Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samske so samske, ker so lene

Samske so samske, ker so lene

Aha, torej je zate ženska ženstvena, če je pripravljena biti služkinja moškemu :). Ta pravi si, ja.
Pa veš, da smo ženske vajene takih. Če se ženska ne podreja, taki revčki hitro začnejo govorit, da je možača :). Bolje možača kot služkinja.
[/quote]
Lahko, a ni treba da je ravn služkinja.

Če pa je prava možača, kaj pa bo dedec z moško babo 🙂


Ker so ženske lene. A ne znaš med vrsticam brat:-)))


Aja, ti bi pa na kavču fuzbal gledal, baba nan pa gara še po šihtu!


Aja, ti bi pa na kavču fuzbal gledal, baba nan pa gara še po šihtu!
[/quote]

Jaz sem ženska.


Ker so ženske lene. A ne znaš med vrsticam brat:-)))
[/quote]

:-))))


No saj moški, ki potrebuje žensko za seksualni in gospodinjski servis, je pa najbolje da kar samski ostane. Bi bila tudi jaz rajši samska kot da bi na takega nabasala.

Pa kaj si naj počnem s tipom, ki je vodljiv. Te je treba non-stop kontrolirati, ker niso sposobni poskrbeti sami zase. Haha no taki sta dve moji kolegici možaci, ki mora svoje može slepat…in kaj mi bo tip, ki je dominanten in ima vedno vse prav. Tak je pokora ali kazen za žensko. In kaj mi bo tip ki ne zna žarnice menjat Tak ni moški. In kaj mi bo tip ki sam dela na sebi
Ta je še bolj nor, kot vsi prejšnji. Adijos tipi… Glupi ste raje imam kakšno žival kot pa moškega človeka s sedmimi rebri.. Uzivaaaaaam s sabo. Delam nič ali samo toliko kot se mi zljubi… Uživajte zamorcki deloholicni…. Pa kak pircek se mi pa vseeno ljubi z vami popit in cigaretiko prižgati. Pa vas dražit in vas imeti za norcke….one s froci ki jih majo s poročenim so pa največje debilke. Borijo se za en poscan kos mesa, za to pa

prenašajo na kupe otrok od bivših zen…. Katastrofa….

?
Res je, mi ne disi, da bi descu kuhala, prala, pospravljala, likala in placevala poloznice, on pa bi zastonj bivakal, samo lezal na kavcu in hodil naokoli na hojladri, pa iz enega cveta na drugega. Tako pa res ne gre.
Sportam res, vsekakor je to bolje, kot pa likati kavc. Je treba tudi gledati na zdravje.
Ja, pa potujem tudi veliko, taka je tudi moja sluzba. Kar pa res ni napacno. Dve muhi na en mah. Pa se placajo mi. 😀
Domov iz sluzbe prihajam enkrat zjutraj, enkrat opoldne, enkrat po kosilu, enkrat zvecer …
Tako da potem nisem idealna kandidatka za desca, kateremu bi mu kuhala kosilo, ko pride domov iz sluzbe. 😀

Thumbs up!! 🙂

Jst pa mislim, vsaj toliko kolikor opazim, da so normalne ženske same samo in izključno zato, ker to želijo. Bodisi ni pametne izbire ali pa hočejo imeti svoj čas zase. Seveda vedno obstaja nek {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk (in moških) ki nimajo sreče, samozavesti, želje, da bi nekoga spoznali, ampak teh ni veliko. Bolj je problem, ker jih veliko v zvezi jamra in bi raje bile same, kot pa vztrajale. Za vsako ceno bit z nekom je nesmiselno, ker najslabše je biti osamljen v družbi.

Vse več samskih žensk je zato, ker je vse več nesposobnih tipov, ki si ne znajo sami tudi ene boge hrenovke skuhat. Ce ne znas poskrbeti zase, kako bos potem za drugega v vezi oz za otroke npr? Sicer pa zakaj je katera samska je samo in zgolj njena stvar. Glede na to, da je pa vse vec zakompleksanih tipov, ki jim je za lastno nesposobnost kriv cel zenski svet me pa niti ne cudi, da zenske preferirajo kariero oz kaj drugega. Sam sem kuhal,pral,likal itd pri 16,17 leti. Tu imas pa tipe stare 40+ k niti sporgeta ne zna prizgat

Sicer se strinjam s tabo.
Samo ne vem zakaj vedno znova naletim na kupe moških, ki prosjačijo za seks, tako na spletu kot v reali?
[/quote]to so tisti, ki so vezani pa poročeni in so se jim žene zanemarile podebelile in tako dalje naveličali so se jih in taki ti težijo. jaz sem pa samski in se imam prav fino

in tudi jaz imam raje živali kot ljudi, ljudi pravzaprav sploh ne maram kot tudi ne maram lenih nesposobnih malomarnih debelih in še kakšnih žensk

Mamico ti…. Sem luštna. Delam pa sam zase… Adijos ostali… Za debile nimam časa.

Take poste vedno pišete jezni fantki, ki iščete potrditev zase.
Pa s kom se potem dajo potem dol tile samski moški.Prave ženske te so po vašem v razmerjih…ostanejo le še goske, prostitutke ali fantki.Si s kom se družiš, pa si zberi.
Je pa res, da ima pravi moški glavo na pravem mestu in ob sebi pravo žensko, ki mu lahko zaupa in z veseljem služi.Poudarek je na glavo.Ampak takih je malo, pa to sigurno nisi ti.Pa to ni podrejenost, podrejen je pes.
Če si samski in imaš otroke pa tole.Če bi res vedel kaj hočeš, ne bi frigidni goski naredil celo frocov.Če bi bil pravi moški, bi si našel pravo žensko in ne bi tukaj take klobasal.A si tudi le sam navaden into celo impotenten gosak,ki tukaj jokcaš, ponižuješ in pametuješ.

Take poste vedno pišete jezni fantki, ki iščete potrditev zase.
Pa s kom se potem dajo potem dol tile samski moški.Prave ženske te so po vašem v razmerjih…ostanejo le še goske, prostitutke ali fantki.Si s kom se družiš, pa si zberi.
Je pa res, da ima pravi moški glavo na pravem mestu in ob sebi pravo žensko, ki mu lahko zaupa in z veseljem služi.Poudarek je na glavo.Ampak takih je malo, pa to sigurno nisi ti.Pa to ni podrejenost, podrejen je pes.
Če si samski in imaš otroke pa tole.Če bi res vedel kaj hočeš, ne bi frigidni goski naredil celo frocov.Če bi bil pravi moški, bi si našel pravo žensko in ne bi tukaj take klobasal.A si tudi le sam navaden into celo impotenten gosak,ki tukaj jokcaš, ponižuješ in pametuješ.
[/quote]

A sem prav prebrala, da ima pravi moški ob sebi žensko, ki mu z veseljem služi?

Prav s prebrala Replika… A haha ta je v glavo počen parkirat

Ti butelj. Služi si. Ženska ti pa ne bo niti ena, stavim. Pa mogoč kaka puritanka, ki je cepljena proti pameti po veri Rkc.

In to kar napiše…in niti nerodno mu ni :))))
Radost vsake ženske naj bo, da služi pravemu moškemu :)))
Pa od kod se jemljete, res mi ni jasno.

In to kar napiše…in niti nerodno mu ni :))))
Radost vsake ženske naj bo, da služi pravemu moškemu :)))
Pa od kod se jemljete, res mi ni jasno.
[/quote]

Ma ja to so oni migrantski prisleki, ki so se ze naucili slovenscine, pa zdaj pisejo te oslarije tu gor 😀

In to kar napiše…in niti nerodno mu ni :))))
Radost vsake ženske naj bo, da služi pravemu moškemu :)))
Pa od kod se jemljete, res mi ni jasno.
[/quote]

Evo, naletele smo na pravega moškega :)))

Evo, naletele smo na pravega moškega :)))
[/quote]

Pol mam jest raj mojga nepravega :))))
Vsaj služiti mu ni treba ;))

Pol mam jest raj mojga nepravega :))))
Vsaj služiti mu ni treba ;))
[/quote]
Kaj pa moški, ki služi ženski? To pa ni tako slabo, menda:-))?

I zakaj tebe tako iritirajo tvoje uživaške sodelavke? A domov hodite delat? Dom je druga služba? Verjetno si potem malo zgrešila pomen partnerstva/družine.
Ničkoliko primerov, sem mu kuhala, prala itd., na koncu pa ločitev. So bile že prepridne potem, pa prelene za spedenat dedca kako drugač kot z lonci.


Kaj pa moški, ki služi ženski? To pa ni tako slabo, menda:-))?
[/quote]

Če služi, si zasluži :)))

New Report

Close