Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šampon in datum uporabe

Šampon in datum uporabe

Zdravo. V omarici sem imela spravljen darilni set gela za tuširanje in mleka za telo. Še zapakiran, je pa datum 2022. A je to še  uporabno, ali je za vrečt?

vrži stran, ni vredno dajat nase, čeprav ima najbrž toliko kemije, da bi lahko bilo še uporabno.

vrži.

A nisi v hladilniku to našla

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimo432543, 17.04.2024 ob 20:42

Zdravo. V omarici sem imela spravljen darilni set gela za tuširanje in mleka za telo. Še zapakiran, je pa datum 2022. A je to še  uporabno, ali je za vrečt?

Jaz bi uporabila

če ima mleko v tetrapaku 9 mesecev rok uporabe, potem ni hudič da nebi bil tvoj šampon še uporaben.

Seveda je ok. In še kakih 10 let bo ok.

to je uporabno.

odvisno od sestavin, če je bolj naravna kozmetika, je morda vprašljivo samo mleko, kar boš spoznala po vonju in po izgledu, če je “kemija” in so ti klasični seti dove, nivea, fa…to je vse uporabno še dolgo po datumu

Verjetno je se uporabno, povohaj, poglej teksturo, ne bi smelo bit nic narobe. Proizvedeno leta 2022, dve leti ni nic takega.

Ce mi kak ta darilni set ni vsec, uporabim sampon ali tus gel za roke umivat, body milk ali kremo pa za stopala.

Predlagam da ga pred uporabo prej poskusis. Daj ga na jezik.

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Tocno zato pise na embalazah HRANITI IZVEN DOSEGA OTROK 🙈

New Report

Close