Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski, kako prebrodite osamljenost?

Samski, kako prebrodite osamljenost?

Oglej si kak before after makeup youtube in boš videla, kaj lahko narediš iz sebe.
Moški padajo na vizualno podobo.

Verjamem, da je. Lahko napišeš še kako svojo izkušnjo, sem radovedna kake so ženske na portalih. MOški so večinoma obup. Saj se najde kak ok, samo ogromno časa gre.
Hja, povpraševanje je, se pa strinjam, da je obupno. Da je bolj nič kot to.[/quote]
Kaj pa takoimenovana “sposobna” ženska počne sploh na portalih, kjer je polno samih obupanih tipov in FF ?
Če ne bi bila sama takšna, kot večina obupanih tipov, ne bi bila tam in bi si v reali poiskala moškega. Zato je tvoje vprašanje verjetno bolj retorično ,saj ženske ne morejo biti nič kaj drugačne od tipov tam gor.
Toliko sem se oglasil, da bo večno samska spet imela razlog, da izrazi svoje sovraštvo in obup. Zato pa je večno samska. 🙂

Oglej si kak before after makeup youtube in boš videla, kaj lahko narediš iz sebe.
Moški padajo na vizualno podobo.[/quote]
In kaj hitro postane pomembnejša vsebina paketa. Zato pa je potem toliko razočaranja, pa spet pljuvanja po moških…..

Verjamem, da je. Lahko napišeš še kako svojo izkušnjo, sem radovedna kake so ženske na portalih. MOški so večinoma obup. Saj se najde kak ok, samo ogromno časa gre.
Hja, povpraševanje je, se pa strinjam, da je obupno. Da je bolj nič kot to.[/quote]
Kaj pa takoimenovana “sposobna” ženska počne sploh na portalih, kjer je polno samih obupanih tipov in FF ?
Če ne bi bila sama takšna, kot večina obupanih tipov, ne bi bila tam in bi si v reali poiskala moškega. Zato je tvoje vprašanje verjetno bolj retorično ,saj ženske ne morejo biti nič kaj drugačne od tipov tam gor.
Toliko sem se oglasil, da bo večno samska spet imela razlog, da izrazi svoje sovraštvo in obup. Zato pa je večno samska. :)[/quote]

Hm, kdo pa pravi, da sem sposobna ženska? Ti?
Ja, no jaz sem na portalih iskala moškega.
Zdaj pa upam, da dobim tudi odgovor od tebe. Kaj počne poročen moški v vseh temah o samskih?
Kaj te tako blazno pritegne v teme o samskih in iskanu partnerja, če pa že imaš partnerko?
Res pa je, da nisem ne sovražna, ne obupana. Tako, da naletel si na napačno. Če se mi zdite poročeni tipi, ki lazite za samskimi, odvratni, še ne pomeni, da vas sovražim. Veš tako visoko se pa ne smeš ceniti. Sovraštvo je močno čustvo in poročeni tipi, ki lazite za samskimi ženskami, niste vredni močnih čustev.

Oglej si kak before after makeup youtube in boš videla, kaj lahko narediš iz sebe.
Moški padajo na vizualno podobo.[/quote]
In kaj hitro postane pomembnejša vsebina paketa. Zato pa je potem toliko razočaranja, pa spet pljuvanja po moških…..[/quote]

He, he, ti pa imaš resne probleme.
Svetujem ti, da se raje posvetiš ženi, namesto samskim ženskam. Lazenje za samskimi ženskami ti ne bo prineslo sreče.
Si vedno znova predvidljiv. Ne moreš, da ne bi odprl vsake teme o samskih ženskah, o iskanju partnerjev. Pa, če že odpreš, bi bil vsaj tako pameten, da ne bi komentiral. Ker se ti že vsi posmehujejo ob tvoji obsedenosti s samskim ženskami. Ti žena res ni dovolj? Zakaj te tako mučijo samske ženske?
Se zavedaš, da sam sebe smešiš s tem pljuvanjem po samskih. Srečno poročen gospod ne bo pljuval po samskih. To počno samo nesrečno vezani.

Popay jaz pa pred kratkim vkorakala v trideseta. Zanimiv si, drugacen od ostalih tukaj.

Za vse, ki ste samske, sem vam na razpolago.


Koliko si ti star in a veš da jih je dosti samskih tu gor.

Avtorica, pusti kak kontakt. Morda pa mi boš zanimiva. Poskusiti pa ni greh, ane?


Koliko si ti star in a veš da jih je dosti samskih tu gor.[/quote]
40 +/-

Kje ste mlade samske punce?


Sam res. Vse samske, ki se začenjajo pritoževati, so 45+. Kje so bile pa prej? Uživale v samskem stanu, po 45 pa jok in stok, kako so osamljene.


Sam res. Vse samske, ki se začenjajo pritoževati, so 45+. Kje so bile pa prej? Uživale v samskem stanu, po 45 pa jok in stok, kako so osamljene.[/quote]

A si hotel povedal, da vezane pa niso uživale do 45tega leta?


Sam res. Vse samske, ki se začenjajo pritoževati, so 45+. Kje so bile pa prej? Uživale v samskem stanu, po 45 pa jok in stok, kako so osamljene.[/quote]

A si hotel povedal, da vezane pa niso uživale do 45tega leta?[/quote]
Vezan? Bolj prale cote od otrok, moža. Kuhale, pospravljale….., medtek, ko so samske lepo naokrog po potovanjih hodile, si lakirale nohte, hodile v fitnes. Skratka, uživale na polno brez skrbi. Sedaj, po 45, pa jok in skok, da so osamljene.

A si hotel povedal, da vezane pa niso uživale do 45tega leta?[/quote]
Vezan? Bolj prale cote od otrok, moža. Kuhale, pospravljale….., medtek, ko so samske lepo naokrog po potovanjih hodile, si lakirale nohte, hodile v fitnes. Skratka, uživale na polno brez skrbi. Sedaj, po 45, pa jok in skok, da so osamljene.[/quote]

Pa imajo potem vezane sploh kaj od živeljenja, če je tako kot pišeš?


Vezan? Bolj prale cote od otrok, moža. Kuhale, pospravljale….., medtek, ko so samske lepo naokrog po potovanjih hodile, si lakirale nohte, hodile v fitnes. Skratka, uživale na polno brez skrbi. Sedaj, po 45, pa jok in skok, da so osamljene.[/quote]

Pa imajo potem vezane sploh kaj od živeljenja, če je tako kot pišeš?[/quote]
Bolj malo, v kolikor so v familiji otroci in vse ostalo. Je treba vse to spedenat. Še na dopustu, je potrebno kuhat, da se kaj prišpara.

Pa imajo potem vezane sploh kaj od živeljenja, če je tako kot pišeš?[/quote]
Bolj malo, v kolikor so v familiji otroci in vse ostalo. Je treba vse to spedenat. Še na dopustu, je potrebno kuhat, da se kaj prišpara.[/quote]

Ojej, potem pa je res najbolje samskim.


Bolj malo, v kolikor so v familiji otroci in vse ostalo. Je treba vse to spedenat. Še na dopustu, je potrebno kuhat, da se kaj prišpara.[/quote]

Ojej, potem pa je res najbolje samskim.[/quote]
Vsaka stvar ima svoje prednosti in slabosti.

A si hotel povedal, da vezane pa niso uživale do 45tega leta?[/quote]
Vezan? Bolj prale cote od otrok, moža. Kuhale, pospravljale….., medtek, ko so samske lepo naokrog po potovanjih hodile, si lakirale nohte, hodile v fitnes. Skratka, uživale na polno brez skrbi. Sedaj, po 45, pa jok in skok, da so osamljene.[/quote]
Tudi, če bi šle v zvezo pri 25, bi bile pri 45 samske, ker bi zveza na silo razpadla. Da si siliš bit v zvezi za naložbo v prihodnost, se strga obem. Sicer pa se parčkajo tudi 60 plus, tako, da bo problem kje drugje, če pri 45 ne najdejo partnerja.

New Report

Close