Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samska pri 40

Samska pri 40

Zgleda so samske 40 letnice ugotovile, da se jim čas počasi izteka in zdaj norijo po forumih :))))

He, he, meni je tako smešno, ko napišem, da sem samska, se takoj ponuja en samski. In ker ga ignoriram, začne pljuvat po meni :).
Samo normalni moški se ne ponuja tako kot se ti. Še manj pa je užaljen, če ga noče ena neznana mona :).
[/quote]

Nič ne pluvam po tebi, samo pravim, da nisva kompatibilna. Uživaj v svoji samskosti. Lp

Nič ne pluvam po tebi, samo pravim, da nisva kompatibilna. Uživaj v svoji samskosti. Lp
[/quote]

Hja, itak da nisva. Zato sem te ignorirala, ko se se mi ponujal :).

Uf, potem pa pridejo Polarc pa Robi in še razni drugi obupanci. Pa usuje se plaz takih, ki se ponujajo, da jim ta samska piše, ker so tako oh in sploh ta pravi in ok :).

Če je pa samska, izobražena, s fajn službo, si privošči hobije pa potovanja, potem pa sploh ne morejo tega požreti. Potem pa je katastrofa.
Ubogi revčki.
Ko berem tele monovce v tej temi, mi je jasno zakaj je vse več žensk samskih. Če je tudi v reali podoba moških taka kot je tule gor, potem je sploh čudež, da hoče katera biti v vezi. Da v reali naletiš na Polarca, Robija in njima podobne? Katastrofa.

Hja, itak da nisva. Zato sem te ignorirala, ko se se mi ponujal :).
[/quote]

No, lepo. Samo da si me ignorirala. To je najbolj pomembno.

No, lepo. Samo da si me ignorirala. To je najbolj pomembno.
[/quote]

Ampak vseeno si bil tako vztrajen in še naprej dregal vame, da sem ti vendarle morala odgovoriti :).
Naj uganem: ponujaš se vsaki samski na monu.

Mene pa zanima zakaj so moški na monu tako obupani?

Tako, ko se pojavi ženska, ki je samska, ne daj bože, da celo noče otrok, se usujejo zagrenjeni monovci.
Enim gre v nos, ker je samski čisto fajn, drugim gre v nos, ker je izobražena, še bolj jim gre v nos, če ima hobije, če potuje. Če pa napiše, da niti ne išče moškega, se pa itak požrejo od jeze.
Da ne omenjam vse obupancev, ki se začnejo ponujat samskim ženskam.

Pa kaki luzerji ste to monovci, da vas tako na obrate spravi samska ženska? A vas motijo ali kaj? Saj vam nič nočejo? Zakaj tako pljuvanje po samskih ženskah? Vas ogrožajo ali kaj?

Ampak vseeno si bil tako vztrajen in še naprej dregal vame, da sem ti vendarle morala odgovoriti :).
Naj uganem: ponujaš se vsaki samski na monu.
[/quote]

Vztrajna pa si. Hotel sem ti samo dopovedati, da raje malo boljše preberi kar je bilo napisano v prvem postu. Samo ti si trdila, da avtorica za nobeno ceno noče dedca. Vsi ostali smo ugotovili, da čaka na čudež, da dec pride k njej.

Zdaj pa res konc. Lp

Vztrajna pa si. Hotel sem ti samo dopovedati, da raje malo boljše preberi kar je bilo napisano v prvem postu. Samo ti si trdila, da avtorica za nobeno ceno noče dedca. Vsi ostali smo ugotovili, da čaka na čudež, da dec pride k njej.

Zdaj pa res konc. Lp
[/quote]

Jao, kako ti lažeš. Nikjer nisem trdila, da avtorica za nobeno ceno noče dedca. To si si samo ti v svoji bolni glavi namislil. Upam, da res nehaš, ker tvoje laži pa presegajo mejo dobrega okusa.

Pametna si.
Če si izobražena, če imaš ok službo, je pametno, da ostaneš samska pa imaš mogoče kakega tako za ljubimca.
Če se spraviš v resno vezo to pomeni: da boš dedca pedenala, mu čistila, kuhala. Hobiji adijo, nadomestila jih bo skrb za dedca.
Ni pa slabo imet kakega občasnega ljubimca. To pa paše.

Mene ni nobena kača pičila, nimam nobenih slabih izkušenj z moškimi.
Še več. V družbi moških se fajn počutim, imam več prijateljev oz. kolegov moškega spola kot ženskega.
Tako, da nimam nič proti moškim. So mi fajni.
Ne želim pa imet otrok. Biti v vezi ali ne sem pa tako napisala zakaj mi ni do veze: večina moških ima oz. še želi otroke. To me ne zanima. Velik del moških tudi pričakuje, da bo ženska jim gospodinjila. spet me ne mika. Potem so še kavčarji pa zapečkarji, tudi ne hvala.
Tako, da zelo malo moških ostane, ki bi me pritegnili v smislu veze. Verjetno pa jaz njih ne bi :).
Zakaj me veze odbijajo?
Ker poslušam ženske kako kar naprej čistijo, likajo, kuhajo. Ker poslušam moške kako jim je fajn, ko gredo v hribe, ampak žena je pa ta čas doma in pecivo peče pa srajce lika.

Poznam en sam par, ki ima tako vezo, ki je meni všeč.
Sta brez otrok, oba gospodinjita, oba plačujete stroške, oba dosti športata, oba veliko potujeta, aja imata tudi fajn plače :). In predvsem se spoštujeta in imata rada . In ni problemov, če se ona druži z moškimi in ni problema, če se on druži z ženskami, ne zganjata ljubosumja. Samo to je res en tak par, ko si rečem tako bi pa tudi jaz živela.
[/quote]

“Sta brez otrok, oba gospodinjita, oba plačujete stroške, oba dosti športata, oba veliko potujeta”…….. – in to je BISTVO današnjega časa za te zmešane samske babe!….lubo bože!!!!

“Sta brez otrok, oba gospodinjita, oba plačujete stroške, oba dosti športata, oba veliko potujeta”…….. – in to je BISTVO današnjega časa za te zmešane samske babe!….lubo bože!!!!
[/quote]

Veliko jih je izgubilo kompas, ne znajo ceniti druzine, skupnega druzenja. Meni to najvec pomeni, seveda je lepo kdaj iti na kaksen oddih, ampak, da bi bil to smisel mojega zivljenja? Dalec od tega, to je bolj cesnja na vrhu torte. Na ta nacin mi tudi ni potrebno stran metati denarja in ga raje porabim za vlaganja, kjer se ki povrne z obrestmi in le na ta nacin lahko ustvaris kaj zase, za svoje zanamce. Od nic ni se nikoli bilo nic, me zanima koliko so resnicno srecni tisti ki neprestano potujejo, v resnici pa s tem samo zapolnjujejo praznino v sebi, ki je iz dneva v dan vecja in jih tudi potovanja ne razveseljujejo vec, podobno je z nakupovanjem…vse kaze na neko praznino zaradi katere zacnemo poceti te stvari, ce je ta praznina zapolniena, ni nobene potrebe po tem.

Pametna si.
Če si izobražena, če imaš ok službo, je pametno, da ostaneš samska pa imaš mogoče kakega tako za ljubimca.
Če se spraviš v resno vezo to pomeni: da boš dedca pedenala, mu čistila, kuhala. Hobiji adijo, nadomestila jih bo skrb za dedca.
Ni pa slabo imet kakega občasnega ljubimca. To pa paše.
[/quote]

Vse boge reve vedno pravite, kako morajo deca pedenat, pa nevem kaj! Večina v povprečju, še pa metle ne zna pravilno držat! Bistveno je, kofetkanje, šoping, potovanje,….jebo te!
Čudno, da se nikdar nobena ne razburja, ko je treba hišo postavit, ko dec vse svoje kolege vpreže, da pomagajo zgraditi dom. Ali ko se začne vzdrževanje okoli hiše, itd…..
Je pa res, da ste se ravno toliko “osvobodile”, da niste za nobeno rabo več! Samo za pizdakat!
Nekoč je nek modrec podal misel, ki še kako drži;…baba rabi samo šamar pa tiča, pa je mir in veselje v hiši!!!…mater, kako prav je povedal.

“Sta brez otrok, oba gospodinjita, oba plačujete stroške, oba dosti športata, oba veliko potujeta”…….. – in to je BISTVO današnjega časa za te zmešane samske babe!….lubo bože!!!!
[/quote]

Točno tako. Velja še omeniti, da imata službi v katerih delata z veseljem. Tako, da imata fajn življenje. Meni se zdi super, če človeku uspe to, kar si želi.

Veliko jih je izgubilo kompas, ne znajo ceniti druzine, skupnega druzenja. Meni to najvec pomeni, seveda je lepo kdaj iti na kaksen oddih, ampak, da bi bil to smisel mojega zivljenja? Dalec od tega, to je bolj cesnja na vrhu torte. Na ta nacin mi tudi ni potrebno stran metati denarja in ga raje porabim za vlaganja, kjer se ki povrne z obrestmi in le na ta nacin lahko ustvaris kaj zase, za svoje zanamce. Od nic ni se nikoli bilo nic, me zanima koliko so resnicno srecni tisti ki neprestano potujejo, v resnici pa s tem samo zapolnjujejo praznino v sebi, ki je iz dneva v dan vecja in jih tudi potovanja ne razveseljujejo vec, podobno je z nakupovanjem…vse kaze na neko praznino zaradi katere zacnemo poceti te stvari, ce je ta praznina zapolniena, ni nobene potrebe po tem.
[/quote]

največja sreča je dom, poln dom ljudi, ki te imajo radi!
ne, pa jebena potovanja, pa lutanje sem in tja, pa nevem kaj še vse!

Vse boge reve vedno pravite, kako morajo deca pedenat, pa nevem kaj! Večina v povprečju, še pa metle ne zna pravilno držat! Bistveno je, kofetkanje, šoping, potovanje,….jebo te!
Čudno, da se nikdar nobena ne razburja, ko je treba hišo postavit, ko dec vse svoje kolege vpreže, da pomagajo zgraditi dom. Ali ko se začne vzdrževanje okoli hiše, itd…..
Je pa res, da ste se ravno toliko “osvobodile”, da niste za nobeno rabo več! Samo za pizdakat!
Nekoč je nek modrec podal misel, ki še kako drži;…baba rabi samo šamar pa tiča, pa je mir in veselje v hiši!!!…mater, kako prav je povedal.
[/quote]

Zanimivo, da večina dedcev živi v bloku. In da v moji generaciji poznam enega samega, ki je zidal hišo. Ostali pa živijo v blokih ali pa v mansardi pri starših.

največja sreča je dom, poln dom ljudi, ki te imajo radi!
ne, pa jebena potovanja, pa lutanje sem in tja, pa nevem kaj še vse!
[/quote]

Pa si pomislila, da mariskomu ni do tega, da bi živel v domu, kjer je več generacij ljudi?

Ta dva, ki ju omenjam, živita v dvoje, srečna, v ljubzeni. Pa veš kaj? Ne rabita kup ljudi v domu, jima je dovolj, da sta dva.
Zadovoljna sta v službi, zadovoljna sta v prostem času.
Verjamem, da tebi ni do hobijev, potovanj. Njima pa je in uživata v tem.

Veliko jih je izgubilo kompas, ne znajo ceniti druzine, skupnega druzenja. Meni to najvec pomeni, seveda je lepo kdaj iti na kaksen oddih, ampak, da bi bil to smisel mojega zivljenja? Dalec od tega, to je bolj cesnja na vrhu torte. Na ta nacin mi tudi ni potrebno stran metati denarja in ga raje porabim za vlaganja, kjer se ki povrne z obrestmi in le na ta nacin lahko ustvaris kaj zase, za svoje zanamce. Od nic ni se nikoli bilo nic, me zanima koliko so resnicno srecni tisti ki neprestano potujejo, v resnici pa s tem samo zapolnjujejo praznino v sebi, ki je iz dneva v dan vecja in jih tudi potovanja ne razveseljujejo vec, podobno je z nakupovanjem…vse kaze na neko praznino zaradi katere zacnemo poceti te stvari, ce je ta praznina zapolniena, ni nobene potrebe po tem.
[/quote]

Lej, če bi jaz bila tako nerazgledana kot si ti, bi tudi tebi rekla, da si svojo praznino zapolnjuješ z otroci, z gospodinjenjem.
Ker pa nisem tako nerazgledana pa mi je jasno, da enim ljudem je fajn nekaj, drugim nekaj drugega. Različni ljudje, različni okusi.
Zato mi je jasno, da eni radi potujejo, drugi pa so raje z otroci. Pa ne blebetam, da si tisti z otroci filajo praznino.
Poskusi kdaj razmišljati, da nismo vsi ljudje enaki, da enim pomeni vrednoto nekaj drugega kot tebi.

“Sta brez otrok, oba gospodinjita, oba plačujete stroške, oba dosti športata, oba veliko potujeta”…….. – in to je BISTVO današnjega časa za te zmešane samske babe!….lubo bože!!!!
[/quote]

Smisel zakona so ravno otroci. Ne vem zakaj bi rabila dedca za športanje, potovanje, itd. To lahko počneš sama. Zblojene babe, ki samo kofetkale, šopingirale itd. Dedci pa bi bili za sponzoriranje in logistiko pri vseh ostalih zadevah. Ha ha ha ha, poznamo take.

Smisel zakona so ravno otroci. Ne vem zakaj bi rabila dedca za športanje, potovanje, itd. To lahko počneš sama. Zblojene babe, ki samo kofetkale, šopingirale itd. Dedci pa bi bili za sponzoriranje in logistiko pri vseh ostalih zadevah. Ha ha ha ha, poznamo take.
[/quote]

Ja, seveda je tako. Kar poglejte Albance – Kosovarje, Rome pri nas. Tam še vedo kaj se spodobi. Ženske rodijo tudi po 10 otrok. Tako se to dela. To so pravi ljudje, prave familije. Ne pa naše Slovenke.

Zanimivo, da večina dedcev živi v bloku. In da v moji generaciji poznam enega samega, ki je zidal hišo. Ostali pa živijo v blokih ali pa v mansardi pri starših.
[/quote]

Potem imaš pa zelo čudno brezdelno oz. luftarsko generacijo okoli sebe.

Potem imaš pa zelo čudno brezdelno oz. luftarsko generacijo okoli sebe.
[/quote]

Nisem vedela, da je smisel živeljenja vlaganje v zidovje.
Veš, če stanuješ v stanovanju, v bloku, je čisto ok.
Moja mama je sama gradila hišo. Pa veš kaj je bil rezultat? Uničeno zdravje.

Pa si pomislila, da mariskomu ni do tega, da bi živel v domu, kjer je več generacij ljudi?

Ta dva, ki ju omenjam, živita v dvoje, srečna, v ljubzeni. Pa veš kaj? Ne rabita kup ljudi v domu, jima je dovolj, da sta dva.
Zadovoljna sta v službi, zadovoljna sta v prostem času.
Verjamem, da tebi ni do hobijev, potovanj. Njima pa je in uživata v tem.
[/quote]

ne ljubica hiša večih generacij, lastni dom si je potrebno ustvarit!
imam pa zadosti hobijev, tako da nič bat.
če je pa njima to vredu, jima pa naj bo, vprašanje če sta res tako samozadostna, kot jih ti vidiš na zunaj, tudi na vznoter.

Nisem vedela, da je smisel živeljenja vlaganje v zidovje.
Veš, če stanuješ v stanovanju, v bloku, je čisto ok.
Moja mama je sama gradila hišo. Pa veš kaj je bil rezultat? Uničeno zdravje.
[/quote]

ne, smisel življenja je graditi svoj dom, zase, za boljšo polovico in družino. To verjetno ne dojameš.
Tvoja mama je sama gradila hišo za vaše razvajene riti, da boste imela kaj prodajat in si posledično kupila flet v mestu, po najmanjši linji odpora! Rajši ji kaj pomagaj, ne pa govorit da ji je zidovje uničilo zdravje!
Zgarala se je ko je tebi DOM gradila.

ne, smisel življenja je graditi svoj dom, zase, za boljšo polovico in družino. To verjetno ne dojameš.
Tvoja mama je sama gradila hišo za vaše razvajene riti, da boste imela kaj prodajat in si posledično kupila flet v mestu, po najmanjši linji odpora! Rajši ji kaj pomagaj, ne pa govorit da ji je zidovje uničilo zdravje!
Zgarala se je ko je tebi DOM gradila.
[/quote]

Veš kako je bila moja rit razvajena? V mladosti sploh nisem vedela kaj je kopalnica. Na dopust sem prvič šla, ko sem sama zaslužila. Prej nisem videla nobenega izleta, kaj šele dopusta.
Ja, zdravje si je pa hudo uničila, ker je garala kot črna živina.
Ne bi rada šla po njenih sledih.
Pri nakupu stanovanja pa mi ni nihče niti evra podaril. Sem kar sama vse plačala.

New Report

Close