Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šamanizem v teoriji in praksi

Šamanizem v teoriji in praksi

“Cigarete ubijajo”, hvala Vam, ker ste se javili.

drug drugega programiramo

Trenutno ne vem, kako nadaljevati temo

drug drugega programiramo

Najbolj me zanima kdo je “admin”

drug drugega programiramo

Nekje se nahaja tudi Bitje Večnosti, ki ne potrebuje absolutno nič

drug drugega programiramo

Res je

….

drug drugega programiramo

Hvala za odklenjeno temo. Sicer je kar nekaj vsebine izbrisano in ni na vpogled javnosti. Tematika mogoče koga zanima zato sem jo dvignil. V centru pozornosti je uvodni post. Hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 01.03.2022 ob 18:12

Hvala za odklenjeno temo. Sicer je kar nekaj vsebine izbrisano in ni na vpogled javnosti. Tematika mogoče koga zanima zato sem jo dvignil. V centru pozornosti je uvodni post. Hvala.

Hejla, vidim te prvič 😃 verjetno nisi to ti …

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 01.03.2022 ob 18:16

Hejla, vidim te prvič 😃 verjetno nisi to ti …

Avatar je iz časov, ko sem še sam razvijal črnobelo fotografijo. Posnetek je z vrha Grintavca. Sedaj je veliko slikovnega materiala na netu kompjutersko obdelanega. Lahko vidimo posnetke, ki delujejo kot stari, pristni posnetki, pa to ni res.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 01.03.2022 ob 18:27

Avatar je iz časov, ko sem še sam razvijal črnobelo fotografijo. Posnetek je z vrha Grintavca. Sedaj je veliko slikovnega materiala na netu kompjutersko obdelanega. Lahko vidimo posnetke, ki delujejo kot stari, pristni posnetki, pa to ni res.

Se opravičujem za napako. Pravilno je Grintovec.

 

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 01.03.2022 ob 19:02

Se opravičujem za napako. Pravilno je Grintovec.

 

Lepo da malo obujaš spomine na stare čase. Jaz tako visoko nisem še šla, do Vogla in Komarče nad Bohinjem, višje pa ne upam, se bojim višine, pa sama komplikacija z gorsko opremo 🙂 se je meni zdelo da ti furaš afirmacije ja, samo ne vem, koliko si uspešen tule 😃, videla sem samo naslov teme, ni pa časa, da bi se poglobila. Bom prav prebrala.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 01.03.2022 ob 19:23

Lepo da malo obujaš spomine na stare čase. Jaz tako visoko nisem še šla, do Vogla in Komarče nad Bohinjem, višje pa ne upam, se bojim višine, pa sama komplikacija z gorsko opremo 🙂 se je meni zdelo da ti furaš afirmacije ja, samo ne vem, koliko si uspešen tule 😃, videla sem samo naslov teme, ni pa časa, da bi se poglobila. Bom prav prebrala.

Tudi sam nisem še enkrat prebral vse vsebine. Na uvodni post se je nizalo razne komentarje. Ravno danes sem se z nekom pogovarjal in mu rekel, da v osnovi šamanizem ne omenja prav veliko Boga. Bolj pomembno je prebujanje nekih notranjih sposobnosti, ki seveda temeljijo na nesmrtni, neuničljivi duši (večno, nesmrtno, neuničljivo, nevidno jedro).

Grenivka , če sem iskren, se mi ne ljubi več kam v neke hribe. Zamižim in si z vizualizacijo predstavljam kako letim nad gorami in to tako, da dobesedno vidim kaj je pod mano. Lahko narediš test pri sebi. Zamižiš in pogledaš na stopala in to tako, da jih dobesedno vidiš z zaprtimi očmi. Večkrat preizkusi to tehniko in večji bodo uspehi 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 01.03.2022 ob 20:08

Grenivka , če sem iskren, se mi ne ljubi več kam v neke hribe. Zamižim in si z vizualizacijo predstavljam kako letim nad gorami in to tako, da dobesedno vidim kaj je pod mano. Lahko narediš test pri sebi. Zamižiš in pogledaš na stopala in to tako, da jih dobesedno vidiš z zaprtimi očmi. Večkrat preizkusi to tehniko in večji bodo uspehi 🙂

Sodelujete na vrhunskem forumu 😃😃 ma glej so tudi časi drugačni in mi se tudi spreminjamo. Jaz sem si pod pojem šamanizem vedno predstavljala Indijance in njihove pipe in duhove. Je pa to seveda širok pojem. Bi lahko ure in ure pisala.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 01.03.2022 ob 20:12

Sodelujete na vrhunskem forumu 😃😃 ma glej so tudi časi drugačni in mi se tudi spreminjamo. Jaz sem si pod pojem šamanizem vedno predstavljala Indijance in njihove pipe in duhove. Je pa to seveda širok pojem. Bi lahko ure in ure pisala.

Ja, iz svoje centralne pozicije, ki je v tebi kot točka imaš povezavo znotraj sebe z vsakim, ki je kadarkoli živel in ki bo kadarkoli živel.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 01.03.2022 ob 20:30

Ja, iz svoje centralne pozicije, ki je v tebi kot točka imaš povezavo znotraj sebe z vsakim, ki je kadarkoli živel in ki bo kadarkoli živel.

Težko je tole razumet, se pa trudim, da bi. Saj je veliko literature in na netu, pa se da pridobit predznanja in smernice in nenazadnje izkušnje ljudi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 01.03.2022 ob 21:01

Težko je tole razumet, se pa trudim, da bi. Saj je veliko literature in na netu, pa se da pridobit predznanja in smernice in nenazadnje izkušnje ljudi.

Čist simpl je. Kompletno vesolje vseh časov je skrito v tebi kot točka. V centru te točke si ti 🙂

Ok. Večkrat sem že sem ter tja napisal, da na vsako temo, ki jo nekdo aktivira gledam kot na program. Vsak post je kot ukazna vrstica v programu.

Bae se moram opravičiti, ker takrat še nisem imel avatarja. Avatar je bil dodan naknadno. Spodaj je napis “drug drugega programiramo”.

Center programiranja je znotraj vas samih v neki točki.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
gost žblj, 22.01.2019 ob 19:48


A si “iglavec, al listavec”??

On je žajbelj.

 

Pa naredimo neko vizualizacijo. Pred vami je fantastično lep obraz, brezčasne, večne lepote. Z odprtimi očmi ga ne vidite. Ta fantastično lep obraz vidite samo takrat, ko zaprete oči.

Na nek naslov sem hotel poslati sledeči tekst vendar tega nisem storil ker bi bilo prehudo.

I have to apologize for the misunderstanding. True shamanism is not a joke. You have an indestructible, eternal, immortal core in you.

With best regards

Ima neka tajna veza, tajna veza za sve nas. 

 

Trenutno sem tarča intenzivnih napadov neke neznane inteligence, ki je po vsej verjetnosti stacionirana na planetu Zemlja. Samo ugibam, ne vem točno od kje.

Sem novinec na tem področju ampak v SLO se že kar nekaj stvari promovira na to temo. Je že kdo kaj probal? Kakšno mnenje? Js sm sicer prebiral neko literaturo tukaj: https://tanjaskaza.si/kaj-so-samanski-obredi/  

New Report

Close