Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek saj vem, da ste POTREBNE..

saj vem, da ste POTREBNE..

…V času ki prihaja k nam…..hihihii

mislim, na vaš praznik in zato je potrebno, da mi postavni moški tega foruma prvi izkažemo pozornost – pred vašimi fantički, ki nezasluženo uživajo sadove vašega teleščka..hhihihi—-
ampak kaj življneje ni vedno pravično……………………..

Zato za Vaš praznik in za vašo dušico:

Vsako leto se zgodba ponovi,
vsako leto dama vsaj enkrat slavi,
vsako leto nekdo prihiti,
in ti rožico podari.
Če se to letos še zgodilo ni,
Potem naj ti ta vrtnica spomin Nanj obudi,
A vedi le eno, to vrtnico predstavljaš Ti.

——————————————————————-
in ker vem, da vam očke tudi migajo še tole:

če pa bi rade kaj več, nas pa kar izzovite, če si drznete…hahahah

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hvala za tole pozornost, saj sem vedela da si taprav moški…
Kar pa se tiče tistega izzivanja, pa naj ti namignem, da sem takšne volje, da bi se takoj…..;))
Cmoka za lepo jutro in lep dan, dragi prijatelj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ta prvi… mislim, kar se čestitk ob prazniku tiče….
Cmoka, Razo, fejst si!

razo!
A veš v čem je fora vsega?
Njihovi mufkoti,pufkoti,miškoti,in še kar je teh izrazov lepo dobijo vse servirano in pripravljeno na penetracijo.
Mi tukaj krvavi pot potimo,da jih zrajcamo,in ko so vse mokre,namesto,da bi prišle k nam,se vržejo v objem ta svojim,ki za to niso nardili počenega kur*a!Ma jebat vse skupaj!A ima to sploh kak smisel se trudit za enga druzga,ki pol kur*a ne naredi za to,da bi svojo drago do te stopnje pripeljal,kot mi tukaj!
Bom malo premislil strategijo,a ma sploh še smisel se tu drkat za ene druge:-(
Prihaja cajt,ko se bom najbrž preselil na forum vrtičkarstvo,tam vsaj takega bedastega sexa ni,kot ga mi tu ženemo…
Sp

Ja, izzivam te, da mi danes končno uresničiš željo – kakšno, boš pa že vedel… čakam. Pravzaprav imam dve – vsaj eno uresniči!!!
:-)))

New Report

Close