Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samske ženske brez otrok, kaj sploh počnete doma, kakšen lajf imate?

Samske ženske brez otrok, kaj sploh počnete doma, kakšen lajf imate?

So čez trideset let. Vse pametne, da se že vprašaš, kaj sploh delajo tu, in zakaj niso nekje pri NASI zaposleni ali pa kar v sami vesoljski postaji ISS … Ampak ko greš iz šihta domov, se staviš na eni pijači, ker v službi včasih pozabiš piti zaradi veliko dela … in potem zagledaš tam nonstop ene in iste babnice, samske, brez otrok, pametne bolj kot sta bila Einstein in Da Vinci pa še kdo, in tam pijejo stalno vodo iz pipe po par ur, prebirajo Lady podobne revije ali pa zraven še po telefonu štrckajo … V glavnem, velik napredek.

Ah, hudo … Če se za to sekiraš. Otrok ima svoje življenje, zato so domače naloge ipd. njegova skrb, ne moja. Zdravniku jih rade volje peljem, če je potrebno, ampak to je mogoče 3x na leto. Misliš, da je vožnja v vrtec problem? No, meni ni bila nikoli. Seksam več, kot katera samska, ker za otroke skrbijo tudi stari starši in imava midva čas za naju. Potujemo skupaj, ni večjega veselja, kot otrok, ki gre v neznano in vidi svet, kažem ga sebi in njemu. Otroci niso invalidi, zato jih ne moremo tako obravnavati. Z njimi se da skorajda vse počet. Jaz s hčerko redno hodim na telovadbo, skupaj greva k frizerju … sinova sta večkrat z očetom, gresta z njim tudi poslovno, kar bo enkrat mogoče dobro, če bo kdo hotel prevzeti biznis ali pa če ga bosta oba. Imam svoje prijateljice in skupaj uživamo, tudi z njihovimi otroki …

KO prebiram te prispevke, se mi zdi, da vam je nasploh skrb za nekoga, razen zase, ful odveč. Zakaj? A ni človek družabno bitje po naravi? Ne bomo večno mladi in tudi za nas bo nekdo skrbel … ampak, kaj pa če se nikomur ne bo dalo za nas skrbet? Bomo vse življenje šparali, da si bomo lahko privoščili tujo oskrbo? Je to smisel … plačevati nekomu, da nam bo na starost prisluhnil, nam kaj dobrega skuhal, da nam bo prebral novie, ker sami ne bomo mogli ipd?
[/quote]

V čem je poanta otrok, če za njih skrbijo stari starši zato, da imata vidva čas?!?!?!,
Ne štekam, samo zato, da jih imaš. Misliš, da stari starši ne bi imeli dveh otrok več, če bi jih želeli. In kakšen je to lajf, da lahko sexaš le, če imaš varstvo?

In to tebe moti, ker?

In to tebe moti, ker?
[/quote]

Je pac zahojena in mislis, da morajo vsi enako ziveti,izgledati in imeti iste cilje kot ona. Sama se pa cuti tako pomembno, ker je dala noge narazen in ker je pamz iz p**** ven padel, da postavlja standarde normalnosti.

Je pac zahojena in mislis, da morajo vsi enako ziveti,izgledati in imeti iste cilje kot ona. Sama se pa cuti tako pomembno, ker je dala noge narazen in ker je pamz iz p**** ven padel, da postavlja standarde normalnosti.
[/quote]
Kja se izgovarja š in napadaš: prav je, da se na vsakem koraku pove kaj je popolnoma nesposobno in ničvredno, definitivno to mentalno jalovo samsko babovje je.

Trenirajo večno lepoto! 😉 Boginje. :))

Pubeci, to je preneumno. Bolj bo resnica, da ste nekoristni in nesposobni vi. Če niste opazili, babam za vas dol visi, samo vi jih cele dneve po netu obrekujete. One so našle svoj smisel mimo vas.

Kaj te briga, avtorica, brigaj se za svojega moža, da se ne bo širokoustil, koliko jih je poleg tebe položil podse.
In hodil k sosedi razpravljat o tem, kdaj so ženske potrebne in kdaj ne. Če bi od tebe dobil, kar potrebuje in bi mu bila ti sposobna to dati, ne bi hodil gnjavit ženske naokrog.
Tako se pa samo repenčiš in svoje nesposobnosti rešuješ tako, da kličeš javne organe, ki rešujejo tvoje travme in drame, ki jih ti nisi spospobna rešiti, ker čvekaš o drugih.

Jaz uživam v miru. Imela sem psa 16 let in sva se veliko sprehajala, zdaj pa veliko več rišem, slikam, berem knjige. Parkrat na leto pogledam TV. Vsake toliko grem na kakšno zabavo ali jo organiziram pri sebi. Meni se zdi moj lajf odličen. Je pa res, da ne poznam dolgčasa. Obstaja samo blažen čas brezdelja 🙂 Vendar vem, da smo ljudje različni in bi si kdo prerezal žile, če bi živel tako kot jaz in obratno. Jaz sem že v otroštvu vedela, da nočem biti mama. In se to ni spremenilo in bo ura odtiktakala. Tako živimo, če te res zanima. Al je vprašanje samo samotolažba, ker si utrujena od vsega?

Sicer na novo obujena stara tema, pa še vedno aktualna in vedno tudi bo, saj samskih je bilo in vedno bo iz lastenga ali tujega razloga. Lahko zardim le to, da je bolje, da se brigamo za sebe in manj za druge. Vsak sam najbolje ve, zakaj je tko kot je v njegovem življenju in obsojati nekaj, kar zgodbe ne poznamo celotne je nespametno. Jaz osebno spoštujem oboje. One z ali brez družine, čeravno sem brez otrok in živim trenutno v izvenzakonski zvezi. Še na kraj pameti pa mi ne pride, da bi žalil družine, saj če bo prišlo po naravni poti, bo veliko možnosti , da bodo prav njihovi otroci mene ostarelemu starcu nudili takšno ali drugačno pomoč, ko sam ne bom več zmogel vsega, zdaj pa bi jih jaz tukaj žalil, posmehoval ali kaj vem kaj še vse. Ljudje malo razumljivosti je pametno imeti v glavi. Srečno in mir vsem.

New Report

Close