Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu s kakšnimi partnerji ste sexali?

s kakšnimi partnerji ste sexali?

Kje je moja ljuba? Pojedla jezička?

Tukaj, sem, ljubi! Ti je kaj dolgčas? Ne? No, pa ne!

Ha ha!

Po tebi pa res vedno, draga, vsako sekundico bi se pogovarjal s tabo, pa še kaj zraven…

KIR napisal:

> Po tebi pa res vedno, draga, vsako sekundico bi se pogovarjal s
> tabo, pa še kaj zraven…

Ja? Čisto zares? Saj bi ti verjela, pa ……. hm, jih je vedno toliko okrog tebe, saj veš, možek moj ljubi, da imam težave s tem, ha ha!

Ne, ne, ženkica moja čisto sama sva! Komot bi se dala dol in nihče ne bi vedel. In to sredi belega dne, ljuba!

ja? No, če ti tako praviš, ha, pa povej, kaj si želiš?

te poljubljat, prijemat vse povsod, ti lizat luliko, ker ima tako dober okus… Pa, jasno ljubiti se s tabo in to brez kondoma!

Ja, tvoj nežni jeziček bi me obvladal…

Bi prišlo s, ops? Bi lepo stokala? To je tako lepo poslušat, zame najlepša glasba!

O, bi, bi. Poljubček!

Poljubček tudi tebi! Veš kam? Malo jo nežno razprem in direktno na ščegetavčka!

Kok si luštna k te daje mal ljubosumje;)))

Jao, Kir kdor te ne bi poznal , bi ti še vse verjel…hihi..ti pa si patron, ko nje ni …so kle vse toje, ko pride backa pa…..

Saj se tudi aprilsko vreme spreminja, ne? Kako si ljuba moja?

Danes sem ko aprilsko vreme… in ne kliči me ljuba moja, potem sem v nemilosti pri backi;))..in ti dragi, kako si??

Kako sem? Ljubim te, to je to! Bi se ljubila z menoj in vsaj enkrat probala mojega lulija?

ma jaz se moram smejat, ko te berem, še dobr da nism kaka najstnica, bi te še vzela za res;)), dragi, misli name, lepo se nasloni nazaj, odpri zadrgo in ufff domišljija naj dela;)),namig je le, da je danes obrita , čisto gladka in dišeča, mokra, potrebna;))in zdaj gre moja malenkost dalje do jutri, bodi priden in ne varaj me!

Uffff, hitro pridi zraven, ga že v roki držim in to samo zate! Ne verjameš?

Lepo. da priznaš, ha ha !

Jaz pa mislil, da je moja draga backa samo meni všeč!

Lepo, da ti priznaš;))

A da backa prizna da je luštna? To sem že jaz povedal vsem! Celo takrat, ko serazjezi… Tako zelo lepo zelene očke ima takrat menda

Smotko;)), jaz sem ji napisala le, da je lepo, da tudi ona prizna, da je ljubousmna, če je luštna pa ti le sanji dalje, veš itak ne;))!

New Report

Close