Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu s kakšnimi partnerji ste sexali?

s kakšnimi partnerji ste sexali?

Na primer: s kakšnimi tujci, druge rase ali vere, poročene, zelo starejše, zelo mlajše in tako naprej…

Pri meni nič posebnega, sem samo z enim fantom 6 let starejši, drugo vse isto kot jaz. Me pa zanimajo drugi….

Lp

nič posebnega. slovenke od 16 do 25.

198cm, 25cm, crnc, mlajsi, starejsi. In pa zanimivo, vecina jih je bila muslimanske vere.

saj ne rabiš to meni pisati. je pa fino da vem da te muslimani dol dajejo.fuj in fuj bejš stran od mene. zgleda da te slovenci nočejo v tisti celulit pa špeh nabijat.

Po napaki sem tebi pisala, tko by the way. Avtomatsko, ko sem vse prebrala, sem zacela pisat. se pardoniram, ker tebi pa res nimam namena pisat. Ja, svetlnikk, muslimani…pa ves kako fajn so me…

predno se boš spardonirala se raje še sprdi ha ha ha

To sem se ze, takoj ko sem tvoj post prebrala.

Hehe 🙂 Svetilnik bo danes malo slabo spal…

Ti bom odgovoril podobno kot aisha: vsake malo, pa kar dobro sem jih obdelal… 😉

🙂 :*

Kdo bi se vseh spomnil… večina belk, slovanske krvi (Češka, Slovaška, Slovenija, Hrvaška, BiH, Srbija, Rusija), potem nekaj Nemk, Nizozemka, Italijanka, Američanka…
Niti ene nisem vprašal katere vere je ali koliko je stara. Tako, od oka so bile največ 10 – 12 let mlajše in največ cca 15 starejše.
Vse imam v zelo lepem spominu.

poročena, 10 let starejša, v paru….

ostalo pa ŠE nisem (:-P)

ok… muslimani, veliki, mali, debeli, suhi… tehje kolkr češ… ampak črnc??? Ki si ga te našla????

Tukaj sem pa čisto nezanimiva, en tujec , ostalo Slovenci;)) in vedno starejši od mene, ne maram mlajših, neizkusenih…

uuuuuuuuu pol sem jaz pravi zate! dej hitro pridi se dava dol:)

Z enim vesoljcem…hahahahah

Z Marsa ali Jupitra? Baje da so Marsovci boljši. ;-))))

AH Svetilnik, ti si zahteven;)), jaz nisem prava zate, hihi

Raje se mene primi, ja

aha, ne tebe, ampak njega, aneda;))

Kako si ti pametna ženska, pa še lepa zraven, ufff!

Joj, ti vse veš! Uf!

Nič tujcev, sami slovenci. Nič poročeni, sami samski, nekaj mlajših, nekaj starejših….pred leti. Mož je pa iste starosti.

Zate vem, da si najlepša in najpametnejša, ljuba moja!!!

Nič kakšnih Angležev, Hrvatov backa?

New Report

Close