Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski, kako prebrodite osamljenost?

Samski, kako prebrodite osamljenost?

Verjamem, da je. Lahko napišeš še kako svojo izkušnjo, sem radovedna kake so ženske na portalih. MOški so večinoma obup. Saj se najde kak ok, samo ogromno časa gre.
Hja, povpraševanje je, se pa strinjam, da je obupno. Da je bolj nič kot to.[/quote]
Moje izkušnje?! Večina se ponuja kaka res obupna luzerka, ki pač išče nekoga obupanega. Sicer povpraševanja ni. 98{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih na sporočila ne odgovori, ko pač vidijo, da na profilni sliki ni brad pitt. Tiste, ki odgovorijo so v večini polpismene, oz. se z njimi ne da čisto nič pametnega menit.[/quote]

Jaz sem Brad, Brad Pitt. In sem tudi samski. Hudo je priznam … tako osamljenega in obupanega se počutim. Občasno tudi jočem.
Itak pa v Lady vse piše.

Jaz igram poker v klubu, biljard in bordam. To so moji hobiji.
Okrog mene je polno zanimivih moških, ki mi priznajo, da razturam.
Očitno samske obiskujete napačne kraje in se ukvarjate predvsem z ‘ženskimi’ hobiji.[/quote]

Kaj pa so, razen pokra in biljarda, moški hobiji?
Bordam sicer ne, ampak smučam pa ja. Pa kolesarim, hodim v gore, letim z jadralnim padalom, potujem, hodim na tečaje tujih jezikov, sem tudi občasno turistična vodnica (samo krajši izleti po Sloveniji, nič v tujino).[/quote]

Streljanje je moški hobi. Čeprav sama opažam čedalje več moških hodi na jogo, predvsem akrojogo, ki se izvaja v paru. Tam lahko spoznaš partnerja. 😉 Jaz sem tudi pred leti veliko potovala sama ali s kolegico, ko sem še delala prek študentskega servisa. 🙂

Ko tole berem, se sprašujem, če nisi morda celo predobra in potem noben moški nima samozavesti, da bi se ti približal oz. vsak misli, da si že v zvezi.
Druga možnost bi bila, da pa oddajaš tako energijo, da se te drugi izogibajo.
Ker sam res ne vem, kako da ženska ne more najti partnerja, če ga išče, ker sam poznam ker nekaj dobrih možakarjev tam okoli 40-let in za ženske te starosti ne bi smelo biti problemov. Ponavadi se bolj zatakne pri moških, pa še to je ponavadi samozavest problem in ne toliko zunanja lepota.[/quote]

Ne iščem več. Sem sprobala te portale in se izpisala.
Drugače pa nisem nič posebnega, ne izstopam, nisem neka lepotica, sem bolj tiha. Tako, da nikakor ne izstopam.
Se pa ne spomnim kdaj sem nazadnje srečala moškega samskega 40+. Vsi, ki jih poznam, so v vezah.[/quote]

Mislim, da lepota še posebaj v teh letih moškim ni več na prvem mestu in bolj gledajo na osebnost osebe. To da si tiha je pomojem večja težava in svetoval bi ti, da poskušaš govoriti z drugimi ljudmi, ko imaš čas (med kakšnim čakanjem), da ti bo to pogovarnjanje prišlo bolj v kri. Drži pa tudi to kar sem prej napisal, da ni nič čudnega, če ženska vpraša moškega, ki ji je všeč, saj izgubiti tako ali tako nima ničesar.

Ko tole berem, se sprašujem, če nisi morda celo predobra in potem noben moški nima samozavesti, da bi se ti približal oz. vsak misli, da si že v zvezi.
Druga možnost bi bila, da pa oddajaš tako energijo, da se te drugi izogibajo.
Ker sam res ne vem, kako da ženska ne more najti partnerja, če ga išče, ker sam poznam ker nekaj dobrih možakarjev tam okoli 40-let in za ženske te starosti ne bi smelo biti problemov. Ponavadi se bolj zatakne pri moških, pa še to je ponavadi samozavest problem in ne toliko zunanja lepota.[/quote]

Ne iščem več. Sem sprobala te portale in se izpisala.
Drugače pa nisem nič posebnega, ne izstopam, nisem neka lepotica, sem bolj tiha. Tako, da nikakor ne izstopam.
Se pa ne spomnim kdaj sem nazadnje srečala moškega samskega 40+. Vsi, ki jih poznam, so v vezah.[/quote]

Portali za iskanje potencialnega partnerja so bullshit. Sem bila na njih, ni bilo nič od tega.
Pa še za en mesec so mi zaračunali naročnino, ko sem bila gor prijavljena. Da jih ni sram! Gre se jim samo za zaslužek, ne da koga v resnici najdeš.

Ne iščem več. Sem sprobala te portale in se izpisala.
Drugače pa nisem nič posebnega, ne izstopam, nisem neka lepotica, sem bolj tiha. Tako, da nikakor ne izstopam.
Se pa ne spomnim kdaj sem nazadnje srečala moškega samskega 40+. Vsi, ki jih poznam, so v vezah.[/quote]

Mislim, da lepota še posebaj v teh letih moškim ni več na prvem mestu in bolj gledajo na osebnost osebe. To da si tiha je pomojem večja težava in svetoval bi ti, da poskušaš govoriti z drugimi ljudmi, ko imaš čas (med kakšnim čakanjem), da ti bo to pogovarnjanje prišlo bolj v kri. Drži pa tudi to kar sem prej napisal, da ni nič čudnega, če ženska vpraša moškega, ki ji je všeč, saj izgubiti tako ali tako nima ničesar.[/quote]

Saj bi ti verjela, če ne bi na stotine moških trdilo ravno obratno.
Na teh portalih, je moškim važen le videz ženske. Hočejo tako fotko. In potem se ponavadi ali ne oglasijo več ali pa začnejo zmerjat in žalit v stilu gnusoba grda in podobno.
Tako, da na portalih je važen videz in predvsem videz.

Kahlo, točno tako, ne plačuj portalov.

Videz je važen, seveda je. Saj nismo stari 15 let, da si bomo zatiskali oči, da videz ni važen. Prekleto važen je.

Mislim, da lepota še posebaj v teh letih moškim ni več na prvem mestu in bolj gledajo na osebnost osebe. To da si tiha je pomojem večja težava in svetoval bi ti, da poskušaš govoriti z drugimi ljudmi, ko imaš čas (med kakšnim čakanjem), da ti bo to pogovarnjanje prišlo bolj v kri. Drži pa tudi to kar sem prej napisal, da ni nič čudnega, če ženska vpraša moškega, ki ji je všeč, saj izgubiti tako ali tako nima ničesar.[/quote]

Saj bi ti verjela, če ne bi na stotine moških trdilo ravno obratno.
Na teh portalih, je moškim važen le videz ženske. Hočejo tako fotko. In potem se ponavadi ali ne oglasijo več ali pa začnejo zmerjat in žalit v stilu gnusoba grda in podobno.
Tako, da na portalih je važen videz in predvsem videz.

Kahlo, točno tako, ne plačuj portalov.[/quote]

Portali niso odraz reale. Saj jih številni uporabljajo predvsem za naslajanje ali pa so sami bolj ‘grdi’ in potem se na druge spravljajo, da bi se sami boljše počutili. Res je škoda, da je tako, ker se številni, ki so resni izgubijo v tem in tudi ženske te portale razumljivo zapustijo.


☺☺☺ .. naročnine na portalih so temu namenjene: da kdo zasluži ☺ — kaj pa ti opraviš na portalu pa ni njihova domena ☺
enako kot časopis, ki ga kupiš … kaj z njim narediš ni odvisno od izdajatelje ☺ … eni ga berejo, drugi vanj zavijejo solato, tretji uporabijo namesto wc papirja, celo kot podloga pod toplim podom služi …


pusti kontakt, da se zmeniva za kakšno občasnost ☺
lahko pa se mi javiš na [email protected][/quote]

A se ti lahko tudi jaz javim? Že nekaj časa te berem, pa si mi fajn :)[/quote]
Jst bi tut 🙂

A se ti lahko tudi jaz javim? Že nekaj časa te berem, pa si mi fajn :)[/quote]
Jst bi tut :)[/quote]
kaj te pa zadržuje, da ne? … se tipkamo pod večer ☺

Saj bi ti verjela, če ne bi na stotine moških trdilo ravno obratno.
Na teh portalih, je moškim važen le videz ženske. Hočejo tako fotko. In potem se ponavadi ali ne oglasijo več ali pa začnejo zmerjat in žalit v stilu gnusoba grda in podobno.
Tako, da na portalih je važen videz in predvsem videz.

Kahlo, točno tako, ne plačuj portalov.[/quote]

Portali niso odraz reale. Saj jih številni uporabljajo predvsem za naslajanje ali pa so sami bolj ‘grdi’ in potem se na druge spravljajo, da bi se sami boljše počutili. Res je škoda, da je tako, ker se številni, ki so resni izgubijo v tem in tudi ženske te portale razumljivo zapustijo.[/quote]

V reali je pa tako. Če pride neka siva miška, se nihče ne zmeni zanjo. Ko pride neka fejst ženska, postavna, lepotica, se slinijo na polno okrog nje. Večkrat videno.

Jaz igram poker v klubu, biljard in bordam. To so moji hobiji.
Okrog mene je polno zanimivih moških, ki mi priznajo, da razturam.
Očitno samske obiskujete napačne kraje in se ukvarjate predvsem z ‘ženskimi’ hobiji.[/quote]

Kaj pa so, razen pokra in biljarda, moški hobiji?
Bordam sicer ne, ampak smučam pa ja. Pa kolesarim, hodim v gore, letim z jadralnim padalom, potujem, hodim na tečaje tujih jezikov, sem tudi občasno turistična vodnica (samo krajši izleti po Sloveniji, nič v tujino).[/quote]

Poker je zakon. Nauči se ga igrati. Ne bo ti žal.
Moški so zelo preprosta bitja, ki imajo radi jasna navodila, tveganje & napetost/pričakovanje.
Predvsem pa imajo radi samozavestne ženske, katere jih pustijo odprtih ust. 😉
Pri pokru je vse to skoncentrirano.
In ženska, ki je dobra pri pokru jo moški v večini občudujejo. Dobesedno. Pač tekmica.

Biljard … zelo podoben hobi … resna igra + dobra zabava … in če je ženska obenem še senzualna, je zmaga tvoja. 😉

Tako, da dobri moški po 30 letu ‘obstajajo’, ampak ne za vsakim vogalom in se NE ponujajo.
Oni niso obupani, ampak zanimivi, šarmantni in inteligentni.
Imajo visoke kriterije in dobro védo kaj hočejo…

Kaj pa so, razen pokra in biljarda, moški hobiji?
Bordam sicer ne, ampak smučam pa ja. Pa kolesarim, hodim v gore, letim z jadralnim padalom, potujem, hodim na tečaje tujih jezikov, sem tudi občasno turistična vodnica (samo krajši izleti po Sloveniji, nič v tujino).[/quote]

Poker je zakon. Nauči se ga igrati. Ne bo ti žal.
Moški so zelo preprosta bitja, ki imajo radi jasna navodila, tveganje & napetost/pričakovanje.
Predvsem pa imajo radi samozavestne ženske, katere jih pustijo odprtih ust. 😉
Pri pokru je vse to skoncentrirano.
In ženska, ki je dobra pri pokru jo moški v večini občudujejo. Dobesedno. Pač tekmica.

Biljard … zelo podoben hobi … resna igra + dobra zabava … in če je ženska obenem še senzualna, je zmaga tvoja. 😉

Tako, da dobri moški po 30 letu ‘obstajajo’, ampak ne za vsakim vogalom in se NE ponujajo.
Oni niso obupani, ampak zanimivi, šarmantni in inteligentni.
Imajo visoke kriterije in dobro védo kaj hočejo…[/quote]

Se pravi, da je treba samske moške iskat po beznicah, kjer igrajo poker in biljard. Jupi.

Portali niso odraz reale. Saj jih številni uporabljajo predvsem za naslajanje ali pa so sami bolj ‘grdi’ in potem se na druge spravljajo, da bi se sami boljše počutili. Res je škoda, da je tako, ker se številni, ki so resni izgubijo v tem in tudi ženske te portale razumljivo zapustijo.[/quote]

V reali je pa tako. Če pride neka siva miška, se nihče ne zmeni zanjo. Ko pride neka fejst ženska, postavna, lepotica, se slinijo na polno okrog nje. Večkrat videno.[/quote]
se ne strinjam — je pa malo moških, ki zna v miški prebuditi tigrico ☺

Poker je zakon. Nauči se ga igrati. Ne bo ti žal.
Moški so zelo preprosta bitja, ki imajo radi jasna navodila, tveganje & napetost/pričakovanje.
Predvsem pa imajo radi samozavestne ženske, katere jih pustijo odprtih ust. 😉
Pri pokru je vse to skoncentrirano.
In ženska, ki je dobra pri pokru jo moški v večini občudujejo. Dobesedno. Pač tekmica.

Biljard … zelo podoben hobi … resna igra + dobra zabava … in če je ženska obenem še senzualna, je zmaga tvoja. 😉

Tako, da dobri moški po 30 letu ‘obstajajo’, ampak ne za vsakim vogalom in se NE ponujajo.
Oni niso obupani, ampak zanimivi, šarmantni in inteligentni.
Imajo visoke kriterije in dobro védo kaj hočejo…[/quote]

Se pravi, da je treba samske moške iskat po beznicah, kjer igrajo poker in biljard. Jupi.[/quote]

Draga moja, očitno sva čisto na drugih frekvencah …saj po napisanem sodeč!
Če ti poker ali biljard club, asociira na beznico … si vse in še več povedala o sebi in tvojem življenju.
Veš, obstajajo tudi klubi zaprtega tipa, z visoko letno članarino, kjer se dobivajo samo tisti, ki so res dobri…
Se pa strinjam, da so beznice za reveže … materialne in duhovne.

Srečno!

Se pravi, da je treba samske moške iskat po beznicah, kjer igrajo poker in biljard. Jupi.[/quote]

Draga moja, očitno sva čisto na drugih frekvencah …saj po napisanem sodeč!
Če ti poker ali biljard club, asociira na beznico … si vse in še več povedala o sebi in tvojem življenju.
Veš, obstajajo tudi klubi zaprtega tipa, z visoko letno članarino, kjer se dobivajo samo tisti, ki so res dobri…
Se pa strinjam, da so beznice za reveže … materialne in duhovne.

Srečno![/quote]

Ha, ha, verjamem, da si materialno bogata, duhovno pa vsekakor ne.
Nekdo, ki se takole duva kot se ti, je duhovno izjemno ubog, da ne omenjam nerazgledanosti.
Uživaj v svojih bogatih beznicah.

Jaz pa tega ne zastopim, kako je lahko dec samski, če hoče kao babo met. Oz, zastopim, očitno so malo pretumpasti in hodijo na same moške zadeve. če hočeš babo srečat, je treba it med babe, ne pa na pir med dedce, potem pa doma na ona-on. Obstaja cel kup hobijev, kejr so babe večina, fantje malo domišljije no..

Končno en pameten. Tipi visijo po raznih biljardih, pikadih, žulijo svoje pire in se čudijo, da so samski.

Prav gotovo bo samski moški star 40 let hodil na ženske zadeve. Lepo te no prosim. V življenju je treba počet to kar te zanima, ne pa stalno bezljat za babncami. Nesamskost, družinsko življenje, otroci in podobno je pa itak precenjeno. Sem vse že poizkusil in nebi več se šel življenja v dvoje.

Pol pa ne vem kaj stokaš v tej temi, če si prostovoljno samski. Sva že dva.

Se mi je zdela zanimiva, ker mi res ni jasno kaj je narobe z ženskami, ki so same/osamljene. Vsak tanajvečji gravž si komot najde tipa….

In ja, starejši kot je dec, bolj mora hodit na babje zadeve. Če hoče babo seveda. Ko si študent je vse enostavno, ker se spola itak povsod družita. na stara leta se treba pa odločit.

A to pa je zdaj razumljivo. Zdaj mi je jasno zakaj ti ženske ne odpišejo. Ker imaš otroke.

Jah tko to je. Sorry, tisti ki pri 40-ih nima otroke ima pa velik problem. Sploh ženske. Jao.

Primerno tvojemu vložku. Sem ti predlagal drugače, pa si se začel afnat, d animaš časa hodit na razne zadeve. Samo očitno nisi srečno samski, drugače ne bi visel na portalih oz. s eponujal tam. Si pač en lenuh, ki bi kao imel babo, nisi pa za to pripravljen nič narediti, razen dati en butast profil na nek portal.

New Report

Close