Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu samo še nekej

samo še nekej

V četrtek sta manjkala oba, vidva -mm in kren. Imam prav?In se pojavita danes ob isti uri? Komentar bi lahko bil….?

Da sta mož in žena?!??? -mm ga vara, kren pa ga čaka doma… Ha, ha, ha. Bravo Backica, pa se lahko spet smejim cel dan. Ta ženska me resnično spravlja v dobro voljo. Očitno kemija deluje

Da se ob četrtkih dajeva dol 😉 Mislim pa, da si pri meni zgrešila, ker se mi zdi, da sem “gor” vsak dan 🙂

A ti zgoraj, -mm pa spodaj?!? A bomo šli zdej kar trije na pir?

da je kren=-mm ??

to smo že enkrat slišali, pa je takorekoč nemogoče

Tudi jaz sem malo podvomil 😉

Samo eno rabimo še za “vmes” 😉 !

A sendvič? Predlagam ti Cindarello!

komentar bi lahko bi, da si mela enga ti..enga pa jaz;)…in sva jih ob enaki uri spustili nazaj na net..haha

Katerega bi ti rajši?

Jaz bi oba..no vse tri..z krenom zraven..drugac pa se nagibam na mm-ja, ker ga je rozmarinka tko lepo seksi opisala…;)..najboljsa varianta bi pa bila, da si jih mal menjava…saj midve to znava..pol garant ne bo nikol nobena nezadovoljna al nepotesena..haha

Imaš kar nekaj domišljije 😉 !

Eh, seksi se lahko opišem tudi jaz, samo sedajle pa res nebi pretiraval, sploh če misliš priti na drink in me tam spoznati 🙂 !

kam pa pridemo brez domisljije…;)

O, sara, si nazaj? Lepo. Krenu si všeč. Spet lepo.

le komu midve nisva vsec..bacek..aaa;)..no jaz vem in ne povem..haha

Ha, mislila si – MENI! In to je resnica – posebno še tvoja zvezdica tam ….med… Ne upam napisat

ti res nisem vsec KIR???Brat te je drugace ..in zvezdice tam ..je ni… ta mesec..smo brez;)

Pa še kako si mi všeč, kar beri, pa boš vidla. No mislil sem na tisto tvojo zvezdico ali kako naj jo imenujem – marjetica. A jo dobro stiskaš, ko prihaja?

mislis na muco..če kaj prede..haha..

Ja, ja, ja. A takrat dobro prede?

aha zelo..takrat je taka, da si jo zelis met v rokah nenehno..;)..ta naša mačka tačka..na štirih tacah..vsa kosmata…si mel ti v mislih drugo mucico

hvala hvala ;-))))

New Report

Close