Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski, a včasih tudi osamljeni očka

Samski, a včasih tudi osamljeni očka

A ti biseri so pravi sladkovodni ali fake? :))[/quote]
Zelo si me užalila.

A ti biseri so pravi sladkovodni ali fake? :))[/quote]
Zelo si me užalila.[/quote]

A, če ti pošljem opravičilo preko britanske kraljice, bo o.k.? 🙂


No, ampak zob pa nimaš državnih:-))

Hvala, teta. Nikjer nisem modroval, da sem idealen, najbolj urejen in negovan ali za v vitrino. Obstaja najbrz promil promila moznosti, da sem pedofil ali morilec. Vprasal sem nekaj povsem drugega. In cenim odgovore. Tudi tvojega.


Enako. Pa oprosti, ker smo ti zasmetili temo.

Nisi po župi priplavala. Nisi đabe stara teta, ki izgleda kot mama od angleške kraljice. Če že prideš do župe imaš s seboj vsaj sup in veslo. 😉
Jap… ta razmerja so vedno subjektivno predstavljena, odvisno koga poslušaš.[/quote]

Kakšna mati od angleške kraljice, to je naša Hiacinta, wannabe aristokratinja. :))[/quote]

Ti spominjaš pa na uno njeno razuzdano sestro :))

Vzemi si čas in se posveti sebi in otrokom, pusti sedaj vse ženske pri miru, ker stvari se v taki tvoji trenutni situaciji bi težko obdržale in bi bil živ polom, ter veliko razočaranje. Ne zaradi tega, ker si oče trem otrokom, ampak zato, ker čustveno nisi še predelal prejšnjega razmerja.

Vzemi si čas in se posveti sebi in otrokom, pusti sedaj vse ženske pri miru, ker stvari se v taki tvoji trenutni situaciji bi težko obdržale in bi bil živ polom, ter veliko razočaranje. Ne zaradi tega, ker si oče trem otrokom, ampak zato, ker čustveno nisi še predelal prejšnjega razmerja.[/quote]
Iskrena kako lep vzdevek mas 🙂

Iskrena, hvala. Iskrena hvala.

Vzemi si čas in se posveti sebi in otrokom, pusti sedaj vse ženske pri miru, ker stvari se v taki tvoji trenutni situaciji bi težko obdržale in bi bil živ polom, ter veliko razočaranje. Ne zaradi tega, ker si oče trem otrokom, ampak zato, ker čustveno nisi še predelal prejšnjega razmerja.[/quote]
Iskrena kako lep vzdevek mas :-)[/quote]

A res al kaj?

Kaj pa če ti napišem v prispodobi….kličem se Iskrena, pišem se Devil :-)))))

Če ti paše imet žensko družbo, si jo seveda poišči. Zakaj ne. Saj to ne pomeni, da je takoj nova poroka pred vrati.

Zunaj je na tone samskih in osamljenih mamic. Le pazljivo z njihovimi (prepogosto) že tako zlomljenimi srci. Pa tudi svojega čuvaj. Srečno 😉


Iskrena kako lep vzdevek mas :-)[/quote]

A res al kaj?

Kaj pa če ti napišem v prispodobi….kličem se Iskrena, pišem se Devil :-)))))[/quote]
Ne verjamem, da mas kaksnega vlkega devila v sebi 😉

Ja samske babe komaj čakajo, da si na glavo nakopljejo ločena s 3 otroki. V vrsti stojijo.

A res al kaj?

Kaj pa če ti napišem v prispodobi….kličem se Iskrena, pišem se Devil :-)))))[/quote]
Ne verjamem, da mas kaksnega vlkega devila v sebi ;-)[/quote]
Odvisno koga vprašaš :-)))
Ljudje nimajo radi neposrednih in direktnih ljudi, žal pa sama ne znam glumit. AGRFT ni bil nikoli v mojem dometu.


Ne verjamem, da mas kaksnega vlkega devila v sebi ;-)[/quote]
Odvisno koga vprašaš :-)))
Ljudje nimajo radi neposrednih in direktnih ljudi, žal pa sama ne znam glumit. AGRFT ni bil nikoli v mojem dometu.[/quote]
Ne bos verjela ampak meni so vsec direktne zenske 🙂


A veš, da se motiš :-)?

NI težava v moškem, ki ima otroke, temveč, če nima razpucano pri sebi. Zdej pa, če rabi žensko, da se samo lahko spove in olajša dušo, naj išče samo v smeri prijateljice, če pa išče kako za kaj več v smislu, da bi takoj skočil v novo razmerje, pa zna bit velik problem.

Iz joške na joško, nesposoben biti sam 5 minut, baba ga na brca, on novo išče..


Odvisno koga vprašaš :-)))
Ljudje nimajo radi neposrednih in direktnih ljudi, žal pa sama ne znam glumit. AGRFT ni bil nikoli v mojem dometu.[/quote]
Ne bos verjela ampak meni so vsec direktne zenske :-)[/quote]
Še tko trdo kožo da maš, ti jo jaz slečem, tako da……


Ne bos verjela ampak meni so vsec direktne zenske :-)[/quote]
Še tko trdo kožo da maš, ti jo jaz slečem, tako da……[/quote]
A taksna si ti? Bi kar slacila? 🙂


Še tko trdo kožo da maš, ti jo jaz slečem, tako da……[/quote]
A taksna si ti? Bi kar slacila? :-)[/quote]
Se mi zdi, da si ze nasel kandidatko tu na monu, vsaj tako prefinjeno se ponuja.


Še tko trdo kožo da maš, ti jo jaz slečem, tako da……[/quote]
A taksna si ti? Bi kar slacila? :-)[/quote]

I’m only human after all 😉

S tem mislim na tole @iskreno… ti si se zapalil. Njej pa ocitno zelooo ustrezajo vsi komplimenti.


A taksna si ti? Bi kar slacila? :-)[/quote]

I’m only human after all ;-)[/quote]

Nice woman 🙂


A taksna si ti? Bi kar slacila? :-)[/quote]
Se mi zdi, da si ze nasel kandidatko tu na monu, vsaj tako prefinjeno se ponuja.[/quote]

Hahahaha……Si me nasmejal.

Veš kako rečem jst sem rajši lovec, kot plen.

Jaz sem kmalu ugotovila zakaj je moj bivši s tremi otroki iz prejšnje veze ostal sam. Ženska zlepa ne izpusti iz rok očeta svojih otrok kar tako.

New Report

Close