Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sanja se mi

Sanja se mi

Take izi sanje….

Nimam pojma, ce sem ga ze… Namrec ujela ritem…:))). Mal se mi bluzi… Una moja ljuba pupa me je tko zjebala, da sem cist adijo…:))). Presnete bejboline…:))). Z deci je manj dela, semenzdi…:))).

Mal me matra cas, zato bom kr na hitr nekaj nabluzila..

Ena “mala” zgodbica… Pa jest pa ti, pa zidana marela, heheeh…

Ergo:
Drzis me za besedo, ceprav je bla izrecena v “malce rastelanem” stanju moje nic krive, uboge dusice.. Ja, ja, vem, ne rabis pojasnjevat… Sem se kr sama zastrikala… In to zlo dobr…

Sva rekla, kavica najprej, ane? Ok. Pa nej bo kavica. Kje? Jest bi tam nekje… Dober kofe, da o tem kake moznosti ponuja, niti ne govorim…

Tam zadaj v separeju… Miza prekrita z dolgim prtom… Seze do tal…

Vsec sva si… Cakava na natakarja, da pride po narocilo.. Meni se zalusta bit mal… nevsakdanja, recimo..Ne vem kako bi reagiral ti, ce bi se lotla zadeve kr naravnost… Ampak si zelim,.. o kako si zelm…tebe… Iz torbice potegnem sminko in ogledalo… Bonton to zenskam dovoljuje… Se mal pacim sama seb v ogledalu…Se nasminkam… Ja, glej ga zlomka… Sminka mi, po nesreci (valjda) spolzi iz rok…Nocem tvoje pomoci… Jo bom ze sama poiskala (to presneto sminko) in pobrala… Rosna, nikol kej dost konservativna, se splazi pod mizo… Tam se pa dogaja… Pod mizo… Frend… najin frend… glih tolk, da ni zastave izobesil… Jebes pa se sminko, si misli Rosna… Nekaj boljsega je tu… Tiho, tihceno se pribliza prjatlu… Na tiho mu zasepeta:”Moj bos! Mesa se mi od hrepenenja in strasti po tebi!” Prjatu salutira… Se strinja… Cist…

Vzporedno se “dogaja” se ena zgodba… Natakar pride po narocilo… Zrajcan do amena, ampak, se vedno, obvladujoc se, mu narocis cabernet (recmo arhivo, 71 letnik je noro dober) in narezek…

Le kdo bi vedel kaj se je dogajalo pod mizo…?:))).

Tupatam, sanjam tud jest…

Ojla,

no, tole je pa kar se mene tiče zlo dober napisano……čist po mojem okusu…..:)))

CMok za takšno zgodbico…..pa še več takšnih….zasanjanih…..

sanje naj postanejo resničnost…………

opa Rosna, rajcajoče.

New Report

Close