Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samo za tiste v zvezi

samo za tiste v zvezi

Ne boj se reakcije. Če ne pa, ko bosta šla v trgovino, pa boš videla, da ima polek denarnico, reči, ojoj, v avtu sem jo pozabila, ali doma sem jo pozabila, uf, nimam kartice s sabo … a lahko ti plačaš? in to pol naredi parkrat, če bo začel težiti, pa mu kar povej tako kot je.

Pri nama imava tako nareto … jaz plačam najemnino in stroške, ona pa hrano in ostalo. In nama lepo laufa.

Točno. Tip je tako super poskrbel zase, da kapo dol.
Se prav sprašujem na kak način mu je vse to uspelo.
A je res tako odličen v seksu ali kaj je avtorico prepričalo.
[/quote]

Neven preveč ga imam rada to je problem in ko si tako dolgo z nekom in pričakuješ še otroka… eh
[/quote]

…imaš ti njega…kaj pa on tebe…te ima rad ali je s tabo le zato ker tako lepo skrbiš zanj…

Res si še mlada in oprosti…tudi neumna…sem imela enkrat priliko spoznati takšnega škrta…samo gledal je koliko ima na bančnem računu…živel v mojem stanovanju…sem mu prala, kuhala…hodila v trgovino…ampak to je trajalo nekaj časa potem pa…moj račun je bil vsak mesec skoraj prazen, od njegove plače je šlo pa samo za tisto kar je natočil v avto. Pa sem bila NORO zaljubljena vanj…bil je ODLIČEN ljubimec, ampak…obvladal je le to in…od seksa ne moreš živeti. Punca pamet v glavo!!!!

Uh, potem je res zadel terno. Zensko s hiso, ki mu placuje skoraj vse. Tako pa to ne gre. Daj mu jasno vedeti. Naj on placuje hrano pa stroske avtomobilov, ti pa stroske hise in stvari za otrocka. Nekako se bosta mogla zmeniti. En vse pa drug nic na zalost ne gre.

pa kaj pol jamraš. Če maš nekoga rad, mu daš vse, denar, hišo, hrano, peees…, pomagaš mu po najboljših močeh. Ti bi se pa sedaj šla nekaj preračunavat.
[/quote]
Ne smao ne zdi se mi fer da ima on polno denarnico jas pa komaj shajam
[/quote]
potem tvoja ljubezen ni dovolj močna. Kaj če bi zbolel? Bi takoj našla drugega?
Prava ljubezen vse oprosti in vse naredi za svojega dragega.

Neven preveč ga imam rada to je problem in ko si tako dolgo z nekom in pričakuješ še otroka… eh
[/quote]

…imaš ti njega…kaj pa on tebe…te ima rad ali je s tabo le zato ker tako lepo skrbiš zanj…

Res si še mlada in oprosti…tudi neumna…sem imela enkrat priliko spoznati takšnega škrta…samo gledal je koliko ima na bančnem računu…živel v mojem stanovanju…sem mu prala, kuhala…hodila v trgovino…ampak to je trajalo nekaj časa potem pa…moj račun je bil vsak mesec skoraj prazen, od njegove plače je šlo pa samo za tisto kar je natočil v avto. Pa sem bila NORO zaljubljena vanj…bil je ODLIČEN ljubimec, ampak…obvladal je le to in…od seksa ne moreš živeti. Punca pamet v glavo!!!!
[/quote]

Hvala za nasvete, neven kaj naj narejim res, kako mu naj to povem, pri meni je ista zgodba res samo razlika je ta, da sn noseča

Za kaj pa porablja svoj denar? Koliko casa ze ima zaposlitev? Koliko ti podarja za rojstni dan, obletnice? Te kdaj kam pelje? Tu je vec dejavnikov. Lahko, da varcuje za otroka, za nov druzinski avto, kaj vemo mi.

Težko je soditi kakšen odnos imata (to v sebi veš samo sama), toda sama opisuješ da vse štima razen denarja. Če vse štima med vama, se dosti pogovarjata in strinjata, ali pa je eden izmed vaju copata kateri samo prikimava. Ker sta v resni zvezi in pričakujeta otroka (to bi moralo biti najbolj veselo obdobje za oba), bi se jaz na tvojem mestu resno pogovorila. In sicer bi se vsedla za mizo, zraven vzela vse račune, in mu po “otroško” razložila koliko stroškov imaš na mesec. Če nikoli ni plačeval svojih stroškov, predtem recimo živel pri starših, verjemi da se mu niti sanja ne koliko stane hrana in ostali stroški… Najprej bi poskusila na lep način, če to ne uspe, pa najboljše zaključiti med vama in gresta vsak svojo pot. Če pride do najslabše situacije, boš ko gresta narazen, lahko rekla da si poskusila na lep način in si se potrudila kolikor si se lahko. In ne boš čutila krivde ne do same sebe, ne do otroka….odločiti se moraš pa sama to je samo nasvet
srečno in čimprej reši in uživaj v nosečnosti

…imaš ti njega…kaj pa on tebe…te ima rad ali je s tabo le zato ker tako lepo skrbiš zanj…

Res si še mlada in oprosti…tudi neumna…sem imela enkrat priliko spoznati takšnega škrta…samo gledal je koliko ima na bančnem računu…živel v mojem stanovanju…sem mu prala, kuhala…hodila v trgovino…ampak to je trajalo nekaj časa potem pa…moj račun je bil vsak mesec skoraj prazen, od njegove plače je šlo pa samo za tisto kar je natočil v avto. Pa sem bila NORO zaljubljena vanj…bil je ODLIČEN ljubimec, ampak…obvladal je le to in…od seksa ne moreš živeti. Punca pamet v glavo!!!!
[/quote]

Hvala za nasvete, neven kaj naj narejim res, kako mu naj to povem, pri meni je ista zgodba res samo razlika je ta, da sn noseča
[/quote]

seveda, ker si noseča, je on svoje opravil in sedaj si se začela muliti in trmariti, ker ni vse po tvoje.
Nimaš ga dovolj rada, če bi ga imela, te tudi sedaj ne bi motilo. Samo izkoristila si njegovo seme.

…imaš ti njega…kaj pa on tebe…te ima rad ali je s tabo le zato ker tako lepo skrbiš zanj…

Res si še mlada in oprosti…tudi neumna…sem imela enkrat priliko spoznati takšnega škrta…samo gledal je koliko ima na bančnem računu…živel v mojem stanovanju…sem mu prala, kuhala…hodila v trgovino…ampak to je trajalo nekaj časa potem pa…moj račun je bil vsak mesec skoraj prazen, od njegove plače je šlo pa samo za tisto kar je natočil v avto. Pa sem bila NORO zaljubljena vanj…bil je ODLIČEN ljubimec, ampak…obvladal je le to in…od seksa ne moreš živeti. Punca pamet v glavo!!!!
[/quote]

Hvala za nasvete, neven kaj naj narejim res, kako mu naj to povem, pri meni je ista zgodba res samo razlika je ta, da sn noseča
[/quote]

Jaoooo kako naj mu poveš??? Dans ko pride domov mu rečeš da si neki premišljevala glede financ in ugotovila da tako ne gre več naprej. Da sama ne morš skrbet in za plačane položnice in za hrano in da zdaj TA MOMENT začne prispevat tud on. Nimaš kaj mu preveč filozofirat. In mu rečš, da če ni za to, lahk gre, ker sama nisi sposobna skrbet še zanj.

Hvala za nasvete, neven kaj naj narejim res, kako mu naj to povem, pri meni je ista zgodba res samo razlika je ta, da sn noseča
[/quote]

Jaoooo kako naj mu poveš??? Dans ko pride domov mu rečeš da si neki premišljevala glede financ in ugotovila da tako ne gre več naprej. Da sama ne morš skrbet in za plačane položnice in za hrano in da zdaj TA MOMENT začne prispevat tud on. Nimaš kaj mu preveč filozofirat. In mu rečš, da če ni za to, lahk gre, ker sama nisi sposobna skrbet še zanj.
[/quote]

Njegov komentar: “Pa tako lepo nama je bilo, pol je pa začela baba težit!” 🙂

…imaš ti njega…kaj pa on tebe…te ima rad ali je s tabo le zato ker tako lepo skrbiš zanj…

Res si še mlada in oprosti…tudi neumna…sem imela enkrat priliko spoznati takšnega škrta…samo gledal je koliko ima na bančnem računu…živel v mojem stanovanju…sem mu prala, kuhala…hodila v trgovino…ampak to je trajalo nekaj časa potem pa…moj račun je bil vsak mesec skoraj prazen, od njegove plače je šlo pa samo za tisto kar je natočil v avto. Pa sem bila NORO zaljubljena vanj…bil je ODLIČEN ljubimec, ampak…obvladal je le to in…od seksa ne moreš živeti. Punca pamet v glavo!!!!
[/quote]

Hvala za nasvete, neven kaj naj narejim res, kako mu naj to povem, pri meni je ista zgodba res samo razlika je ta, da sn noseča
[/quote]

Kaj ti ni jasno?
V rit ga brcni in steraj. To je vse, kar moraš narediti.

Jaoooo kako naj mu poveš??? Dans ko pride domov mu rečeš da si neki premišljevala glede financ in ugotovila da tako ne gre več naprej. Da sama ne morš skrbet in za plačane položnice in za hrano in da zdaj TA MOMENT začne prispevat tud on. Nimaš kaj mu preveč filozofirat. In mu rečš, da če ni za to, lahk gre, ker sama nisi sposobna skrbet še zanj.
[/quote]

Njegov komentar: “Pa tako lepo nama je bilo, pol je pa začela baba težit!” 🙂
[/quote]

Jbg, če se pa nista o tem zmenla že na začetku, no ja, takrat ko se je tud on zaposlil.

Ti mu direkt reči…da od danes naprej si stroške delita vsak vsaj 50/50
potem pa odvisno od njegove reakciječe ne bo za to najgre lepo na svoje in plačuje preživnino za otroka
ti si boš že našla drugega jebača ne skrbi za to:)
V skrajni sili maš nas tukaj 🙂

Ja saj za ostale pubce se nea sekiram ker imam dosti na voljo, ki bi me hoteli samo jaz bi da je vse ok in da plačuje normalno..ne da jaz skoz plačujem, sem sama kriva ker sn začela s tem samo takrat še ni imeu službe..

Če to ni provokacija pa je tudi kriza.
Težko si predstavljam, da bi bila kaka mlada ženska tako neumna, da bi dala stanovanje tipu in ga potem še finacirala.

Hehe, meni se zdi, da se tale punca ne bo dosti sekirala, če izgubi partnerja. Ima dosti drugih na voljo, LOL. No, taki pari sploh ne bi smeli imeti otrok, ker jim ne kaže nič dobrega. Predvidevam, da je bil otrok spočet na Ups varianto, ker mi ne deluješ zrela, da bi se zavestno odločila zanj.

Ja saj za ostale pubce se nea sekiram ker imam dosti na voljo, ki bi me hoteli samo jaz bi da je vse ok in da plačuje normalno..ne da jaz skoz plačujem, sem sama kriva ker sn začela s tem samo takrat še ni imeu službe..
[/quote]

Ima tvoj tip kako dobro lastnost?
Ker niti ene same njegove dobre lastnosti nisi naštela.

To je otrok spočet z metodo PAZI. On reče, da bo pazil in rezultat je tu.

Ja saj za ostale pubce se nea sekiram ker imam dosti na voljo, ki bi me hoteli samo jaz bi da je vse ok in da plačuje normalno..ne da jaz skoz plačujem, sem sama kriva ker sn začela s tem samo takrat še ni imeu službe..
[/quote]

Ima tvoj tip kako dobro lastnost?
Ker niti ene same njegove dobre lastnosti nisi naštela.
[/quote]

saj je napisala, da jo tako nategne, da vidi celo vesolje. To je tudi nekaj vredno.
Samo ona je sedaj noseča in jo je seks minil, pa bi rada pare od njega.

Ima tvoj tip kako dobro lastnost?
Ker niti ene same njegove dobre lastnosti nisi naštela.
[/quote]

saj je napisala, da jo tako nategne, da vidi celo vesolje. To je tudi nekaj vredno.
Samo ona je sedaj noseča in jo je seks minil, pa bi rada pare od njega.
[/quote]

To so drugi napisali. Sama se ni pohvalila, da jo dobro nategne. In za nategnit dobi vsaka tipov kolikor jih hoče, ženski ni treba plačevat za seks.

saj je napisala, da jo tako nategne, da vidi celo vesolje. To je tudi nekaj vredno.
Samo ona je sedaj noseča in jo je seks minil, pa bi rada pare od njega.
[/quote]

To so drugi napisali. Sama se ni pohvalila, da jo dobro nategne. In za nategnit dobi vsaka tipov kolikor jih hoče, ženski ni treba plačevat za seks.
[/quote

ta je očitno tako grda, da mora. Poznam kar nekaj hčera privatnikov in večina je dobila tipe zaradi keša. Nimaš pojma, koliko moškim keš pomeni.

To so drugi napisali. Sama se ni pohvalila, da jo dobro nategne. In za nategnit dobi vsaka tipov kolikor jih hoče, ženski ni treba plačevat za seks.
[/quote

ta je očitno tako grda, da mora. Poznam kar nekaj hčera privatnikov in večina je dobila tipe zaradi keša. Nimaš pojma, koliko moškim keš pomeni.
[/quote]

Še tako grda babnica z lahkoto pride do seksa.
Se pa strinjam, da se tipi lepijo na keš. In glede na to, da je 24 stara, da že hodi en čas v službo, da ima hišo, bi človek rekel, da nima neke hude izobrazbe in da so ji starši kupili hišo ali pa dali službo.
Pri 24ih si kar ni sama to zaslužila.

Še tako grda babnica z lahkoto pride do seksa.
Se pa strinjam, da se tipi lepijo na keš. In glede na to, da je 24 stara, da že hodi en čas v službo, da ima hišo, bi človek rekel, da nima neke hude izobrazbe in da so ji starši kupili hišo ali pa dali službo.
Pri 24ih si kar ni sama to zaslužila.
[/quote]

ja saj je tudi ta z lahkoto prišla. starši so ji kupili hišo, najbrž dali službo, tipa je peljala na pijačo, pa je dobila nebeški seks. Samo sedaj bi ona namesto njegovega penisa, raje njegov denar.

Nekdo, ki si je sam zaslužil hišo, ki pošteno in konkretno dela v službi, ne bo takole tratil denar kot ga avtorica.
S tem, da niti ni omenila, da je tip vsaj za seks ok. Verjetno je še v tem zanič.


Sekiram se, kaj mi pomaga če me drugi hočejo, jaz bi njega samo da neha s tem da samo jas plačujem kr zdej sn noseča itd. in bi rada tudi sebi kaj privoščila ne pa da imam njega kot za druega sina.

New Report

Close