Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samo za tiste v zvezi

samo za tiste v zvezi

seks, poljubljanje, to vse je super, tudi za branitev je super, vedno daje nasvete, samo ko je škrt


Sekiram se, kaj mi pomaga če me drugi hočejo, jaz bi njega samo da neha s tem da samo jas plačujem kr zdej sn noseča itd. in bi rada tudi sebi kaj privoščila ne pa da imam njega kot za druega sina.
[/quote]

Še vedno nisi povedala zakaj si z njim in še vedno nisi napisala niti ene njegove dobre lastnosti.

seks, poljubljanje, to vse je super, tudi za branitev je super, vedno daje nasvete, samo ko je škrt
[/quote]

Aha, no vsaj za seks je.
Torej zaradi enega penisa, si ti čisto izgubila pamet.
Kaj pa je to branitev?
Kake nasvete ti pa daje? A recimo to, da imej čim prej in čim več otrok?
A je tujec, migrant?

Ima tvoj tip kako dobro lastnost?
Ker niti ene same njegove dobre lastnosti nisi naštela.
[/quote]

saj je napisala, da jo tako nategne, da vidi celo vesolje. To je tudi nekaj vredno.
Samo ona je sedaj noseča in jo je seks minil, pa bi rada pare od njega.
[/quote]

nebi pare ampak želim, da je pravično, da si delima stroške, ne pa da jas hodim kupovat stvari za njega in ostale stroške elektrika, voda, internet. Tuji če so imajo moji starši lepše življenje, še ne pomeni da moran zato jas vse.. Pa ima dobro plačo nekje 1300eur. Vedno sma skupaj, druge nima. Samo ko je tako škrt

saj je napisala, da jo tako nategne, da vidi celo vesolje. To je tudi nekaj vredno.
Samo ona je sedaj noseča in jo je seks minil, pa bi rada pare od njega.
[/quote]

nebi pare ampak želim, da je pravično, da si delima stroške, ne pa da jas hodim kupovat stvari za njega in ostale stroške elektrika, voda, internet. Tuji če so imajo moji starši lepše življenje, še ne pomeni da moran zato jas vse.. Pa ima dobro plačo nekje 1300eur. Vedno sma skupaj, druge nima. Samo ko je tako škrt
[/quote]

Kdote pa sili, da ti zanj kupuješ stvari?
Ti drži nož na vratu in te tako prisili ali ti reče, da ne bo več seksa, če mu ne plačaš?

seks, poljubljanje, to vse je super, tudi za branitev je super, vedno daje nasvete, samo ko je škrt
[/quote]

Aha, no vsaj za seks je.
Torej zaradi enega penisa, si ti čisto izgubila pamet.
Kaj pa je to branitev?
Kake nasvete ti pa daje? A recimo to, da imej čim prej in čim več otrok?
A je tujec, migrant?
[/quote]

ženska ima že vse drugo (hišo, službo.č..) samo penis ji je manjkal. Niso vse ženske keš pi….., ki jo nastavijo samo, če jih moški financira. Tukaj je samo obratno, pa so vse ženske v luftu. ČIsto normalno pa vam je, da same finančno zažirate moža. Dober seks je boljši kot sto zdravnikov.

Aha, no vsaj za seks je.
Torej zaradi enega penisa, si ti čisto izgubila pamet.
Kaj pa je to branitev?
Kake nasvete ti pa daje? A recimo to, da imej čim prej in čim več otrok?
A je tujec, migrant?
[/quote]

ženska ima že vse drugo (hišo, službo.č..) samo penis ji je manjkal. Niso vse ženske keš pi….., ki jo nastavijo samo, če jih moški financira. Tukaj je samo obratno, pa so vse ženske v luftu. ČIsto normalno pa vam je, da same finančno zažirate moža. Dober seks je boljši kot sto zdravnikov.
[/quote]

Jaz nikogar ne zažiram. Verjamem, da je to tebi v navadi, ampak meni pa ni.
In ja, isto bi napisala, če bi ženska zažirala moškega na tak način kot tale zažira avtorico.

A vi verjamete tem pravljicam, ki jih tvezi avtorica?
Verjetno sploh ni avtorica, bolj verjetno, da je avtor.

24 letnica že nekaj let financira tipa? Bi kdo to verjel? Če ima že nekaj let službo, pomeni, da nima kaj prida izobrazbe in verjetno zanič plačo. In ob vsem tem lahko ima svojo hišo in še financira tipa?
Pa ja.

nebi pare ampak želim, da je pravično, da si delima stroške, ne pa da jas hodim kupovat stvari za njega in ostale stroške elektrika, voda, internet. Tuji če so imajo moji starši lepše življenje, še ne pomeni da moran zato jas vse.. Pa ima dobro plačo nekje 1300eur. Vedno sma skupaj, druge nima. Samo ko je tako škrt
[/quote]

Kdote pa sili, da ti zanj kupuješ stvari?
Ti drži nož na vratu in te tako prisili ali ti reče, da ne bo več seksa, če mu ne plačaš?
[/quote]

Saj me ne sili samo ko ne stegne denarnice vun takrat ko bi treba, jo drži v hlačah. Kaj naj potem si delam štose na blagajni?

Kdote pa sili, da ti zanj kupuješ stvari?
Ti drži nož na vratu in te tako prisili ali ti reče, da ne bo več seksa, če mu ne plačaš?
[/quote]

Saj me ne sili samo ko ne stegne denarnice vun takrat ko bi treba, jo drži v hlačah. Kaj naj potem si delam štose na blagajni?
[/quote]

Ja pa še ti naredi tako kot on.

Drugače pa tvoje zgodbice so kar preveč bebava provokacija. Tako neumnih žensk v resnici ni.
Vsaj tako provokacijo napiši, da bo vsaj malo realna.

Študij sn začela pri 19 letih, dokončala 4 leta in se zaposlila, sedaj delam od januarja. Imam dobro slžbo, eeeni smo naredili vse v roku in imamo dobre starše in premožne

Študij sn začela pri 19 letih, dokončala 4 leta in se zaposlila, sedaj delam od januarja. Imam dobro slžbo, eeeni smo naredili vse v roku in imamo dobre starše in premožne
[/quote]

premožni niso no, ampak dostojno živijo, lahko si kaj privoščijo to sn hotela povedat

Glede na način izražanja ne bi rekla, da imaš dokončano fakulteto. Koliko časa pa živita skupaj? Koliko časa sta par?

Študij sn začela pri 19 letih, dokončala 4 leta in se zaposlila, sedaj delam od januarja. Imam dobro slžbo, eeeni smo naredili vse v roku in imamo dobre starše in premožne
[/quote]

In že več let finaciraš svojega tipa in kar na vrat in na nos si zanosila?
Veš, če bi ti kdaj študirala, bi vedela kako se zaščitit pred nosečnostjo.
In če bi ti kdaj študirala, ne bi pisala takih bedarij sem gor.
Saj en čas si bila smešna s temi provokacijami, smo te en čas vlekli.
Samo zdaj se pa že tako brezveze napravljaš, da ni več zanimivo.

Študij sn začela pri 19 letih, dokončala 4 leta in se zaposlila, sedaj delam od januarja. Imam dobro slžbo, eeeni smo naredili vse v roku in imamo dobre starše in premožne
[/quote]

In že več let finaciraš svojega tipa in kar na vrat in na nos si zanosila?
Veš, če bi ti kdaj študirala, bi vedela kako se zaščitit pred nosečnostjo.
In če bi ti kdaj študirala, ne bi pisala takih bedarij sem gor.
Saj en čas si bila smešna s temi provokacijami, smo te en čas vlekli.
Samo zdaj se pa že tako brezveze napravljaš, da ni več zanimivo.
[/quote]

Kdo je rekel da več let? Pišem v narečju, te moti?
Drugače pa nisem napisala, da ga “financiram” več let ampak cca 1 leto, tudi ko nisem še delala.

Kje si pa dobila denar za vzdrževanje lastne hiše, avtomobila, kupovanje hrane? Ne predstavljam si – študentka brez prihodkov in fant brez službe. Imata hišo in dva avtomobila. Ah, spet sončki na delu.

nisem študentka ker imam 24 let, letos bom 25 in delam že.
avto sem kupila pri 18ih, starši so dali pol jaz pol
hiša je bila od staršev kot vikend, ki so ga prepisali name

Pa se govori da v totem maribori ni služb…

Temu se reče full service sončka. Avto – hiša – vikend – služba – še malo za zraven.

Verjetno je tip zavohal keš 😉

Delam v Celju v enem sektorju 🙂

In že več let finaciraš svojega tipa in kar na vrat in na nos si zanosila?
Veš, če bi ti kdaj študirala, bi vedela kako se zaščitit pred nosečnostjo.
In če bi ti kdaj študirala, ne bi pisala takih bedarij sem gor.
Saj en čas si bila smešna s temi provokacijami, smo te en čas vlekli.
Samo zdaj se pa že tako brezveze napravljaš, da ni več zanimivo.
[/quote]

Kdo je rekel da več let? Pišem v narečju, te moti?
Drugače pa nisem napisala, da ga “financiram” več let ampak cca 1 leto, tudi ko nisem še delala.
[/quote]

Torej si ga finacirala, nisi pa hodila v službo.
In od kje ti finance, si se prodajala?

Delam v Celju v enem sektorju 🙂
[/quote]

Sem iz Celja pa ni takih avš v Celju, da bi finacirale tipe.

Mene tudi zanima kako si prej (preden) si dobila službo skrbela za hišo in avtomobil. Pa še za fanta.

Kdo je rekel da več let? Pišem v narečju, te moti?
Drugače pa nisem napisala, da ga “financiram” več let ampak cca 1 leto, tudi ko nisem še delala.
[/quote]

Torej si ga finacirala, nisi pa hodila v službo.
In od kje ti finance, si se prodajala?
[/quote]

Iz mojih prihrankov osebnih, daril za rdje itd

Torej si ga finacirala, nisi pa hodila v službo.
In od kje ti finance, si se prodajala?
[/quote]

Iz mojih prihrankov osebnih, daril za rdje itd
[/quote]

starši tudi pomagajo

New Report

Close