Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanja grohar

Sanja grohar

Za sanjo sem navijala že ko je tekmovala za miss slo.. Letos pa sem jim pisala na instagramu, in sicer če mi lahko odgovori na kratek intervju, ki sem ga rabila za seminarsko nalogo. No ona je samo seenala moje sporočilo. Niti “oprosti nimam časa” ni bilo vredno napisat. Naknadno sem ji še komentirala sliko, da ima sporočilo od mene, tudi tukaj ignor. Medtem ko svojim kolegicam influencerkam odogori na vsak komentar in vsem komentira na fotografije… Sami srčki povsod. Naj kar počne to se naprej, ampak potem naj ne pričakuje da bo imela neke “sledilce”. To kar daješ, to dobiš.

V Londonu je živela, pa ni mogla priti niti do 100k sledilcev.

Meni se je zagabila. Zaradi odnosa.

Dost hudo, da te potre (ne)odgovot ene “influencerke”…

Odgovor na objavo uporabnika
Mia947, 26.07.2021 ob 01:40

Za sanjo sem navijala že ko je tekmovala za miss slo.. Letos pa sem jim pisala na instagramu, in sicer če mi lahko odgovori na kratek intervju, ki sem ga rabila za seminarsko nalogo. No ona je samo seenala moje sporočilo. Niti “oprosti nimam časa” ni bilo vredno napisat. Naknadno sem ji še komentirala sliko, da ima sporočilo od mene, tudi tukaj ignor. Medtem ko svojim kolegicam influencerkam odogori na vsak komentar in vsem komentira na fotografije… Sami srčki povsod. Naj kar počne to se naprej, ampak potem naj ne pričakuje da bo imela neke “sledilce”. To kar daješ, to dobiš.

V Londonu je živela, pa ni mogla priti niti do 100k sledilcev.

Meni se je zagabila. Zaradi odnosa.

    Oh Insta ti 🤣😄😄😄😄😄😄Pa zaradi takih nimaš osebnih podatkov, nič. Jao zmešane za diplomsko. Mama pa mleka nima več. Zbrihtaj se, pa spadajo diplomo.

Si Ti ziher o diplomski, si freak. Saj lahko Insti prepošĺjem. Pa nisem navedena. Ampak ene ste zgolj ….Pa srečno še na izpitu. 🤣 Življenja namreč.

Jap pinta hear hear 🤣😄😄😊😊😂😂😂😂 yur busted 🤣🤣🤣🤣😄😄😄😄😄😄😄😄 Chickens😅😅😅😅😅😅😅

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašam, 26.07.2021 ob 04:09

Jap pinta hear hear 🤣😄😄😊😊😂😂😂😂 yur busted 🤣🤣🤣🤣😄😄😄😄😄😄😄😄 Chickens😅😅😅😅😅😅😅

Diplomsko Na ta način 🤣😂😂😂😂😂

Kokoska, pa se cefurka.

Naučite se slovenske slovnice. Ne samo slovnice, pisanja na sploh. Aja, verjetno nimate diplome 🙂

Pusti njo, ona je zgodovina. Najdi nekoga ki je res nekaj ustvaril ali s svojimi dejanji pomaga da bo svet boljši.

New Report

Close