Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu samo opazka

samo opazka

Dobro jutro, KIR! Dobro spal? Lepo, tudi jaz.
Za nekaj časa te bom malo prepustila enim drugim nežnim rokam, ti se pa lepo prepusti in uživaj. Saj to najbolje znaš!
Poljubčkov miljon!
Mogoče kdaj poklepetava…pa ne tlele.

Uh, sedaj pa še reči, da imaš oblečeno miniko in samostoječe nogavice 😉

OK!
Poljubčke vračam dvojno!

ti men tud mal cudno delujes s svojimi bedastimi komentarji, pa ne recem, da si pacientka…ceprav….sej se mi smilis….

pa še opazka “samo za Tajo”, pozno, res pozno ti pride, mogoče je pa to vzrok, da sediš na dveh stolčkih:)). In ne nazadnje, tale post sploh ni bil namenjen tebi:). Na žalost tvoj “inetelekt” tega ni zaznal, kh…:).

ajajaj….a si ti ze v menopavzi, da si tko nesrecna pa jezna na ves svet?ves, ce te noben tip ne povoha, se ni razlog, da se znasas na vse mozne ljudi….pejd rajs k psihiatru….ti bo kaksne tabletke napisal, pa bos lepo zapadla v apatijo in na sreco vseh ne bos vec zmozna do racunalnika pridet…he he ….ideja….so te vnucki naucil z racunalnikom delat?

Ne, ona je čist v redu punca, le manjka ji kakšen dober sex sem pa tja!

he he he…po moje ji sploh KAKSEN sex manjka….

Mislim, da ji lahko pomaga gospod KUREC24 cm, haha

Tud jaz sem takrat fejst zoprna, kadar nekaj časa nisem ornk pos…. Mislim, da tisti vitamini res delajo čudeže.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

hehe:) sexa kokr čem, zato ne skrbet. Leta prov fina, za moške bolj privlačna kot tvoja Taja. Sej se sploh ne ve, al tvoje poste piše otroče, ki mu še smrkelj curlja iz nosu ali pa nepotešena po-dvajsetletnica. Ma ni čudno, da ta tvoj možakar rajši gleda fuzbal, kot bi se ukvarjal s tabo:)). Zgleda, da imaš “na podstršju” fejst prepih. Ma je hudo, a ne, če ne znaš tipa “zakurt” hehe.

he he he…sam bo pol problem, glede na to, da jo menopavza mesa, ker bo 24 cm mal prevec za suho, zgubano,p****, ki se je od pomanjkanja ze fejst zozila…..

hehehe, dobra izjava! Mislim, da s jo zdej pa napodila

Taja,
očitno nisi samo zabita, si tudi vulgarna, če misliš, da žališ mene, se motiš, ker moja je še mlada in voljna. Če pa misliš tako o p**** svoje stare naj te bo pa fejst sram. Sicer je pa čisto sama kriva, da je vzgojila takega šusa. In še enkrat, a ti še zdeeeeeeeeeeeeeeeeeej ni jasno, da tale post ni bil namenjen tebi, sploh te ni nihče nič vprašal. Ko bo kdo zastavil kakšno debilno vprašanje pa odgovori, če tisti preparela slama v tvoji betici to sploh dopušča:).

pazi kaj pišeš: ” Ko bo kdo zastavil kakšno debilno vprašanje pa odgovori, če tisti preparela slama v tvoji betici to sploh dopušča:).”

…pa saj si ti začela to temo z debilnim vprašanjem… meni itak ni nič jasno o čem je tukaj debata…

…..pač začela si debilno temo in pol je jasno da mi ne more bit nič jasno…..

dobr jutr, sam še tole: tepka, nick maš čist taprav:). Zato se ne čudim, da ne štekaš čist nič. In za konec, moj post ni bil nobeno vprašanje!! Zato sem dala naslov “samo opazka”. In čisto vseeno bi bilo, če bi bile tepke kot si ti, tiho. Vas pa razumem, da niste srečne, če ne kokodajsate kar vsevprek. Tko, zdej se mi pa ne da več ukvarjati z vami, pozdrav samo še za RADODAJKO Tajo, ki se niti ne more odločiti koliko let bi si dala, kaj šele, katerga žrebca bi vlekla za povodec:). papaaaaaaa…

dobro jutro tudi tebi….
..ja nick imam res pravi, ker sem tooolk dobra kot edina vrsta najslajših hrušk, ki se jim pravi tepke… ampak ti ki si tolk pametna in razgledana da si itak to že vedela….

a ni znak ? za vprašanje… no ja jaz sem itak sam blond, ampak hvala za razlago… torej če rečem samo opazka…in pol postavim 10 vprašanj…mi noben ne bo odgovoru, ker sem vnaprej rekla, da je samo opazka… razumem …. in noben ne bo reku vidi glupa bjonda.. reče sam opazka..pol pa kr neki sprašuje…

ej ula…..glede Tjae… a ti kaj ni všeč, če se človek enkrat počuti mal mlajši, drugič pa mal starejši… tebi je ziher dolgčas v življenju k za vse točno veš kam kej paše in kaj se sme in kaj ne… ok ne bom več kokodajskala…. lep dan ti želim..ne se preveč razburjat, to ni dober tonus kože…

Tepka , ula* je hotela samo povedat , da je 1 izginulo osebo nadomestilo enih par novih . Ane ula*? Vsaj jaz to tako razumem . Namesto sare* so se pojavile lorena*, dasa¤ , Taja20 . Besednega zaklada in izgleda stavkov se pač ne da zakrit .

Ne morem kaj, da se ne bi oglasila. Je tako in žal si ti, N.03 edina, ki štekaš. Še nekaj v kontekstu, vidiš, Natalie, da si imela prav glede Sare*. Če ne bi bilo res, bi obdržala svoj nick, tko ga je pa lepo spremenila in zdi se mi, da “posveti” kdaj tudi na sosednji forum, kjer je bila najprej.

he he he…tepka, ena nic zate…vprasanje, ce bo (debilna) ula dojela, kaj si hotla povedat…he he…predlagam, da vis pisete v enozloznicah…da bo ulci dojela….

he he he…tepka, ti si moja junakinja….upam, da ti jo je uspelo pregnat cistit stranisca…pa zavaljenemu mozu juzno kuhat…he he…dvomim, da je za kej drugega dobra….

TOREJ ISTE BUDALE Z DRUGIMI NIKI?
HA HA HA FACA SI EJ , HITRO SI JIH UJELA.

TISTO GOR JE ZA ULO PA SM SE ZMOTIL IN TEBI NAPISAL

Natalie03 napisal:

> Tepka , ula* je hotela samo povedat , da je 1 izginulo osebo
> nadomestilo enih par novih . Ane ula*? Vsaj jaz to tako
> razumem . Namesto sare* so se pojavile lorena*, dasa¤ , Taja20
> . Besednega zaklada in izgleda stavkov se pač ne da zakrit .

Natalie03, si sigurna, da si vse zadela??
Povej še ti, zakaj se pojavljaš le v takih temah? Konkretno si bila tu pri temi fotomodela, ja? In zdaj. Gre pa za “sex v mestu”, ne za šinfanje (kar se je nažalost izkazalo, da jih večina misli…)
Kot bi nekaj iskala…kaj?

Sploh pa, komu verjet in komu ne?
Lahko bi tudi pomislila, da si ti tudi ona, kaj praviš na to?
Pod katerim nickom pa sodeluješ na tem forumu ti? Ali samo bereš, kot pravi večina?

te lepo pozdravljam
backa

ti pa vedno kokodajsaš o zavaljenih možih pa zavaljenih ženah.
ej al nismo vsi tako nesrečni kot si ti misliš ali pa mogoče sklepaš po sebi?
eh si plehka zdej vidim da maš besedni zaklad pa repertoar delovanja zelo omejen.ja ja nič se ne trudi imam zavaljeno ženo pa sem zato tak ha ha .
zarukancem pa še vedno ni videti ne konca ne kraja.

New Report

Close