Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samske so samske, ker so lene

Samske so samske, ker so lene

Kot bi opisoval moške. Po službi (če jo že imajo) jim nikakor ne diši še kakšno delo doma. Raje bi viseli po lokalih, pa hodili na nogomet, v fitnes, pa hodili za vikende ven na koncerte žurat….. Katera ženska rabi odraslega najstnika doma? Zato so najbrš raje samske.

Po prebranem cutim neizmerno hvaleznost, da mi je bila naklonjena milost in sem uspela ostati samska. Nisem si mislila, da je sploh možno nabasati še leta 2018 v SLO na moskega s takimi stališči. Res ne vem, kaksen motiv ima zenska, da gre v tako ponizujoce razmerje. Status normalne Slovenke?!

Ja skoda, ker nabasemo v 2018 tudi na take zenske kot je avtorica, ki odpirajo take teme. Pljuva sama sebi v skledo in se ima za pametno oziroma se samo predstavlja, da je zenska, kdo bi vedel. Kakorkoli, zalostno ampak resnicno.

Jaz pa priznam, da sem samska in brez otrok zato, ker sem sebična in lena. In mi ni mar za mnenja.

Eni ste ostali ujeti v enem času..

Tudi jaz priznam.
Na kraj pameti mi ne pade imet otroke.
Tudi na kraj pameti mi ne pade, da bi letala domov kuhat in prat dedcu.
Če bom kdaj kakega takega našla, ki nima in ne želi imet otrok pa, da bo opravil pol skupnih gospodinjskih del… potem fajn. Drugače bom pa večno samska.

Tudi jaz priznam.
Na kraj pameti mi ne pade imet otroke.
Tudi na kraj pameti mi ne pade, da bi letala domov kuhat in prat dedcu.
Če bom kdaj kakega takega našla, ki nima in ne želi imet otrok pa, da bo opravil pol skupnih gospodinjskih del… potem fajn. Drugače bom pa večno samska.
[/quote]
Ehhh vidiš… Jaz ne bom imel otrok. Gospodinjska dela opravljam sam. Vsa. Samo… nočem nekoga, ki mi bo pacal po hiši… kaj čmo.


Pravi moški nima takšnih stališč, tako, da se ne sekiraj. Katero leto se piše, sploh ni pomembno.
Takšni loleki boleki so samo neumni, nesposobni, primitivni, otročji, nevzgojeni in skrajno nezadovoljeni primerki. Pač niso že dolgo imeli nič razen srečanja s svojo desnico/ročico.

Kaj hudiča naj samski vsak dan doma toliko delajo?
Očitno živiš pri mamici, tipično slovenski ki ti rit odnaša in javka cele dneve koliko ima za delat. Zato ker pač življenja nima. Treba nonstop po bajti neki delat da se počuti koristna. Pa da je njen 40+ na jošk priklopljen fantek zadovoljen.

Za informacijo, če živiš sam si težko len. Ker moraš delat da plačaš račune in najemnino/kredit, hrana se kar čudežno ne pojavi na mizi in v hladilniku, pospravi, opere ipd. se tudi ne kar samo tako kot pri tebi doma. To je treba vse naredit. Ampak pametni ljudje to naredijo sproti, brez kompliciranja, javkanja, načrtovanja in ne vem kaj še vse. Meni po službi vzame manj kot eno uro da si skuham nekaj in pospravim. Ostal čas je moj. Z vso pravico delam v tem času kar hočem. Nisem dolžna nikomur nič. Nobenemu nič ne jemljem. Nihče zame nič ne prispeva. Nihče mi nima pravice govorit kako naj živim.
Bebca ki bi me po službi pričakal na kavču čohajoč po jajcih in od mene pričakoval da se delam da delam neki po hiši, bog ne daj se vsest in knjigo brat ali pa uživat…..ne rabim hvala. Kaj točno naj si pomagam s tem truplom brez življenja na kavču? Samo nepotrebna poraba kisika.
Svoje življenje sem seveda pripravljena delit in prilagodit nekomu če ga spoznam. Ampak ta nekdo bo moral imeti življenje, tako kot ga imam jaz. In se ga potem prilagodi. Javkajoče, nesposobne, dolgočasne, nerazmišljujoče, apatične gmote kosti in mesa na kavču pač ne rabim.


Pravi moški nima takšnih stališč, tako, da se ne sekiraj. Katero leto se piše, sploh ni pomembno.
Takšni loleki boleki so samo neumni, nesposobni, primitivni, otročji, nevzgojeni in skrajno nezadovoljeni primerki. Pač niso že dolgo imeli nič razen srečanja s svojo desnico/ročico.
[/quote]
Ane, no:-))) Odkod pa tebi frustracije, ki si ultra boljša in oh in sploh:-))?

Tudi jaz priznam.
Na kraj pameti mi ne pade imet otroke.
Tudi na kraj pameti mi ne pade, da bi letala domov kuhat in prat dedcu.
Če bom kdaj kakega takega našla, ki nima in ne želi imet otrok pa, da bo opravil pol skupnih gospodinjskih del… potem fajn. Drugače bom pa večno samska.
[/quote]kok maš let

Popolnoma se strinjam z avtorico!!!
Mene so vzgajali v duhu, da je treba za družino delati, če jo hočeš obdržati in res je tako!!
Poznam pa kar nekaj žensk, ki bi samo klepetale na kavicah, zapravljale, potovale…., skratka nič delale in seveda, posledično so same.
Meni družina pomeni vse na svetu, mož in otroci me spoštujejo in imajo radi in več res ne potrebujem.
Rada delam za njih in radi se imamo.
Poročena sem 28 let!!!!

Hja, vidiš, jaz pa spijem manj kavic in manj alkohola kot večina poročenih žensk. Namreč ne pijem ne alkohola, ne kave. Večina poročenih gospa pa oboje pije, nekatere tudi kadijo.
Ampak otrok pa vseeno nočem imet.
Pač jih ne želim pa kaj? Misliš, da se sekiram, ko zboljene mone razpravljajo, da smo take lene? Bolje lena kot pa, da bi morala se ubadat z otroci, ker si tega pa res ne želim.


Ehhh vidiš… Jaz ne bom imel otrok. Gospodinjska dela opravljam sam. Vsa. Samo… nočem nekoga, ki mi bo pacal po hiši… kaj čmo.
[/quote]

Ha, ha, dobro napisano :). Fajn si. Kapo dol pred moškimi, ki ste samostojni in ne rabite ženske da bi vam rit odnašala. Čim več takih.

Cel kup frigidnih in na pol frigidnih bab na kupu, ki so dobesedno gnila jajca. Lene egoistke ja kdo vas pa hoče? Saj zato pa ste same. Normalnih bab je kolikor hočeš s samskimi frigidnicami se nobenemu ne ljubi ukvarjat.

Cel kup frigidnih in na pol frigidnih bab na kupu, ki so dobesedno gnila jajca. Lene egoistke ja kdo vas pa hoče? Saj zato pa ste same. Normalnih bab je kolikor hočeš s samskimi frigidnicami se nobenemu ne ljubi ukvarjat.

Samske so samske zato, ker se jim ne da imet lenega dedca, pika, klicaj!!!!

Ves kaj, takih vas je vedno manj in prav je tako! Saj nismo vec leta 1928

Vprašanje: zakaj pa gledaš samske sodelavke?

Samske so tiste, ki se same tako odločijo.

Potrebni dedci vzamejo vse, kar je na trgu na voljo. Poglejte kakšne babe vse imajo dedce.

[img]https://i2.wp.com/theguyliner.com/wp-content/uploads/2016/02/marie-antoinette-clapping.gif?fit=467{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C236[/img]


Kva pa vem, kolk ti je za verjet. Napišeš pika, klicaj, pa narišeš 4 klicaje, na piko pa pozabiš…

Zakaj bi se clovek silil v nekaj kar ne zeli zivljenje je prekratko da bi se obremenjevala

One life 😁

Pa kaj bi s takšnim moškim, ki bi še zanj morala garat? Ga res ne rabim. Živim sama, doma imam pospravljeno, špajza polna vložnin, vrt porihtan… Ko bom pa našla moškega, ki bo opravilno sposoben (pospravit za sabo, si skuhat, še kaj drugega naredit), bo pa dobrodošel, saj bova lahko tudi pri štedilniku ali na športu skupaj…


Kva pa vem, kolk ti je za verjet. Napišeš pika, klicaj, pa narišeš 4 klicaje, na piko pa pozabiš…
[/quote]

No, saj si ti v svojem postu dodal tri pike…pa je zdaj ok. (tako, da mi lahko verjames) 🙂

New Report

Close