Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samska pri 40

Samska pri 40

ne ljubica hiša večih generacij, lastni dom si je potrebno ustvarit!
imam pa zadosti hobijev, tako da nič bat.
če je pa njima to vredu, jima pa naj bo, vprašanje če sta res tako samozadostna, kot jih ti vidiš na zunaj, tudi na vznoter.
[/quote]

Veš jaz nisem lezbijka, zato ne morem biti tvoja ljubica. Boš morala najti drugo ljubico.
Jao, glej, njima je super. Ustvarila sta lasten dom (brez da bi jima kdo kaj podaril), zdravje imata, ljubezen imata, odlični službi imata, prosti čas uživata na polno in predvsem sta prijetna človeka, priljubljena pri ljudeh. Zate težko rečem, da si komu ljuba, če si v reali tako zlobno zagrenjeno kot tu gor, potem verjamem, da se te vsi ogibajo.

Veš jaz nisem lezbijka, zato ne morem biti tvoja ljubica. Boš morala najti drugo ljubico.
Jao, glej, njima je super. Ustvarila sta lasten dom (brez da bi jima kdo kaj podaril), zdravje imata, ljubezen imata, odlični službi imata, prosti čas uživata na polno in predvsem sta prijetna človeka, priljubljena pri ljudeh. Zate težko rečem, da si komu ljuba, če si v reali tako zlobno zagrenjeno kot tu gor, potem verjamem, da se te vsi ogibajo.
[/quote]

je hudič, ko ti nekdo nastavi ogledalo! Težko bom tebi ljuba, ker ti govorim realno resnico. Saj si sama želela mnenje, ljubica;) jaz na tvojo žalost nisem lezbijka, si pa ti pri 40-ih samska in je bolje, da sebi to vprašanje postaviš kaj si in kaj si želiš. Mogoče si pa res lezbijka ali pa samo tako zafustrirana in frigidna. Nevem, na to imaš ti odgovor!
Če si si pa ta dva kolega postavila za vzgled, pa kar tako naprej. Le z vnemo hrepeni po njihovem življenju. Jaz sem ti samo realno stanje opisala.

Veš kako je bila moja rit razvajena? V mladosti sploh nisem vedela kaj je kopalnica. Na dopust sem prvič šla, ko sem sama zaslužila. Prej nisem videla nobenega izleta, kaj šele dopusta.
Ja, zdravje si je pa hudo uničila, ker je garala kot črna živina.
Ne bi rada šla po njenih sledih.
Pri nakupu stanovanja pa mi ni nihče niti evra podaril. Sem kar sama vse plačala.
[/quote]

Potem se ti pa opravičujem.

je hudič, ko ti nekdo nastavi ogledalo! Težko bom tebi ljuba, ker ti govorim realno resnico. Saj si sama želela mnenje, ljubica;) jaz na tvojo žalost nisem lezbijka, si pa ti pri 40-ih samska in je bolje, da sebi to vprašanje postaviš kaj si in kaj si želiš. Mogoče si pa res lezbijka ali pa samo tako zafustrirana in frigidna. Nevem, na to imaš ti odgovor!
Če si si pa ta dva kolega postavila za vzgled, pa kar tako naprej. Le z vnemo hrepeni po njihovem življenju. Jaz sem ti samo realno stanje opisala.
[/quote]

Še enkrat: jaz nisem lezbijka, zato nisem tebi ljubica.
Verjamem, da ti si, samo se boš morala po drugi sliniti, ne po meni.

Še enkrat: jaz nisem lezbijka, zato nisem tebi ljubica.
Verjamem, da ti si, samo se boš morala po drugi sliniti, ne po meni.
[/quote]

“ljubica” lahko nekoga posmehljivo kličeš/poimenuješ. Kar sem jaz v tem primeru naredila.
Nisem vedela, da si res tako zafustrirana pri svojih letih, da ko ti nekdo reče “ljubica” ,ti že tak pritisk dvigne, kot da bi ekonompisker raznesl!
…malo se pomiri, ni vse tako črnogledo. Verjetno bo tudi zate posijalo sonce.

“ljubica” lahko nekoga posmehljivo kličeš/poimenuješ. Kar sem jaz v tem primeru naredila.
Nisem vedela, da si res tako zafustrirana pri svojih letih, da ko ti nekdo reče “ljubica” ,ti že tak pritisk dvigne, kot da bi ekonompisker raznesl!
…malo se pomiri, ni vse tako črnogledo. Verjetno bo tudi zate posijalo sonce.
[/quote]

Hm, hetero ženska ne bo drugi ženski govorila ljubica :).

“ljubica” lahko nekoga posmehljivo kličeš/poimenuješ. Kar sem jaz v tem primeru naredila.
Nisem vedela, da si res tako zafustrirana pri svojih letih, da ko ti nekdo reče “ljubica” ,ti že tak pritisk dvigne, kot da bi ekonompisker raznesl!
…malo se pomiri, ni vse tako črnogledo. Verjetno bo tudi zate posijalo sonce.
[/quote]

Kak lep nik imaš :).

Krota, in ostale poročene, zakaj vas samske ženske tako ogrožajo?

res je. to je zapolnjevanje praznine. isto kot začenjo samski proti 40 ful nekaj športat pa hodit v gore, pa neki hobiji… in fizično matranje…
isto moški, kot ženske…
zapolnjevanje praznine

jaz priznam. praznino čutim. in je ne mislim preganjat s potovanji, športom, hobiji…
me ne veseli…
leta minevajo…
sreče pa ni…

res je. to je zapolnjevanje praznine. isto kot začenjo samski proti 40 ful nekaj športat pa hodit v gore, pa neki hobiji… in fizično matranje…
isto moški, kot ženske…
zapolnjevanje praznine

jaz priznam. praznino čutim. in je ne mislim preganjat s potovanji, športom, hobiji…
me ne veseli…
leta minevajo…
sreče pa ni…
[/quote]

Kaj pa jaz, ki sem začela hoditi v gore pri 20ih, kolesarim že od kar pomnim, športam tudi od malega. A veš, da potem tvoja teorija nekako ne pije vode?
Ti ne športaš, ker si lena. Pač si našla izgovor, da to eni počnemo, ker zapolnujejomo praznino. V resnici je pa samo izgovor, ker si pač lena in se ti ne da.
Lej, čisto vseeno je, eni si zapolnjujejo praznino z otroki, drugi z ljubicami in ljubčki, tretji z alkoholom, eni s turškimi limonadami… samo tebe pa so zmotili tisti, ki športajo. Le zakaj? Zaradi lene riti :).

Kaj pa jaz, ki sem začela hoditi v gore pri 20ih, kolesarim že od kar pomnim, športam tudi od malega. A veš, da potem tvoja teorija nekako ne pije vode?
Ti ne športaš, ker si lena. Pač si našla izgovor, da to eni počnemo, ker zapolnujejomo praznino. V resnici je pa samo izgovor, ker si pač lena in se ti ne da.
Lej, čisto vseeno je, eni si zapolnjujejo praznino z otroki, drugi z ljubicami in ljubčki, tretji z alkoholom, eni s turškimi limonadami… samo tebe pa so zmotili tisti, ki športajo. Le zakaj? Zaradi lene riti :).
[/quote]
Toliko kot je ona športno lena si ti morda službeno lena.


Toliko kot je ona športno lena si ti morda službeno lena.
[/quote]

Pa dobro, za nekatere tu gor po pisanju opažam, da so samske zato, ker morajo imeti vedno imeti zadnjo besedo… itak, da moškim kastracija ni všeč… drugi se držijo tistega reka, da je sosedova trava bolj zelena he he

Zakaj pa meni noben ni všeč?


Zanesljivo in iz prakse ti povem, da se lahko zaljubiš pri 60.


Zato: Vaš link

Pa dobro, za nekatere tu gor po pisanju opažam, da so samske zato, ker morajo imeti vedno imeti zadnjo besedo… itak, da moškim kastracija ni všeč… drugi se držijo tistega reka, da je sosedova trava bolj zelena he he

Zakaj pa meni noben ni všeč?
[/quote]
Manj glej Tele Vision in Inter Net pa več hodi v Real Life.

da ne boste doktorirali iz togote, ker je ena baba samska.

Najdite si druge hobije, ne pa prpričevanje bab, ki jim očitno niste všeč?

Malo pozno ste se spomnile jamrati. Ja kdo vas bo pa še pogledal pri vaših letih? Vrstniki se ozirajo za mlajšimi ampak mogoče pridete v poštev za kakšnega 60+ letnika, če kolikor toliko dobro izgledate.


Ozirajo že.. To je pa tud vse. Mlajše hočejo mlado, čvrsto meso ne pa dedke.

aktivnost pa taka… sam punce… osamljene pa niste?

Tudi sama se približujem 40. letu. Opazujem da se ženske v tej starosti lepo urejajo, veliko jih je videti še zelo mladostno. Moški pa so v večini neprivlačni, razvlečena telesa, plešaste sive glave, oblačijo se povsem dolgočasno… kar je pa še najhuje so pa brez talenta za osvajanje žensk. Eni so fukfehtarji in se trudijo samo dokler ne dobijo, drugi pa samo čakajo da jih bo ženska prišla osvajat.
Jaz sem pač začela gledati mlajše. Pač mi je jasno da ne taki ne bodo tekali za mano kot bi za kako mlajšo. Sem pa zadovoljna ko jih gledam in fantaziram. Vsako tele ima svoje veselje.

Babe, a ste mogoče pomislile, da vas daje mena in da količina hormonov igra odločilno vlogo pri vseh teh vaših vprašanjih? A ne odločajo hormoni ali se počutič moški, ženska ali nič od tega?


Enako opažam tudi jaz. Mladi moški od 20 do 35 dajo veliko na zunanjost. Dobro zgledajo. Tisti okoli 40 in več so pa kar zanemarjeni medtem, ko so njihove vrstice urejene in mladostne.

Kak lep nik imaš :).
[/quote]

hvala.

nas ne:)
ponavadi začnejo one bluzit po forumu, mi jim pa samo odgovore podajamo.

nas ne:)
ponavadi začnejo one bluzit po forumu, mi jim pa samo odgovore podajamo.
[/quote]

Bravo žabica 😉

New Report

Close