Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samo janša ne

samo janša ne

In kljub svojemu uvodnemu stavku, se v nadaljnjem besedilu ukvarjaš zgolj in le z Janšo, ki je v opoziciji in obsojen, in ne z vlado, ki ima v rokah vzvode oblasti…[/quote]

Ja, menda, saj je tema o Janši, ali pa sem kaj spregledala? Ko bo tema o zdajšnji vladi, bom pa o
tem pisala….

In kljub svojemu uvodnemu stavku, se v nadaljnjem besedilu ukvarjaš zgolj in le z Janšo, ki je v opoziciji in obsojen, in ne z vlado, ki ima v rokah vzvode oblasti…[/quote]

Ja, menda, saj je tema o Janši, ali pa sem kaj spregledala? Ko bo tema o zdajšnji vladi, bom pa o
tem pisala….[/quote]

tema ni o janši, tema je o ljudeh, državljanih in o tem, da smo postali apatični in brezvoljni in dopuščamo še zadnji in dokončni rop naše države.

Protesti bodo, ko se bo pojavila neka alternativa. In Janša ni alternativa, nikoli več ne bo. Sem za takojšen odstop vse elite, samo kaj pa potem? Trenutno bi mi še najbolj ustrezalo brezvladje, ker na volitvah bodo kandidirali isti ljudje kot prej. Je Janša sploh lahko na kakšnem položaju z takšno kaznijo?

Ja to pa je problem, se močno strinjam, da janša ni alternativa, na desnici se je malo svetlikal žerjav, pa ga sedaj ni več, na levici pa bi mogoče se znala pojaviti kaka nova stranka, nekaj se je govorilo o Sreču Dragošu, pa o še parih….
Malo je treba zarožljat na ulici, pa bi znala kaka alternativa nastati.

Očitno si spregledala, poglej prvi stavek uvodne teme:

Tema je o tem, zakaj je folku vseeno, kdo je na zdaj oblasti!

Ja, menda, saj je tema o Janši, ali pa sem kaj spregledala? Ko bo tema o zdajšnji vladi, bom pa o
tem pisala….[/quote]

tema ni o janši, tema je o ljudeh, državljanih in o tem, da smo postali apatični in brezvoljni in dopuščamo še zadnji in dokončni rop naše države.[/quote]

Ja, sej? Kako ne boš apatičen, ko je alterantiva Janša? Kaj pa je ŠE POLEG NJEGA alterantiva?
Ja, sesutje vsega in na novo – ampak moraš biti hudo naiven (naivna) da verjameš, da je to
izvedljivo. Čim se začne rušiti, se takoj najdejo akterji, popolnoma enaki sedanjim (ali v imenu sedanjh)
ki zadevo izrabijo za prodor na vrh….in vrtiljak se vrti naprej….

Janša je prinesel samo toliko zla zato, ker je nastavil ogledalo in vi ste se v ogledalu videli in tisto kaj ste videli, vam ni bilo všeč, nasedli ste govoricam, da je krivo ogledalo in tisti, ki ga drži, ne pa podoba ki jo vidite.
Janša ni vzrok naše politike je le posledica in niti pod razno ni kopiral tita, držal se je osnovnega znanja sociologije, na nasprotni strani pa so bili sociologi in to ga je sesulo in prav je tako, šibki členi padejo.
Tebi “nikoli več janša” pa lahko rečem le, dobro si zdresiran, upam, da imaš kaj od tega, ker drugače si res neumen.[/quote]

Totalitarni sistem v SDS mogoče ni kopiran od Tita in KPJ, je pa od kakega istomislečega.

Pa to me niti ne skrbi toliko, kolikor me skrbi, da ljudje vidite samo zadnje dogodk, ne vidite pa celotne slike. Ker če bi videla celotno sliko, bi vedela, da je Janša delal zdrahe v parlamentu in bil vedno proti vsem, pa če je bil v koaliciji ali opoziciji! Kar se v tej državi ni naredilo, se ni naredilo zaradi Janše!

Ti kar upaj tako kot sem jaz ko so bile vstaje in je bilo rečeno da naj vsi levi in desni odstopjo??? Zakaj zdaj ko je levica ne pozivajo na proteste??? Men je še slabše kot je bilo in ne vidim razloga zakaj nebi sedaj bil tudi jaz piz*** in na volitva obkrožil SDS???? Dej no hijene so tisti ki so pozivali pa so zdaj tako tiho…[/quote]

Kaj ni bil protest 27. aprila v času nove vlade? Kaj ne pripravljajo protest za konec junija?

Janša je prinesel samo toliko zla zato, ker je nastavil ogledalo in vi ste se v ogledalu videli in tisto kaj ste videli, vam ni bilo všeč, nasedli ste govoricam, da je krivo ogledalo in tisti, ki ga drži, ne pa podoba ki jo vidite.
Janša ni vzrok naše politike je le posledica in niti pod razno ni kopiral tita, držal se je osnovnega znanja sociologije, na nasprotni strani pa so bili sociologi in to ga je sesulo in prav je tako, šibki členi padejo.
Tebi “nikoli več janša” pa lahko rečem le, dobro si zdresiran, upam, da imaš kaj od tega, ker drugače si res neumen.[/quote]

Totalitarni sistem v SDS mogoče ni kopiran od Tita in KPJ, je pa od kakega istomislečega.

Pa to me niti ne skrbi toliko, kolikor me skrbi, da ljudje vidite samo zadnje dogodk, ne vidite pa celotne slike. Ker če bi videla celotno sliko, bi vedela, da je Janša delal zdrahe v parlamentu in bil vedno proti vsem, pa če je bil v koaliciji ali opoziciji! Kar se v tej državi ni naredilo, se ni naredilo zaradi Janše![/quote]

jah veš jaz na to gledam drugače, demokracija je soočanje mnenj, socializem je pa eno mnenje in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}podpora, to da se nekdo ne strinja z nekom, je lahko rdeča lučka, da se zadeve ne odvijajo v pravo smer, da nastaja zakonodaja, ki je pisana na kožo določenim, da se oblikuje elita (v katero jj ni bil vabljen zato se je začel čmižiti in delati zdraho), ki bo nad zakoni…..
Odvisno je kak zorni kot uporabiš.
Kar se pa v državi ni naredilo, se pa ni naredilo zaradi apatičnega ljudstva, ki niti ne razume dobro kaj demokracija je.

Ljudje si želijo gospodarstva in zaposlitev ne pa alenkino zatrjevanje da bo država ostala socialna ker s socialno podporo brezposelni mladi ne bodo ustvarili doma in družine in že zato bi moglo pripeljat do protestov s takimi skrb vzbujajočimi izjavami!

Janša je prinesel samo toliko zla zato, ker je nastavil ogledalo in vi ste se v ogledalu videli in tisto kaj ste videli, vam ni bilo všeč, nasedli ste govoricam, da je krivo ogledalo in tisti, ki ga drži, ne pa podoba ki jo vidite.
Janša ni vzrok naše politike je le posledica in niti pod razno ni kopiral tita, držal se je osnovnega znanja sociologije, na nasprotni strani pa so bili sociologi in to ga je sesulo in prav je tako, šibki členi padejo.
Tebi “nikoli več janša” pa lahko rečem le, dobro si zdresiran, upam, da imaš kaj od tega, ker drugače si res neumen.[/quote]

Totalitarni sistem v SDS mogoče ni kopiran od Tita in KPJ, je pa od kakega istomislečega.

Pa to me niti ne skrbi toliko, kolikor me skrbi, da ljudje vidite samo zadnje dogodk, ne vidite pa celotne slike. Ker če bi videla celotno sliko, bi vedela, da je Janša delal zdrahe v parlamentu in bil vedno proti vsem, pa če je bil v koaliciji ali opoziciji! Kar se v tej državi ni naredilo, se ni naredilo zaradi Janše![/quote]

No pa konkretno napiši kaj bi se moralo narediti pa se ni zaradi j.
Kaj se ni naredilo pa bi se moralo je lustracija 1991, pa se ni, pa vsi dobro vemo zakaj in zaradi koga.
Dopovedali so nam, da je za vse kriv j, in mi še vedno verjamemo, lovimo svoj rep, elita pa pleni in se masti: “vrgli smo vam ga, raztrgajte ga in nam dajte mir smo namreč sredi sklepnega dejanja kraje države.”

J je kriv, vendar nič več kot drugi politiki. Moje mnenje.

Ti kar upaj tako kot sem jaz ko so bile vstaje in je bilo rečeno da naj vsi levi in desni odstopjo??? Zakaj zdaj ko je levica ne pozivajo na proteste??? Men je še slabše kot je bilo in ne vidim razloga zakaj nebi sedaj bil tudi jaz piz*** in na volitva obkrožil SDS???? Dej no hijene so tisti ki so pozivali pa so zdaj tako tiho…[/quote]

Kaj ni bil protest 27. aprila v času nove vlade? Kaj ne pripravljajo protest za konec junija?[/quote]

Jaz sem tisti dan samo partizane videl in neke skupscine ljudske s semulicem in strukljem kjer je bilo videti raznorazne kulturnike našemljene v partizane… Tisti dan je bil tudi koncert partizanski v stožicah z našimi trenutnimi “revolucionarji” ki hočejo furat socializem pa če samo ena firma še ostane v sloveniji.

tema ni o janši, tema je o ljudeh, državljanih in o tem, da smo postali apatični in brezvoljni in dopuščamo še zadnji in dokončni rop naše države.[/quote]

Ja, sej? Kako ne boš apatičen, ko je alterantiva Janša? Kaj pa je ŠE POLEG NJEGA alterantiva?
Ja, sesutje vsega in na novo – ampak moraš biti hudo naiven (naivna) da verjameš, da je to
izvedljivo. Čim se začne rušiti, se takoj najdejo akterji, popolnoma enaki sedanjim (ali v imenu sedanjh)
ki zadevo izrabijo za prodor na vrh….in vrtiljak se vrti naprej….[/quote]

Ja nič, pol je pa itak OK, da se dogaja kaj se dogaja, samo da imamo j in se lahko naj izgovarjamo.

Vedno bolj verjamem (ne vem kdo je avtor tega), da če janša ne bi obstajal, bi si ga pa izmislili.

Žalostno, žalostno, je tako razmišljanje.

Krivi so bolj ali manj vsi politiki se pa razlikujejo mnenja kdo bolj. Vendar JJ mora oditi ven iz politike, če resnično hočete, da se celotna politika menja. Ravno zaradi grožje, da je on edina možnost za menjavo te vlade ohranja trenutno vlado na oblasti. Jaz ne grem protestirati dokler obstaja najmanjša možnost da se ta kriminalec ponovno zavihti na oblast. Cilji vseh so isti. Prodaja, rezanje pravic, korupcija in ropanje države. Povejte mi zakaj bi izgubljala dragoceno energijo in voljo za proteste, če bi z njimi pomagala na oblast opciji, ki bi imela popolnoma iste ukrepe kot zadnje 3 vlade? Dokler ne bodo ponujene konkretne rešitve in ljudje kot druga možnost, do takrat ne bom hodila protestirati.

Kje si to videl(a)?

ampak rop države se pa dogaja zdaj v tem trenutku in razumite, da do ponujene alternative lahko državljani že pocrkamo. trojka nas ne bo nič vprašala kake pravice bi radi in kako nam pomagati, to menda veste.

Ja, sej? Kako ne boš apatičen, ko je alterantiva Janša? Kaj pa je ŠE POLEG NJEGA alterantiva?
Ja, sesutje vsega in na novo – ampak moraš biti hudo naiven (naivna) da verjameš, da je to
izvedljivo. Čim se začne rušiti, se takoj najdejo akterji, popolnoma enaki sedanjim (ali v imenu sedanjh)
ki zadevo izrabijo za prodor na vrh….in vrtiljak se vrti naprej….[/quote]

Ja nič, pol je pa itak OK, da se dogaja kaj se dogaja, samo da imamo j in se lahko naj izgovarjamo.

Vedno bolj verjamem (ne vem kdo je avtor tega), da če janša ne bi obstajal, bi si ga pa izmislili.

Žalostno, žalostno, je tako razmišljanje.[/quote]

Saj se strinjam. Ampak tvojega (konkretnega) predloga pa še ne vem?

OK, napisala si, da zdajšnja vlada nič boljša od Janševe:

Od kod potem je bila tista energija, ki je takrat na proteste pognala okrog 20.000 ljudi, zdaj pa – čeprav nova vlada ni nič boljša – je v redu apatičnost in sprijaznjenost s situacijo, ker je kao alternativa neizvedljiva in samo sanje? Pa naj vam – apatičnim ovcam – še naprej vlada Ivan Janša, saj sama praviš, da ni nič slabši, lenobe apatične si ga povsem zaslužite!

Ja nič, pol je pa itak OK, da se dogaja kaj se dogaja, samo da imamo j in se lahko naj izgovarjamo.

Vedno bolj verjamem (ne vem kdo je avtor tega), da če janša ne bi obstajal, bi si ga pa izmislili.

Žalostno, žalostno, je tako razmišljanje.[/quote]

Saj se strinjam. Ampak tvojega (konkretnega) predloga pa še ne vem?[/quote]

Protest in to ne z 2.000 ali pa 3.000 protestniki, biti nas bi moralo vsaj 200.000 ali 300.000. Naj se zavedajo, da nismo ovce, da bodo občutili, da niso nedotakljivi. Saj se vlada ne rabi ravno zamenjati, pač pa tej vladi nagnati strah v kosti. Nekako tako za začetek, potem pa prestrašiti še malo sodnike, pa tožilce….

Pa okej, česa ne razumeš: treba je nadaljevat s protesti, zgoraj so napisani cilji protestov, nič še ni izpolnjenega, treba je nadaljevat s protesti, dokler se kaj ne bo spremenilo, to je KONKRETNI PREDLOG! Zakaj so bili protesti neapatični, dokler je bil tukaj Janša, zakaj zdaj pa apatija? Če apatično zreš kot kupček nesreče, seveda ne boš našel nobene reištve, nobene aletrantive. Zakaj pa takrat, ko je bil še Janša, nisi bila apatična? Saj Janša ni bil nič slabši, praviš sama?

Nova vlada je obljubljala druge rešitve, čeprav že takrat nisem bila z njo ravno najbolj zadovoljna. Mišič pa Murndorfer pa ostali niso ravno zaupanja vredni. In ko so radikalno0 spremenili stališča in ukrepe so ljudje paralizirali. Alternativa se je izkazala za isto kot prej. Za kaj naj pa zdaj protestiram? Odstop vlade se vsi strinjamo. Kaj pa prihodnji koraki? Kakšni naj bodo ukrepi ki bodo gradili to državo, ne pa je samo razbijali? Poleg tega ne morem verjeti iskrenim namenom SDS-ovcev za proteste, ki so prej popolnoma iste ukrepe podpirali. Sedaj jih ne, ker jih ne izvaja ljubljeni Janša. No povejte SDS-ovci kaj bi pa vi radi? Samo da bo Janša spet na oblasti in se bpsta za vas spet cedila mleko in med? Ukrepi bodo namreč ostali isti.

Pa okej, česa ne razumeš: treba je nadaljevat s protesti, zgoraj so napisani cilji protestov, nič še ni izpolnjenega, treba je nadaljevat s protesti, dokler se kaj ne bo spremenilo, to je KONKRETNI PREDLOG! Zakaj so bili protesti neapatični, dokler je bil tukaj Janša, zakaj zdaj pa apatija? Če apatično zreš kot kupček nesreče, seveda ne boš našel nobene reištve, nobene aletrantive. Zakaj pa takrat, ko je bil še Janša, nisi bila apatična? Saj Janša ni bil nič slabši, praviš sama?[/quote]

ampak narod ima tako sprane možgane, da praktično za vse okrivijo janša, tudi zato, da ne protestirajo in dovolijo državni rop naprej, kdo pa pravi, da so protesti za ustoličenja jj, protesti so zato, da bo vlada dojela, da jih lahko tudi na silo spravimo z oblasti, da ji damo vedeti, da se ta rop države ne bo dobro končal za njih.

Kje si to videl(a)?[/quote]

Ne vem če je kje najavljeno ampak najbrš bo spet za državni praznik 25. junija kot je že postal običaj teh protestov… Zopet bodo partizani pa jugoslavija ker drugače ne znajo prat možganov upokojencem ki so većina volilcev v sloveniji!

Ti pa res ne razumeš za kaj gre, tudi prav, bomo drugi poskrbeli zate in za tvojo dobrobit.

Dobro. Če Janša javno oznani, da se umika iz politike in da si ne bo prisvajal protestov in trdil, da je glas proti vladi glas za nega potem bom spet protestirala. Tako da je spet vse odvisno od vašega vodje. Sedaj je na potezi desnica da naredi pravo stvar, če ste jo seveda sploh sposobni in hočete biti neka alternativa.

New Report

Close