Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samo za Sp-ja ;)

Samo za Sp-ja ;)

Stari, kej zdej? Kje imaš jajca? Kej so kot gnile melancane? ;))))))))))

a zame pa nič……..vauuuuuuuuuuuuu

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Veš kaj, nekoč predragi Razočarko, ti mene ne šmerglaš, taku da anke jst tebe ne bom… A si vidu kolk pozornosti sem ti posvetila, ti pa nič?!

Zato me pusti pri miru 😉
Lupčka.

Ja dobro taktiko si užgala, draga moja lumpika, se popolnoma strinjam s teboj, bolj jih ignoriraš bolj so nori na nas, ker spoznajo kaj izgubljajo………se že učim!!! cmoka Helček….;))
Sprevržko in razočarko dobro premislita koga zanemarjata, kajti urca zamujena ne vrne se nobena, vesta to??? Vsega lepega je nekoc konec!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala ti, moja prjatlca pridkana lumpkana 😉

Ne vem zakaj,ampak sem kar ignoriral ta post.Sem mislil,da je Razotu namenjen?
Jajca?V gatah lepo grejeta korenčka.
Sp

Ljubi Sonček!Pa saj veš,da si ti edini Sonček,ki mi svetiš?
A če napišem še oprosti,pa da te rad imam,pa da imaš fajn frizurco,pa da nimaš melancan,pa še en cmok za popotnico…a swe kaj prikupim?
Sp

Hm, kako Razotu, če piše “samo za Sp-ja”?
Sem mislila jajca v drugem pomenu besede… tako metaforično… imeti jajca za…

čauči, detektivko ;))

“Cmoka ti moj nagajivcek, ti bom malo plastelinka posodila, da si boš eno špangico naredila, te mam rada, ves to???”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zdaj pa mene zanemarja………. mu vrnem.

…ti pisat na mail?Ma,saj ti nimam kaj za povedat.Vse kar povem,lahko povem tukaj,samo eni in ponavljam samo eni,pa tisto,kar si želi(va) slišati in vedeti!
Sp

čutim to, čutim.
tudi jaz imam tebe rada.
papa, pa cmokca :********

ej frend

da jim ne boš nasedu….

naju hočejo sam mal sprovocirati, kajne hlečika…pridna,fletkana evo ti bom nekaj napisal:

leta letijo - iščem stevardeso.....

Komu?A meni?
Počen…ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zdaj je pa dost,da se samo oglasiš,paže vidim pobarvan tist tvoj počen,ha,ha:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sp

aja, a mi imaš kej za povedat?
če je kej lepega, lahko, drgač pa ne!!
adijo, smotko 😉

Kar tolaži se ja, saj boš videl dogajanja v bodoče, do sedaj sem si te metala pred noge od danes naprej nič več, ker me ne šmerglaš …nič hudega…saj nista edina, vesta to?????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

HELČIKA NO…….bom kar mrl……če boš tako netodaknjena…

kaj pa tole:

Ko te bo srbela, bos trpela, ko te bo pekla,
nebos nic rekla,
ko te bo zacela žgat,
bos mogla sama spat.

evoe ti cmokeca in ne bi tak grda…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close