Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Saj je logično zakaj ravno Kitajska

Saj je logično zakaj ravno Kitajska

Logično je, da se je najmočnejši izvor korona virusa zgodil ravno na Kitajskem.
Korona virus se širi kapljično in kot je znano Kitajci jedo pse. Pes, oziroma pasja slina pa je idealna za prenos in širjenje virusov.

Bedak, tebi je korona požrla še zadnjo možgansko celico, ki si jo še imel. Vsak dan boš odpiralo novo temo! Idi rajši kaj koristnega delat. Mogoče te kje pamet sreča.

Koliko je te psov umrlo na kitajskem? Pasja slina je rekel, hahah.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Saj ti pravim, da sem se jaz korone nalezel od pasje sline. Tako kot večina.

Upam, da boš kmalu začutil pasjo slino na tvoji vsrani riti! Naj te dobro zdela! Možgansko mrtev lažnivec!


Saj ti pravim, da sem se jaz korone nalezel od pasje sline. Tako kot večina.
[/quote]

Pa da raje reči da seksaš pse. Smrduh nemarni. Fuj. Ne da jih krivis.


Zakaj ste pasjeljubci tako agresivni in škodoželjni do drugih ljudi?


Zakaj ste pasjeljubci tako agresivni in škodoželjni do drugih ljudi?
[/quote]

Šibkejše treba zaščititi in agresija je tu dobrodošla. Otroke, stare in pse. Tebe samo tepsti te foter ni dovolj.

Šibkejše treba zaščititi in agresija je tu dobrodošla. Otroke, stare in pse. Tebe samo tepsti te foter ni dovolj.
[/quote]

Tudi jaz sem šibkejši člen, saj sem se zaradi pasje sline nalezel korona virusa, pa star sem tudi.

A ne drži, da imate pasjeljubci bojda pse za to, ker imate radi živali in tudi vse ljudi ljudi okoli sebe? Ena sama ljubezen vas je.
Ti bi me pa še tepla.

New Report

Close