Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sabina in Jakob – Riba na oko

Sabina in Jakob – Riba na oko

A sta Sabina Mali in Jakob Kapus par? Gledam današnjo večerjo pri Domnu Kumerju in se mi zdi, da se nekaj plete – sta bila objeta, pa za roke se držita, Sabina mu sedi v naročju..

Kdo kaj ve? 🙂

Dvomim. Se mi zdi, da jakob vseeno ni en tup tip, za razliko od nje, ki je iz oddaje v oddajo bolj tumpasta. Pripombe glede hrane, pa potem to njeno namigovanje na seks…ogabno vulgarna je.

samopromocija.

Ne bi dala roke v ogenj, da so Jakobu všeč ženske.

Meni je ženska tudi obupna. Tako prisiljena da je joj. Ampak očitno je nihče ne šmirgla če non stop ne nabija o seksu.

Tko zoprne babe in njenega smeha, prostaškega namigovanja – kvantanja mlade ženske si ne morem predstavljati, da je to mogoče! Komaj sem čakala, da je bilo tedna konec in da spet nastopijo eni normalni, dostojni ljudje. Ta teden je bilo vseh pet težko za prenašat. Eden bolj “presran” kot drugi. Kuharija pa tudi taka, da se za glavo primeš. Nič pametnega niso pokazali.
Od česa ti presranci živijo? Nobene pametne zaposlitve nobeden, “kr neki”. Ena piše neke pesmice, druga na svete kvatre naredi eno čudno obleko, tretja se slači, četrti je kao nek zafnan plesalec, pezi pa nepismen Domen Kumer.
Tale TV3 naj se malo zamisli no, kakšne ljudi vabi v to oddajo.

New Report

Close