Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sama na dopust v Slo

Sama na dopust v Slo

poslušaj, zakaj pa hočeš jit sama. a te je strah družbe enega fejst fanta ali kaj. v čem je fora da greš sama.jaz sem samski fant pa bi mi prijala družba kakšne take k si ti, brez da en v drugega rineva čist neobvezno, če ti ni za skup bit greš pač tisti moment stran, saj se ne rabiš sekirat pa prilagajat. a te je sram strah v čem je problem. saj tudi jaz ne hodim na obljudene plaže z gužbo, najdem mirem kotiček, kjer uživam kakor želim sam.

Pred leti sem sama hodila malo po svetu in ugotovila, da je Slovenija najslabša za samske Slovence. Najslabši pajzel sem dobila ravno na slovenski obali.

Pol sem raje hodila samo še na Hrvaško.

Pred leti sem sama hodila malo po svetu in ugotovila, da je Slovenija najslabša za samske Slovence. Najslabši pajzel sem dobila ravno na slovenski obali.

Pol sem raje hodila samo še na Hrvaško.
[/quote]

Poglej vsak ima izbiro. Ko pridem v hotel ali drugo nastanitev in če mi ni všeč prosim za zamenjavo. Če ni možno odidem in iščem drugo. Za eno noč ne kompliciram, ampak za dopust pa ja.

Najslabšo nastanitev sem doživela v Cannes-u v Franciji.Je pa res da je tam prenočišče drago in sem za eno noč pač iskala najcenejšo opcijo.

Druga najslabša nastanitev je bila pa ravno na tako opevani Hrvaški obali. In to hotel, ki ni bil ravno poceni. Sem se obrnila in iskala drugo.

pojdi na divjo plažo, uleži se naga na sonce in masturbiraj, boljšega dopusta še nisi imela men verjem

gres v smartno goro z avtom in poletis zracna linija vse do zagreba


Pa če nasloviš na nas introvertirane pa ti si kdaj vprašala kakšnega, kaj takšni dojemajo pod introvertirane.
kot takšen bi ti predlagal odmaknjen kraj. Več takšnih točk je, kjer domuje kakšna duša, ki ni odšla na oni svet in, ki čaka, da pomaga ljudem, ki so v stiski. Moraš pa biti dojemljiv za stike s njo. No itroverti vemo kaj o tem.

New Report

Close