. No zdaj pa lahko priznaš da si… kaj sploh si… po mojem mnenju eno precej ubogo bitje. Ma briga me.

Priznam, ko berem pozive k uporu, me čedalje bolj mika, da bi zorganizirala en protest, pa še to samo zato, da dokažem, kako lahko je zanetiti proteste, in da ni nujno, da so zrežirani ali plačani ipd. Sploh, če so trigerji že nastavljeni. 🤡

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Lahko ti pomagam. Ena norica je vedno za take zadeve.

Meni so rtv zagnusili kar lepo sami in sicer tako temeljito, da ne mislim več preverjat, če je kaj bolje. Ok- torej sva si oba ustavrila mnenje. In garantiram ti da se tudi tvoje mnenje o meni ne bo spremenilo. Torej imaš ustvarjeno mnenje. No zdaj pa lahko priznaš da si… kaj sploh si… po mojem mnenju eno precej ubogo bitje. Ma briga me.
[/quote]

Moje mnenje o tebi se bo, kot kažejo tvoji novi posti (z novimi informacijami), še slabšalo. 😉

Ampak naj bo proti ali za kaj reees trapastega. :-))


Lahko ti pomagam. Ena norica je vedno za take zadeve.
[/quote]
Problem je samo v tem, da v principu ne verjamem, da je protest proti plačevanju RTV prispevka tisto, kar rabimo.
Bolj verjamem, da moramo težiti k vzpostavitvi statusa nacionalne televizije, zahtevati res kvaliteten program, na katerega bi bili ponosni in bi s ponosom tudi vlagali vanj. Pa brez politikantstva in podobnih mahinacij, seveda.
V resnici sem samo sita teh lajavcev, ki so samo glasni, naredijo pa nič. Ampak si bom zapomnila tvojo ponudbo, če se bom res tega lotila. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ampak naj bo proti ali za kaj reees trapastega. :-))
[/quote]
Itak, recimo za prepoved nošnje rdečih nogavic ob sredah, da bo uravnoteženo, pa še proti rumeno-modrim ob petkih.

Evo, zbiram ideje… 😁

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ja, za traparije ste dobri. Brihtnost babja.

Moje mnenje o tebi se bo, kot kažejo tvoji novi posti (z novimi informacijami), še slabšalo. 😉
[/quote]

Na kar bom zmeraj bolj ponosen. Ker je moje mnenje o tebi že zdavnaj padlo v neslutene globine.


Na srečo ne samo za traparije.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Na srečo ne samo za traparije.
[/quote]

Od kdaj? Še ko ste šli demonstrirat proti bankam, ste šli pa trgovine zažigat.
No v trgovino je verjetno lažje prit, kot v banko. Še posebej če si zamaskiran, a ne?
No, ne vi. Moram bit pošten, vaša veja v nemčiji.

Na kar bom zmeraj bolj ponosen. Ker je moje mnenje o tebi že zdavnaj padlo v neslutene globine.
[/quote]

Torej še vedno pada? Yes, zmagala sem. Še vedno se slabša (torej spreminja, nimaš še dokončno ustvarjenega). 😀

Ext, sedaj pa resno vprašanje: si ti prepričan, da si si svoje mnenje o meni ustvarill na temelju mojih mnenj in postov (in ne na podlagi mnenj, ki jih monovskemu občestvu o meni vsiljujejo eni čudni tički,med katerimi so tudi tatiči nikov)?

Je pa res, da se mnenje o drugem vedno ustvarja tudi na podlagi tega, kakšen vrednostni sistem imamo sami.

Razliko med pada in padlo menda poznaš. Vas ta stare so menda še pravo Slovenščino učili.

Ja a je reklo boooom, ko je priletelo do dna?

Od kdaj? Še ko ste šli demonstrirat proti bankam, ste šli pa trgovine zažigat.
No v trgovino je verjetno lažje prit, kot v banko. Še posebej če si zamaskiran, a ne?
No, ne vi. Moram bit pošten, vaša veja v nemčiji.
[/quote]
Si me popredalčkal, vidim.
Čeprav jih večino poznam, nisem del njih. So pa dogodki, na katerih se naše poti križajo, ja, včasih tudi sodelujemo.
Black bloc kind of thing nisem nikoli podpirala (in to sem tudi že jasno povedala), tudi na splošno se druženju s preveč militantnimi antifašisti izogibam.
Nikoli nisem bila vandalka. Tudi v najstniških letih ne. Za neškodljive potegavščine (mehki terorizem, bi rekel Brecelj) ja, za namerno ali vsaj brezbrižno povzročanje škode pa pač nisem.
In, če ne drugače, zase vem, da sem še za marsikaj in v marsičem dobra. Neodvisno od mnenja in predstav drugih.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Resen odgovor- nikoli nisem imel veselja brat, kar so ti pisali ali pisali o tebi, ker večino gnoja ne zaslužiš in pisanje ni dostojno poštenega človeka- na obeh koncih. Sem pa mnenja da spadaš med zdraharje, verjetno ne po svoji krivdi, so te pripeljali do tega, ampak padaš pod tiste uvjek nešto anti. Vem da ko si zabijš nekaj v glavo, je brez zveze vsak komentar. V glavnem, padeš na nivo gliste in viharca, samo na različnih straneh ste. In ni je tem, kjer si ne merite dolžino k…… tudi zaradi tega ti nerad odgovarjam, ker težko ločim, kdaj pišeš iskreno in kdaj direkt je..eš v glavo. No v bistvu kot večina na forumu.
NIma veze- moje mnenje, kot tako, popolnoma nepomembno. Itak sem zmeraj manj za monitorjem. Nimam časa, treniram za revščino.


Si me popredalčkal, vidim.
Čeprav jih večino poznam, nisem del njih. So pa dogodki, na katerih se naše poti križajo, ja, včasih tudi sodelujemo.
Black bloc kind of thing nisem nikoli podpirala (in to sem tudi že jasno povedala), tudi na splošno se druženju s preveč militantnimi antifašisti izogibam.
Nikoli nisem bila vandalka. Tudi v najstniških letih ne. Za neškodljive potegavščine (mehki terorizem, bi rekel Brecelj) ja, za namerno ali vsaj brezbrižno povzročanje škode pa pač nisem.
In, če ne drugače, zase vem, da sem še za marsikaj in v marsičem dobra. Neodvisno od mnenja in predstav drugih.
[/quote]
Lej brez zamere, ampak si, kogar podpiraš. Absolutno velja tudi zame, vem. Jaz bi te vrgel pod isto oznako kot Šiškota. Mogoče verjame, da dela dobro, ampak večinoma dela škodo.
Ne maram zdrahe, tudi potegavščin ne. Enostavno zato, ker zmeraj popravljam sranje, ki nastane zaradi tašnih in drugačnih bedakov. Pa po karakterju sem tak, da se vedno umaknem, tudi takrat, ko se ne morem več. Sicer zato, ker imam takšno pogodbo z državo, pa jebat ga. Rdeča zvezda je kar se mene tiče enaka hakenkrajcu in spada v zgodovino. Zdraharji, ki si niti gobcev ne upajo pokazat, pa v zapor.
Mir z vami.


Lej brez zamere, ampak si, kogar podpiraš. Absolutno velja tudi zame, vem. Jaz bi te vrgel pod isto oznako kot Šiškota. Mogoče verjame, da dela dobro, ampak večinoma dela škodo.
Ne maram zdrahe, tudi potegavščin ne. Enostavno zato, ker zmeraj popravljam sranje, ki nastane zaradi tašnih in drugačnih bedakov. Pa po karakterju sem tak, da se vedno umaknem, tudi takrat, ko se ne morem več. Sicer zato, ker imam takšno pogodbo z državo, pa jebat ga. Rdeča zvezda je kar se mene tiče enaka hakenkrajcu in spada v zgodovino. Zdraharji, ki si niti gobcev ne upajo pokazat, pa v zapor.
Mir z vami.
[/quote]

Tudi s tabo.

Ne skrbi, to je bil moj zadnji poskus, da ti mogoče povedati, da se ne strinjam z etiketami, ki jih dobivam od tebe, ampak glej… Whatever rocks your boat.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Tudi s tabo.

Ne skrbi, to je bil moj zadnji poskus, da ti mogoče povedati, da se ne strinjam z etiketami, ki jih dobivam od tebe, ampak glej… Whatever rocks your boat.
[/quote]
Ja, ok. Pošteno. Iz tvojih postov, sem pač dobil tak vtis. Po drugi strani- moja zbrana dela tu gor… če bi jih lahko, bi jih zbrisal. Koga pa zanima, kaj si mislim.

Če je RTV program dostopen na netu, potem ga lahko gledajo po vsem svetu. Bodo pošiljali položnice po celem svetu? Seveda ne.
Iz tega sledi, da smo uporabniki neta v Sloveniji v neenakopravnem položaju glede na ves svet, ker naj bi plačevali (samo tisti, ki nimajo televizorja!!!!) dostopnost RTV programov na netu. Tu bo ustavno sodišče moralo reči svoje.


Resen odgovor- nikoli nisem imel veselja brat, kar so ti pisali ali pisali o tebi, ker večino gnoja ne zaslužiš in pisanje ni dostojno poštenega človeka- na obeh koncih. Sem pa mnenja da spadaš med zdraharje, verjetno ne po svoji krivdi, so te pripeljali do tega, ampak padaš pod tiste uvjek nešto anti. Vem da ko si zabijš nekaj v glavo, je brez zveze vsak komentar. V glavnem, padeš na nivo gliste in viharca, samo na različnih straneh ste. In ni je tem, kjer si ne merite dolžino k…… tudi zaradi tega ti nerad odgovarjam, ker težko ločim, kdaj pišeš iskreno in kdaj direkt je..eš v glavo. No v bistvu kot večina na forumu.
NIma veze- moje mnenje, kot tako, popolnoma nepomembno. Itak sem zmeraj manj za monitorjem. Nimam časa, treniram za revščino.
[/quote]

Želim ti en hud pogrom nad tabo (ne bo od mene, brez skrbi). Pika.

Jap, zdaj je pa pri meni reklo booooom.

Želim ti en hud pogrom nad tabo (ne bo od mene, brez skrbi). Pika.
[/quote]

I rest my case.

New Report

Close