Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sama Sranja !

Sama Sranja !

Dejmo ga kar v karanteno, da bo ziher :))))

lp, zajček

V karanteni sem že zdej… sej ne smem ven, vsi so pobegnil od mene, edino moj kuža čaka, če se ga bom kaj usmilil in ga malo čohal…

Jani posluša dohtarco 🙂

ah, ni sile… sicer pa dohtarca pravi.. od 5 do 7 dni… bemti, sem čakal, da mi bo predpisala kakšen lek… ona pa n’č. Ni zdravila za gripo! Jem naj pa aspirine. In jest a aspirini niso zdravila? In ker sem teliček, da sem rekel, da jih mam neki še doma, mi ni predpisala niti teh. Eto zdravstvo. Po 5 letih človek mal zboli, moa pa aspirine sam kupovat. A verjameš, da sem se kuj boljš počutu. Da bom lahko šel v ponedeljek na šiht :)))

Zajček, tud teb lep popoldan, pa se beremo 🙂

Jani sorta vse dohtarje

Potem Jani, le nisi čisto sam. Vsaj kuža se te je usmilil, ko je pač moral ostati silom prilik doma, pri tebi. Vsaj spoštuj to njegovo odločitev, pa ga lepo malo počohaj in pocrkljaj. Če odide še on, oziroma mislim celo, da je to ” ona “, potem boš res popolnoma sam doma. Home alone II., he. he…samo da namesto unih dveh, lahko pridem jaz…..

pa, pa zajček

Sprejmem tud to 🙂 se mi vsaj ne treba boriti :)))))

Zajček, lepo jutro in lep dan tud tebi!

Jani

He, he, vse , samo, da se ni treba preveč truditi, a ??
Cmoka, Jani !!

zajček

hehe .. tud B. je nehala kadit .. še preden je sploh dobr začela 😉 … sem pa pred dnevi dobila tiste nebeško dobre, iz nagelnovih žbic sfrkane dišeče palčke ( cigaretke :)) .. od prijatelja iz azije … ki mi povrnejo tolk enih lepih spominov na tiste kraje … da se jim res ne morem upret :)))) .. pa čeprav na škatli z ogromnimi črkami piše … health warning … smoking causes heart disease :)))

… no ja … kaj čmo … vsak užitek nekaj stane 😉

en lep deževen dan vsem,

Barbara.

Prepovedane stvari so vedno najslajše, a ne Barbara… no viš. zarad tega jaz sploh ne pomislim več na kakšne špinele, ker bi moral potem ogromno denarja spet zmetat za te užitke :))))

Barbi, tebi in zajčku eno fantastično popoldne!

Jani

Se spomniš tistega….. lezi in uživaj… :))))) ma ja, kaj bi se človek preveč matral 🙂

Lepo popoldne!

Jani

Spomnim !………….prepovedan sad, je najslajši..:))))))))))….samo enkrat se živi, pravijo :))

Nice day, še naprej!
zajček

josko

RTFM!

New Report

Close