Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samska pri 40

Samska pri 40

Vidiš, ko si narobe razumel.
Jaz pa sem jo razumela, da ji niti pod razno ni do tega, da bi kaj iskala. Da ji je čisto ok tako kot je. In da bi se res moral čudež zgoditi, da bi ona razmišljala drugače. Ni pa pa nikjer navedla, da si želi tega čudeža.
Seveda pa se vseeno najdejo taki tu gor, ki se hitijo ponujat.
[/quote]

Narobe si jo razumela.Navajam; “sem samska in mislilm, da bom”. Kaj ti pove, in mislim, da bom? Torej nebi imela nič proti, če bi ji princ na konju prijahal pred njen oltar. Samo ona čaka čudež.

Narobe si jo razumela.Navajam; “sem samska in mislilm, da bom”. Kaj ti pove, in mislim, da bom? Torej nebi imela nič proti, če bi ji princ na konju prijahal pred njen oltar. Samo ona čaka čudež.
[/quote]

Jaz sem razumela, da DOPUŠČA čudež, ga pa niti ne čaka, niti ne pričakuje. Če princ pride, ga verjetno ne bo vrgla ven, ampak se bo moral pa presneto potruditi, da pride do nje, ker je v zelo visokem stolpu :)))

Narobe si jo razumela.Navajam; “sem samska in mislilm, da bom”. Kaj ti pove, in mislim, da bom? Torej nebi imela nič proti, če bi ji princ na konju prijahal pred njen oltar. Samo ona čaka čudež.
[/quote]

To si samo ti tako razumel.
Torej narobe razumel.
Jaz nikjer v njenem pisanju nisem zasledila, da ji je kaj žal, da je samska.
V bistvu sem dobila občutek, da snubce ima, samo jih zavrača, ker ji je všeč tako kot je.

Pa od kje ti ideje, da je vsem ženskam do oltarja, kaj če ne hodi v cerkev? Princi? Pod besedo princ si predstavljam mšokega, ki mu je treba od spredaj in zadaj. Princi dvomim, da kaj sami delajo.


Ob vseh teh tvojih izjavah, komentarjih in ne vem še o čem se mi pa poraja samo še eno vprašanje. Vse ostalo si opisala fenomenalnooo.
Ali si že seksala v tem življenju ali ne ?
Pustimo čustva in vso ostalo navlako. Gre se za goli sexxxxxxxx. Gre se samo zato, da te bomo oz. jaz bolje razumel .
TOREJ ”’!!!!!!!
SI ALI NISI !!!! ???

Jaz sem razumela, da DOPUŠČA čudež, ga pa niti ne čaka, niti ne pričakuje. Če princ pride, ga verjetno ne bo vrgla ven, ampak se bo moral pa presneto potruditi, da pride do nje, ker je v zelo visokem stolpu :)))
[/quote]

Vsaj nekdo, ki zna brati in razumeti.

To si samo ti tako razumel.
Torej narobe razumel.
Jaz nikjer v njenem pisanju nisem zasledila, da ji je kaj žal, da je samska.
V bistvu sem dobila občutek, da snubce ima, samo jih zavrača, ker ji je všeč tako kot je.

Pa od kje ti ideje, da je vsem ženskam do oltarja, kaj če ne hodi v cerkev? Princi? Pod besedo princ si predstavljam mšokega, ki mu je treba od spredaj in zadaj. Princi dvomim, da kaj sami delajo.
[/quote]

Vztrajno goniš svojo. Le kir dedc bi te prenašal.

Ti si strokovnjak, nategni in pobegni. Jaz se tega ne grem. Ženski se posvetim v celoti, ko sem z njo in to ne za tistih 30 min.
[/quote]
Glede na to, da sem poročen težko nategnem in pobegnem.

Vsaj nekdo, ki zna brati in razumeti.
[/quote]

Čeprav je razumela čisto kontra kot ti 🙂 ji praviš, da razume :).

Vztrajno goniš svojo. Le kir dedc bi te prenašal.
[/quote]

He, he, nisem se jaz tebi ponujala, ti meni si se pa :). Saj veš kako klavrno izpade tip, ki se ponuja eni, ki sploh ne išče :). Sicer je jasno, da bo začel pljuvat po tisti, ki ga ne šmirgla, samo bo samo še bolj klavrno izpadel.

Ce bi napisala, da je samska in stara 30, bi bili isti komentarji in pljuvanje.
Kako je stara in odpisana in nobenega ne zanima za vec kot za f.uk

Hja, mehki curi pač gre vsaka ženska na živce.
Tule v tej temi so se pa skoraj sami taki tipi oglasili, ki se jim že prek mona vidi, da imajo mehkce cure in zato tako javkanje.

Čeprav je razumela čisto kontra kot ti 🙂 ji praviš, da razume :).
[/quote]

Je vasj napisal, da DOPUŠČA čudeš, ki ga ti očitno ne boš nikoli videla ali doživela.

Je vasj napisal, da DOPUŠČA čudeš, ki ga ti očitno ne boš nikoli videla ali doživela.
[/quote]

Daj preberi kaj si napisal :).
Hja, potem pa se še avtorici ponudi, mogoče bo pa ona pripravljena ti dati svoj kontakt. Verjamem, da si užaljen, ker sem te jaz ignorirala. Sem tudi pričakovala, da boš besen zaradi tega.

Zdaj te bodo pa obupani samski monovci napadli.

jst pa predlagam tejle samski, ki je sama s sabo zadovoljna..
da pač te svoje superlative in ideje rukne na kak “samski portal”..
in ne tle orgazmirat na “starševskem čveku”..
ker izpadete totalni tepci, ki še brat ne znate.. in se u ustrezne “predalčke” upisat
kaj nas ostale briga kaj nekomu samskemu je in i kaj ne..
who cares..
in še..
zakaj je nekomu ki je povsem zadovoljen s tem kar ima/nima..
nujno to širni publiki razlagat..

kdo bi vas razumu..

Daj preberi kaj si napisal :).
Hja, potem pa se še avtorici ponudi, mogoče bo pa ona pripravljena ti dati svoj kontakt. Verjamem, da si užaljen, ker sem te jaz ignorirala. Sem tudi pričakovala, da boš besen zaradi tega.
[/quote]

Hvala Bogu. Kdo bi te prenašal.

Hvala Bogu. Kdo bi te prenašal.
[/quote]

He, he, meni je tako smešno, ko napišem, da sem samska, se takoj ponuja en samski. In ker ga ignoriram, začne pljuvat po meni :).
Samo normalni moški se ne ponuja tako kot se ti. Še manj pa je užaljen, če ga noče ena neznana mona :).

Narobe si me razumel.
Nič se nisem zaprla. Ampak samo nič ne iščem.
Sem se pa v mladih letih zaljubila točno v nedosegljivega, poročenega. Sama bolečina, nič drugega. Ampak to nima veze s tem, da sedaj nič ne iščem. Tisto je že dobrih 20 let nazaj :). Ampak tudi s tistim nisem nikoli sanjala, da bi skupaj živela. To me preprosto ne mika.
[/quote]

Kogar enkrat kaca pici ta se zvite vrvi boji… Ocitno se vedno velja… Poskusam razvozlati od kod tako odklonilno stalisce do zveze/partnerstva…

Kogar enkrat kaca pici ta se zvite vrvi boji… Ocitno se vedno velja… Poskusam razvozlati od kod tako odklonilno stalisce do zveze/partnerstva…
[/quote]

Mene ni nobena kača pičila, nimam nobenih slabih izkušenj z moškimi.
Še več. V družbi moških se fajn počutim, imam več prijateljev oz. kolegov moškega spola kot ženskega.
Tako, da nimam nič proti moškim. So mi fajni.
Ne želim pa imet otrok. Biti v vezi ali ne sem pa tako napisala zakaj mi ni do veze: večina moških ima oz. še želi otroke. To me ne zanima. Velik del moških tudi pričakuje, da bo ženska jim gospodinjila. spet me ne mika. Potem so še kavčarji pa zapečkarji, tudi ne hvala.
Tako, da zelo malo moških ostane, ki bi me pritegnili v smislu veze. Verjetno pa jaz njih ne bi :).
Zakaj me veze odbijajo?
Ker poslušam ženske kako kar naprej čistijo, likajo, kuhajo. Ker poslušam moške kako jim je fajn, ko gredo v hribe, ampak žena je pa ta čas doma in pecivo peče pa srajce lika.

Poznam en sam par, ki ima tako vezo, ki je meni všeč.
Sta brez otrok, oba gospodinjita, oba plačujete stroške, oba dosti športata, oba veliko potujeta, aja imata tudi fajn plače :). In predvsem se spoštujeta in imata rada . In ni problemov, če se ona druži z moškimi in ni problema, če se on druži z ženskami, ne zganjata ljubosumja. Samo to je res en tak par, ko si rečem tako bi pa tudi jaz živela.

Aja, drugače sem pa kar precej samotarka. To je tudi en od razlogov :). Ne bom rekla, da ne maram ljudi, to ne drži. Tudi družba mi občasno paše, ampak rabim pa veliko samote, miru.

To je zgleda postal forum samskih 40+ zafrustrirank. Pa koga briga če ste samske ali ne, ni potrebno temo nameniti razlogom zakaj ste samske. To nikogar ne zanima.

Itak da nikogar ne briga, zato je samo ene 9 strani :))))))

Itak da nikogar ne briga, zato je samo ene 9 strani :))))))
[/quote]

Tako je. Število ogledov in odgovorov pove vse.

Če hočeš napad težke artiljerije nedojebancev na monu, odpri temo:

– samske babe, dodaj malo o hobijih, potovanja, služba, dobra služba..ine vo, pena na ustih..pha ha ha

Sej nikoli nisem bila material za moške, če bi to rad vedel. Nikoli. Ko se pa spomnim kakšnega klovna iz preteklosti… pa kaj mi bo dober avto, pa privatnik, pa njegov keš…. če v glavi ni imel nič….
[/quote]

Tudi ti nimaš nič v glavi,sicer nebi bila v taki situaciji.
Pač,še ena od mnogih.

New Report

Close