Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski, a včasih tudi osamljeni očka

Samski, a včasih tudi osamljeni očka


Se mi zdi, da si ze nasel kandidatko tu na monu, vsaj tako prefinjeno se ponuja.[/quote]

Hahahaha……Si me nasmejal.

Veš kako rečem jst sem rajši lovec, kot plen.[/quote]

Bi me ulovila?

Hahahaha……Si me nasmejal.

Veš kako rečem jst sem rajši lovec, kot plen.[/quote]

Bi me ulovila?[/quote]

Zdaj ni sezona za lov.

Bi me ulovila?[/quote]

Zdaj ni sezona za lov.[/quote]

Pa dai no 🙁

Pozdravljen!
Če iščeš družbo za klepet, ni problema.
Tudi, če si želiš samo prijateljstva in družbe ob otrocih, tudi ne.

Daj kakšen kontakt 🙂

Itak da ja, najboljši so takole sveži ločeni kot je avtor. Tu potem lahko vse detajle zveš kako grozna je bivša, predavanja o grozni bivši dan na dan in seveda predavanje kako on trpi in tralala.
Super. Takoj postaneš spoštovana cankarjanska mati.

Z veseljem dam svoj kontakt, samo ne vem, kam. Semle gor zihr ne, ker je kup smetarjev in mrhovinarjev takoj zraven. Povej…

:- ( Zelo osamljen Primorec
(In za vseeee,edini kriv v 18 letih.)

ni še čas za nove ženske, iz tvojih besed veje žalost in razočaranje. Trenutne energijske vibracije ti ne bojo pripeljale to kar bi si želel, razočaral boš novo žensko, razočaran boš sam in posledično se boš celil dlje časa.

Ti povem iz lastnih izkušenj, ker sem bil v podobnem zosu kot ti. Vsaj 1 leto ne razmišljaj o kaki novi vezi. Ker si še preveč obremenjen s preteklostjo. Praviš da imaš deljeno skrbništvo, torej imaš pol tedna za sebe. To polovico tedna, oz. vsak drugi teden izkoristi za alkohol in kurbarijo. Verjemi mi, deluje blagodejno. Jaz sem to prakticiral skoraj eno leto, pa ne zato da bi vtapljal žalost, ampak ker sem slavil začetek novega življenja.
Za spoznavat ženske pa obstaja zelo enostaven recept: bodi na čim več lokacijah kjer je veliko ljudi. Rojstni dnevi, klubi, interesne dejavnosti,… tudi preko otrok brez problema spoznaš samske mamice, torej se moreš udeleževat takšnih dogodkov. Ampak kot rečeno, v tej fazi samo za povaljat, nič resnega.
Ko boš čutil da imaš dovolj vsega tega, se na isti način loti iskanja resne zveze. Lahko si tudi že v naprej ene par nastaviš, vzdržuješ kontakt, ampak jih držiš na distanci.
Ampak pazi, nove babe ti lahko hitro zmešajo glavo. Takrat ne smeš pozabit da so otroci na prvem mestu. Ženske pridejo in grejo, otroci so ob tebi za vedno. Zato pazi da jih ne zapostavljaš. Sploh pa jim ne vlači domov kake nove, dokler nisi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da je to to.
Pa močno upam da nisi depresiven in negativno nastrojen in sanjaš in bluziš samo o bivši katere več ne bo nazaj. Ker če si, je to za spoznavanje kaj novega zelo odbijajoče. Na tak način ga niti namočil ne boš, kaj šele kaj resnega.
Jaz sem po enem letu našel tisto pravo, našel pa sem jo v najbolj nenavadnem kraju, dejansko mi je bila ves čas pred nosom, v sosednji pisarni 🙂
Od tega je zdaj že nekaj let, ko pogledam nazaj, je bil razhod z bivšo najboljša stvar, kar se mi je lahko zgodila. V tistem enem letu alkohola in kurbarije sem dodobra spoznal samega sebe, kaj hočem, kaj nočem, se učil iz svojih preteklih napak, da jih zdaj več ne ponavljam. Sadove tega žanje zdaj moja žena, ki pravi da sem perfekten mož 🙂

New Report

Close