Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samska pri 40

Samska pri 40

Ženska mora nekaj čutiti do dedca, da mu da fračo. Pri dedcu tega ni potrebe. S časom lahko nastanejo problemi. Še posebej, če je ona samska. Kako bi ona to pa to …
[/quote]imaš prav, poznam jih kar precej ki do moškega čutijo kako ima polno denarnico, sploh tiste na ogalsniku zasebni stiki ona on predno še kakšno tako izustiš pojej še kako dolino žgancov in spij galono mleka da odrasteš iz kalupov socializma

Ženska mora nekaj čutiti do dedca, da mu da fračo. Pri dedcu tega ni potrebe. S časom lahko nastanejo problemi. Še posebej, če je ona samska. Kako bi ona to pa to …
[/quote]

Si pa izjemno naiven.
Poznam par žensk, ki so v mladih letih veselo seksale okrog po raznih žurih. In poznam njihove nesojene ljubimce, ki so bili užaljeni, ker jih par dni po seksu te punce sploh niso poznale. Toliko so jim ti tipi pomenili.
Na raznih žurkah, kjer je tudi dosti alkohola, punce oz. ženske niso izbirične in ja, se dogaja, da niti ne vedo s kom so seksale. Toliko o tem, da si ne boste moški delali utvar.

Hja, če čustva prevladajo so pa same težave.
Tako, da nikakor ni pametno dati čustvom prosto pot.
Daš čustvom prosto pot in se zaljubiš recimo v poročenega pa je totalna štala.

da si torej frigidna, je tako, tu je srž vsega problema in to ni žaljivka, to je pač dejstvo
[/quote]

Pogosto poslušam poročene moške kako so njihove ženske frigidne. To imajo za izgvor, da pecajo samske ženske.
Samo jaz jim z veseljem povem, da ni frigidnih žensk, da so samo zanič loverji.

imaš prav, poznam jih kar precej ki do moškega čutijo kako ima polno denarnico, sploh tiste na ogalsniku zasebni stiki ona on predno še kakšno tako izustiš pojej še kako dolino žgancov in spij galono mleka da odrasteš iz kalupov socializma
[/quote]

Tukaj ne govorim o k u r b a h , ampak o samskih ali osamljenih ženskah, ki si zaželijo popestritve.

Si pa izjemno naiven.
Poznam par žensk, ki so v mladih letih veselo seksale okrog po raznih žurih. In poznam njihove nesojene ljubimce, ki so bili užaljeni, ker jih par dni po seksu te punce sploh niso poznale. Toliko so jim ti tipi pomenili.
Na raznih žurkah, kjer je tudi dosti alkohola, punce oz. ženske niso izbirične in ja, se dogaja, da niti ne vedo s kom so seksale. Toliko o tem, da si ne boste moški delali utvar.
[/quote]

Pusti ti radodajke, te so še slabše ko k u r b e. Te imajo vsaj eno korist.

Ženska mora nekaj čutiti do dedca, da mu da fračo. Pri dedcu tega ni potrebe. S časom lahko nastanejo problemi. Še posebej, če je ona samska. Kako bi ona to pa to …
[/quote]
Nikakor ne drži. To je nič drugega kot stereotip.

Pusti ti radodajke, te so še slabše ko k u r b e. Te imajo vsaj eno korist.
[/quote]

Kdo bi razumel moške.
Ene ženske vam niso ok, ker hočejo denar za seks.
Druge vas motijo, ker so menda frigidne.
Tretje vas motijo, ker so radodajke.
Kaj bi sploh radi?


Nikakor ne drži. To je nič drugega kot stereotip.
[/quote]

mogoče, če jo servisiraš kakšnega pol leta in nato zavržeš. Probaj na daljši rok, tam 3 – 4 leta. Boš videl kako bo ona hotal to pa ono. Saj ne da hoče na vsako silo, ampak zmeraj jamra, kako bi bilo lepo bit skoz skupaj, meni pa to ne gre. Verjemi, govorim iz prve roke.

mogoče, če jo servisiraš kakšnega pol leta in nato zavržeš. Probaj na daljši rok, tam 3 – 4 leta. Boš videl kako bo ona hotal to pa ono. Saj ne da hoče na vsako silo, ampak zmeraj jamra, kako bi bilo lepo bit skoz skupaj, meni pa to ne gre. Verjemi, govorim iz prve roke.
[/quote]

Samo res, ona ti teži, ampak ti še kar seksaš z njo.
Kaj je edina na tem svetu? Ali pa mogoče edina, ki ji je do seksa s tabo, zato seksaš z njo, čeprav ti ona teži.

Kdo bi razumel moške.
Ene ženske vam niso ok, ker hočejo denar za seks.
Druge vas motijo, ker so menda frigidne.
Tretje vas motijo, ker so radodajke.
Kaj bi sploh radi?
[/quote]

Normalno žensko s pošlihtanim podstrešjem. Zakaj? Zato, da ti pol ne teži, ko ti fračo pred nos pomoli, češ, kaj ti je dala in kako bi ji moral biti sedaj hvaležen. Radodajke in tiste za denar, me pa ne zanimajo. Frigidne pa itak niso za drugo, kot za kuhalnico držat.

Samo res, ona ti teži, ampak ti še kar seksaš z njo.
Kaj je edina na tem svetu? Ali pa mogoče edina, ki ji je do seksa s tabo, zato seksaš z njo, čeprav ti ona teži.
[/quote]

Teži? Ni tako hudo, samo vedno me spomni, da so njena vrata skoz odprta.

Zakaj “totalna štala”?
Če so ljudje trezni in normalni se pač ena zgodba zaključi in druga začne…
Vseeno bolje tako kot da sta dva v “ponesrečenem” zakonu, tretji pa samski…
Podobna samska 40 – kolikor te lahko “preberem” iz tvojih sporočil, si se enostavno zaprla v školjko, postavila kup omejitev in izbirnih kriterijev, da ne bi prišlo do globljih čustev.
Zakaj je temu tako veš samo ti… Ali pa še to ne…
Jaz pa sem v svojem življenju rekel, da grem dogodivščinam naproti. Enostavno se ne obremenjujem s tem kaj mi bo čas prinesel (vsaj ne na čustvenem področju – na drugih področjih ohranjam fokus) in od takrat naprej mi je veliko lepše…

Teži? Ni tako hudo, samo vedno me spomni, da so njena vrata skoz odprta.
[/quote]

Torej, če te prav razumem, je edina na tem svetu pri kateri dobiš seks. POtem pa na monu jamraš kaka je :). Nikoli ne bom razumela tipov, ki se dobivajo z eno žensko, jo šimfajo, se pa vseeno dobivajo z njo.

Še manj bom razumela tipe, ki šimfajo, da so ženske k…urbe pa druge so frigidne tretje so pa radodajke.
Če ti ne da seksat, jo žališ, da je frigidna. Če ugotoviš, da seksa z drugim, s tabo pa ne, je radodajka. Če za seks hoče recimo, da ji kupiš avto, da plačaš položnice… je ku..rba, samo ponavadi ji moraš tudi poročni prstan kupit.

Narobe si me razumel.
Nič se nisem zaprla. Ampak samo nič ne iščem.
Sem se pa v mladih letih zaljubila točno v nedosegljivega, poročenega. Sama bolečina, nič drugega. Ampak to nima veze s tem, da sedaj nič ne iščem. Tisto je že dobrih 20 let nazaj :). Ampak tudi s tistim nisem nikoli sanjala, da bi skupaj živela. To me preprosto ne mika.

mogoče, če jo servisiraš kakšnega pol leta in nato zavržeš. Probaj na daljši rok, tam 3 – 4 leta. Boš videl kako bo ona hotal to pa ono. Saj ne da hoče na vsako silo, ampak zmeraj jamra, kako bi bilo lepo bit skoz skupaj, meni pa to ne gre. Verjemi, govorim iz prve roke.
[/quote]
O tem, koliko žensk sem imel do zdaj čast ljubiti in one mene – NE BI.
Vsak trenutek z njimi je bil dragocen. Pomanjkanje časa je nadloga 21.stoletja.

Torej, če te prav razumem, je edina na tem svetu pri kateri dobiš seks. POtem pa na monu jamraš kaka je :). Nikoli ne bom razumela tipov, ki se dobivajo z eno žensko, jo šimfajo, se pa vseeno dobivajo z njo.

Še manj bom razumela tipe, ki šimfajo, da so ženske k…urbe pa druge so frigidne tretje so pa radodajke.
Če ti ne da seksat, jo žališ, da je frigidna. Če ugotoviš, da seksa z drugim, s tabo pa ne, je radodajka. Če za seks hoče recimo, da ji kupiš avto, da plačaš položnice… je ku..rba, samo ponavadi ji moraš tudi poročni prstan kupit.
[/quote]

Ni ne prva ne zadnja. Pri vseh je bila ista zgodba. Očitno sem bil predober z njimi in dobro zgledam obenem, da so me hotle. In nič ne opravljam, samo povedal sem mojo zgodbo.

hehe en tak zapis, pa se javijo vsi monovski zafrustriranci, ki že dolgo niso seksali, z zvenečimi imeni Ljubimec, Poslovnež, svinger……………… in vso energijo usmerijo v to, da bi prepričali eno žensko, da se ponudi na trgu. Samo po vseh teh letih jim še ni kapnilo, da je njihov klavrn rezultat posledica še bolj klavrne strategije in da se bo prej zemlja začela v drugo stran vrtet, kot da bo njihova strategija postala uspešna.


O tem, koliko žensk sem imel do zdaj čast ljubiti in one mene – NE BI.
Vsak trenutek z njimi je bil dragocen. Pomanjkanje časa je nadloga 21.stoletja.
[/quote]

Ti si strokovnjak, nategni in pobegni. Jaz se tega ne grem. Ženski se posvetim v celoti, ko sem z njo in to ne za tistih 30 min.

Najboljši so tisti, ki takoj napišejo, da jim daj kontakt, da so normalni 🙂 in da iščejo. Pa nobena ženska v tej temi ni sploh namignila v smer, da kaj iščejo.

S samskostjo ni nič narobe.
Proti samskim ženskam so naperjeni le tisti ubogi dedci, ki so jih doma učili, da so ženske za kuhanje, rojevanje, likanje… zdaj so pa čisto šokirani, ker ne dobijo take ženske. Sveto so bili prepričani, da bodo zato, ker imajo curo, dobili zastonj gospodinjo. Zdaj pa nič od tega. So pa prišli na mon jokat.

Najboljši so tisti, ki takoj napišejo, da jim daj kontakt, da so normalni 🙂 in da iščejo. Pa nobena ženska v tej temi ni sploh namignila v smer, da kaj iščejo.
[/quote]

Zato sem samska in mislim, da bom ostala, ker bi se moral že čudež zgoditi, da bi bil kakšen meni všeč…. kot mi je bil včasih, v mladosti.

Kako se pa tole bere? Ona čaka na čudež, da bokirga ujagala. Evo in ravno na monu dobi čudežno ponudbo.

Zato sem samska in mislim, da bom ostala, ker bi se moral že čudež zgoditi, da bi bil kakšen meni všeč…. kot mi je bil včasih, v mladosti.

Kako se pa tole bere? Ona čaka na čudež, da bokirga ujagala. Evo in ravno na monu dobi čudežno ponudbo.
[/quote]

Ha, ha, čudežno ponudbo ja.
Pa ti veš, da se po raznih portalih na kupe tipov na veliko ponuja?
A veš, da, če se ženska vpiše na en spoznavni portal, da bo imela v par dneh nekaj sto ‘čudežnih ponudb’?

Ha, ha, čudežno ponudbo ja.
Pa ti veš, da se po raznih portalih na kupe tipov na veliko ponuja?
A veš, da, če se ženska vpiše na en spoznavni portal, da bo imela v par dneh nekaj sto ‘čudežnih ponudb’?
[/quote]

To je ona napisala, da čaka na čudež? Mogoče bo morala v Međugorje in ne na monu jamrati, da čaka na čudež.

To je ona napisala, da čaka na čudež? Mogoče bo morala v Međugorje in ne na monu jamrati, da čaka na čudež.
[/quote]

Vidiš, ko si narobe razumel.
Jaz pa sem jo razumela, da ji niti pod razno ni do tega, da bi kaj iskala. Da ji je čisto ok tako kot je. In da bi se res moral čudež zgoditi, da bi ona razmišljala drugače. Ni pa pa nikjer navedla, da si želi tega čudeža.
Seveda pa se vseeno najdejo taki tu gor, ki se hitijo ponujat.

New Report

Close