Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samske ženske brez otrok, kaj sploh počnete doma, kakšen lajf imate?

Samske ženske brez otrok, kaj sploh počnete doma, kakšen lajf imate?

Jaz sicer nisem samska, sem pa po novem veliko sama. Najini trije otroci so namreč vsi odleteli iz gnezda, najprej tavelika, letos pa sta v Lj. odšla študirat še dvojčka. Lepo je imeti otroke, ampak nikoli ni nobenega miru, včasih sem tako hrepenela po tem, da bi bila vsaj pol ure sama. Poročila sem se takoj po faksu, iz hiše staršev sem šla naravnost k možu, nikoli nisem živela sama. Šele zdaj vidim, kaj pomeni, da imaš res čas samo zase. Kakšna milina, dragi moji. Pridem iz službe pa lahko kaj skuham ali pa možu pošljem SMS, naj me povabi na pico. Grem s psom na hrib in se sprehajam, kolikor mi drago. Se zleknem na kavč in celo popoldne berem kakšno dobro knjigo. Sredi dneva grem kar spat, če mi paše. Na novo odkrivam moža. Uživam. Lepo je imeti otroke, ampak lepo je imeti tudi sebe. Zato uživajte življenje, ki ga imate, in ne obirajte tistih, ki pač živijo drugačnega. Imeti družino ali pa biti sam, oboje ima pluse in minuse.

Končno ena, ki nam ni fouš! Carka si 🙂

kako to misliš 3 v 1? ti boš 4 ure jokal, bil eno uro v kopalnici, jaz pa spala – spet sama?

Babe lažejo o svojih idealnih familjah.V resnici je pa takole in to vemo vse ki imamo familjo ene povedo ene pa se delajo herojke. Jaz bi jih najraje včasih vse izselila. Ampak kaj ko jih pol hitr začnem pogrešat. Men gre včasih dec totalno na živce, pa jaz njemu tud se skregava ko norca pa pol pobotava ko norca. Otroci pa mi včasih tud tako živce potegnejo da je groza.
Ideale ni.
Samo neumna baba misli da je samskim ženskam vedno dolgčas in da nimajo kaj početi. Morda nima moža in otrok ima pa kaj drugega.

SPOSTOVANJA vam manjka-spostovanja mam do nemam in obratno.Vsak zivi svoje zivljenje,obsojanje res ni na mestu.

Sem mama,ne znam si predstavljat zivljenja brez svojih otrok,res osmislijo zivljenje.Skoda mi je vsake zenske,ki ni mama,ker sem se sama res nasla v tej vlogi.Pa bom zato sla obsojati vsako,ki se je v tej vlogi znasla tako ali drugace?Ne!Ker ne poznam vasoh zgodb.In res upam,da me ve ne boste sodile,ko se kje srecamo.To je moje zivljenje,srecna sem!Upam,da ste tudi ve!

Končno ena, ki nam ni fouš! Carka si :)[/quote]

tudi jaz vam ne bom folž, ko ne bom več sama samska … evo, Janez že prihajaaa!

Uživamo, ker smo samske in svobodne. Še ena, ki ima družino, mi je enkrat rekla, da mi zavida svobodo samskega stanu. 😉 Dodala je, da ona nima toliko “jajc”, ker je pač iz takšne verne družine, kjer moraš na vsak način imeti otroke. 😉

Končno ena, ki nam ni fouš! Carka si :)[/quote]

tudi jaz vam ne bom folž, ko ne bom več sama samska … evo, Janez že prihajaaa![/quote]

Prije Janez k tebi 😀

Vsaj ena, ki pove resnico. Večina mam govori o svojem idealnem zakonu ali vezi in idealni družinici.
V realnosti imajo kredite, moža ali partnerja varalico, probleme z otroki, veliko stroškov. Lažje je samske nemame jeziti in jim govoriti o svoji “popolni družini”, čeprav je to le fasada. 😉 Sama imam, kar nekaj takšnih znank, pa glede na to, da sem iz majhnega kraja, si takoj čudna če se do 30 tih let ne ustvariš družine. 😉

Samske nimate pojma kaj zamujate. Režim se, ko berem tragikomedije večnih gospodičen, ki se tolažijo z bednim življenjem. In ko moja sončka sladko spita se mami zabava ko bere obubožane negospodinje 🙂

Vsaj ena, ki pove resnico. Večina mam govori o svojem idealnem zakonu ali vezi in idealni družinici.
V realnosti imajo kredite, moža ali partnerja varalico, probleme z otroki, veliko stroškov. Lažje je samske nemame jeziti in jim govoriti o svoji “popolni družini”, čeprav je to le fasada. 😉 Sama imam, kar nekaj takšnih znank, pa glede na to, da sem iz majhnega kraja, si takoj čudna če si do 30 tih let ne ustvariš družine. 😉


A ti lahko se moje komplet pošljem da vsaj Mal živce spočijem. Sinu daj tablico pa mobi pa ga ne boš videla garantirano, tamali barvice pa papir, dec bo pa Mal večji problem ampak neki boš že pogruntala

Definiraj bedno življenje. 😉 Zamene je bedno življenje večno biti služkinja svojemu možu in otrokom.
No, razen če imaš ljubimca, potem pa uživaš, kot večina “moralnih mam.” 😉


Tako je in cist nc drgac!! Tud jst mam 2otroka in partnerja,nej bojo zivi in zdravi sam vcasih bi al sebe al njih na luno izstrelila pa jih mam najraj na svetu povem pa vseen po resnici…

Obubožane gospodinje praviš? Potem si ena izmed številnih, ki je šla v zakon ali vezo zaradi boljše finančne stabilnosti? Samske smo pa kar lahko klošarke ali kaj? Nesramnost na višku.

Obubožane negospodinje praviš? Potem si ena izmed številnih, ki je šla v zakon ali vezo zaradi boljše finančne stabilnosti? Samske smo pa kar lahko klošarke ali kaj? Nesramnost na višku.

Obubožane negospodinje praviš? Potem si ena izmed številnih, ki je šla v zakon ali vezo zaradi boljše finančne stabilnosti? Samske smo pa kar lahko klošarke ali kaj? Aja, saj res, rekla boš kot večina žensk, da si šla v vezo ali zakon zaradi ljubezni. 😉 Nesramnost na višku.

Definiraj bedno življenje. 😉 Zamene je bedno življenje večno biti služkinja svojemu možu in otrokom.
No, razen če imaš ljubimca, potem pa uživaš, kot večina “moralnih mam.” ;)[/quote]
Najbolj zanimivo je to da se vsak ki ga uzalis z resnico takoj obrne proti z argumentom Tvoj moz te sigurno vara ali pa Ti imas ljubimca. Ste vsi taki da varate ali vas varajo? Ne dojamete da obstajamo tudi srecne druzine? In ja, samske res ne veste kaj zamujate. In ja, kar partnerju das to dobis. Ocitno ve nimate kaj dobrega za ponudit zato pa ste same.

Obubožane gospodinje praviš? Potem si ena izmed številnih, ki je šla v zakon ali vezo zaradi boljše finančne stabilnosti? Samske smo pa kar lahko klošarke ali kaj? Nesramnost na višku.[/quote]
Ce si klosarka jz ne vem, ce tako pravis je ze nekaj resnice v tem. Financna stabilnost? Ti v vsem vidis zgolj korist? Ne verjames v ljubezen? Oh ja, kar ostani samska, za drugo tako nisi.

Sem se moral tudi sam odzvati, ker me je vaše pisanje kar presenetilo in šokiralo. Nikoli si ne bi mogel predstavljati življenja brez svojih bližnjih in znancev. Vsa druženja in zabavni trenutki. Mislim, da te tako razmišljanje o samskosti doleti le, če s svojimi bližnjimi sorodniki niste povezani in se kregate med seboj. Sam sem vesel, da sem iz družine, kjer smo si bili vsi blizu in smo se vsaj enkrat na teden (ponavadi v nedeljo) dobili in se pozabavali/pokrmljali in to nas je bilo okoli 15 in potem ti je veliko lažje in znaš ceniti družino in bližnje. Sam lahko povem, da pogrešam nekaj in si želim, da bi bil včasih kdo ob meni da bi se skupaj veselila ali pa podpirala v težkih trenutkih. Vendar ima seveda tudi samsko življenje določene prednosti.

Ne razumem pa vseh, ki si želijo samskega življenja s seksom, res ne vem kam gre današnja družba. Preveč je razvrata in nespoštovanja moralnih vrednot, kar je vzrok za številne nesrečne zakonce in samske. Sam sem moški pa nisem nikoli imel neke želje po seksu, ker mi je v ljubezni do nečesa več in je bolj kakovosten čas, ki ga lahko z ljubljenim preživiš v objemu ali pa ob pogovoru kot pa da se predaš strastem, ker pravi užitek pride iz duhovnega pojmovanja ljubezni in ne striktno fizičnega, ki v današnjem ‘norem’ svetu dobiva prevelik pomen. Res mi je žal za vse, ki niste izkusile ljubezni v pravem pomenu besede ter imate posledično napačno izoblikovano predstavo.

Obubožane gospodinje praviš? Potem si ena izmed številnih, ki je šla v zakon ali vezo zaradi boljše finančne stabilnosti? Samske smo pa kar lahko klošarke ali kaj? Nesramnost na višku.[/quote]
Ce si klosarka jz ne vem, ce tako pravis je ze nekaj resnice v tem. Financna stabilnost? Ti v vsem vidis zgolj korist? Ne verjames v ljubezen? Oh ja, kar ostani samska, za drugo tako nisi.[/quote]

Nekam zajedljiva in zagrenjena se zdiš ob tolikšni sreči? ;)))

Definiraj bedno življenje. 😉 Zamene je bedno življenje večno biti služkinja svojemu možu in otrokom.
No, razen če imaš ljubimca, potem pa uživaš, kot večina “moralnih mam.” ;)[/quote]
Najbolj zanimivo je to da se vsak ki ga uzalis z resnico takoj obrne proti z argumentom Tvoj moz te sigurno vara ali pa Ti imas ljubimca. Ste vsi taki da varate ali vas varajo? Ne dojamete da obstajamo tudi srecne druzine? In ja, samske res ne veste kaj zamujate. In ja, kar partnerju das to dobis. Ocitno ve nimate kaj dobrega za ponudit zato pa ste same.[/quote]

Mogoče, ker ne znamo tako dobro manipulirati in igrati, kot večina “moralnih mam”? 😉 Jaz še nikoli v življenju nisem nobenega prevarala, sem bila že prevarana. Sem preveč poštena, da bi kaj takšnega sploh naredila, ker bi potem imela slabo vest. Jaz sprejmem resnico, nisem nič užaljena. Tebi sem očitno stopila na žulj. Toliko o tem, koliko kdo kaj prenese. 😉 Pa brez zamere. 😉


Ce si klosarka jz ne vem, ce tako pravis je ze nekaj resnice v tem. Financna stabilnost? Ti v vsem vidis zgolj korist? Ne verjames v ljubezen? Oh ja, kar ostani samska, za drugo tako nisi.[/quote]

Nekam zajedljiva in zagrenjena se zdiš ob tolikšni sreči? ;)))[/quote]
Mislis? Te moram razocarat 🙂


Ce si klosarka jz ne vem, ce tako pravis je ze nekaj resnice v tem. Financna stabilnost? Ti v vsem vidis zgolj korist? Ne verjames v ljubezen? Oh ja, kar ostani samska, za drugo tako nisi.[/quote]

Nekam zajedljiva in zagrenjena se zdiš ob tolikšni sreči? ;)))[/quote]

Malo preveč je zajedljiva tale Tipitopi gospodinja. Ko tako vehementno trdi, kako je srečna s svojo družinico. 😉

Ste samske in predvsem sovraznice otrok zgresile forum???? Ker ste na STARSEVSEM cveku:)

New Report

Close