Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sami sex…pomlad bo…

Sami sex…pomlad bo…

;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči do pomladi še vedno lahko kaj vmes pride in ne boš več sama…no pa saj sama že tako nisi, kaj pa smo mi…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, najprej ljubezen, potem ostalo, ne?! Mmmmm, ptičice že pojejo….:-))

saj vem….ampak ko prebiram te teme,ugotavljam,da se vrti vse o najbolj pomembni pristranski stvari življenja…………me bo do pomladi resnično prej vrglo…
Lepo Vam,ko imate partnerje pri roki…smrk…;))))))))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Kdo pravi,da jih imamo?Žena,ki kuha mulo je 50 km proč(tako,da tako al tako ne bo nič),ljubica(ki to ne mara bit) je 150 km proč,soseda..čaki da pogledam skoz okno…fak,se odpravlja v službo!
No pa sva dva narukometaša tu!
Lepa si
Sp

Res kriza ja da imaš nekoga za malo pocrtat….
Tako pa k zgube…

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

A sedaj pa se smiliš sam sebi ali kaj??? Si že prebral moje vrstice???

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja,le kje je ostala moja ljubezen…Z vrstnim redom pa se popolnoma strinjam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

pa dajmo eno grupno cartrarijo narediti….. en piknik, pa se bomo zgubljene duše malo crkljale, prav?! :-)))

(prej moram še enih par varnostnih ukrepov glede zakoncev urediti…) :-)))

Ej, nehajte…..naredite kaj, da vam bo lepo…..če boste samo tarnali ne bo nič…..
Pa kaj je seks, pa kaj je ljubezen v primerjavi z zdravjem. Če imate zdravje, imate tudi ostalo, samo še malo počakajte pa bo…to že ptički oznanjajo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Eto, spet si isto napisala…..:-))) ko mi bo spet kaj padlo na pamet, bom kar nate počakala, boš pa ti napisala, prav?! :-)))

Cmoka.

….vse ostalo pa pride samo od sebe…baje….samo zase je treba poskrbet….

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Dobro žverči!Tvojemu možu pošljem svojo ženo v zameno(da ne bo revež kar napreje ene kosti glodu),ti in Trilči prideta k meni(da ne bom jaz in vidve ene in iste kosti glodal) pa še en par bi jih ziher pršlo…hja,saj pol bi bil pa en super swinger party!!!!!!!!!!!!!!!!
Ua,kaka ideja!A ste zato?V hipu,bi blo kakih deset ljudi potešenih in glih tolk frustracij odpravljenih!
Sp

Ja, saj res…..morda bi se izšlo, bi pa moj mož tvoji pravljice bral, mi bi jih pa pisali, ne?! :-)))

In tako se ti uresničijo želje o haremu,kako je to enostavno!!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

saj ves k….k, evo sedajle grem jaz malo delati, pa ti pisi, saj bos itak tako kot bi jaz…. cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja saj moja je v glavnem še samo za to,pravljice mislim.Ja,pol bi se pa kar ujela,onadva mislim!Za nas pa vem!
Cenim te!
Sp

New Report

Close