Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjal sem, da letim…

Sanjal sem, da letim…

No pejd pa spet neč..le kaj je mislu? JANI;HEJ

Neč nisem mislu :)))))) aja, da sem na Adrii Airways pilot ,pa da držim za tisto… :))))) Ej, Perla pozab 🙂

Čau!

Nemorm..kako naj pozabm..ves da tako pr men ne gre..pozabt nekaj,kaj ni dorecen..evo ti lice..kazi!

Joj, Jani, nekam mi ekran paca črke, pa ne vidim dobro.

Ajjjj….Perla! Biser…pa Jani!!! A tako…ona nekaj prijela v roke…potem pa poletela…pa Jani! Ujela sem vaju hopla!!! Perla…biser…ne boš več biser, če mi boš mojega Janija zapenala… oba bom za ušesa in vaju zvlekla v nebesa…Potem bosta pa oba sanjala, da letita…No, problem. Saj lahko vse do nebes in čez…poletita z nami, poletita z Najboljšo letalsko firmo na svetu Adria Airways…jaz ze letim…imam perutničke!
PS: Perla, kdaj za božjo voljo si boš čas in šla na tisto prekleto kavo z mano, pa Janija pripelji s seboj…mislim, da ne upaš…
Lep dan obema!
Angel

Poglej, da ti ni pregorela žarnica.

ooooooooooooo angelcek moj..ne bat..JAni je tvoj..in ostaja tvoj!
A ves dons jest mal..kako naj recem..en feder me gon..heheheh morm mal!
Drgac pa sej ves..bolj na jeziku,mislim vse z jezikom!hihihi
Angell upam..kaj da ne..a prpeljem JAnija..a bos zdrzala..ma ostja JANIIIIIIIIIII!!! A greva??
Sva se ze zadnjic skor basala u auto..pa si zmaglila ti!

P.S.Draga moja..vceri..sem sla posnofat..tale tvoj bozanski parfem..mislim opojne disave..in spoznala da nisem prevec angelske sorte in da mi ne pase.heheheh
NA koncu ugotovim,da ne morem iz svoje koze..pa sem kaufnla 5th Avenija..to je zameee..hihihi SAm tolk,ker sem zadnjic obljubila,da ti porocam.BYe

Auuuu, saj ne morem verjet , lej ko je ress!
Hej kakšno moč pa ti imaš ?

Na Perla, saj sem vedel, da naju nekaj vleče, gor u luft…oba nekej letiva, pa v rok drživa, valda so to perutničke našega Angela… :)) Angel!!!!!! Drž’ da ne pademo…
In še tole, Angel, prav lepo tej evideti tu med nami 🙂 In en lep, ne prenaporen dan!

Jani

Kaka zarnca..mater a vas bom..falotje!!!

Ojla Perla ulet z avtom, pa greva!

Bom probal, če lahko še kej drugega “zrihtam”, poleg žarnice….

Jana, filter..zaščitni spucaj, pa bo šlo :)))))

Janiiii..ze kurblama..dej prprav se..angel ti se pa pazi!!

:::)))))))))))))))))))))))))))))))))????
čakam !!

nerabis..nerabm..ze mam vse!

Jest sam še čakam… Pr’let! Pa grema, na kafe :)))

hahahahahah- a misliš ,da ga ma zamašenga ………hahaha
kaj vam je dons ?

grem..ze letimmmmm..hahah pa nic se u rok ne drzim
hihihi janiiiii cmoki per te!

Perla pravi da ne rabi, jaz sem pa mislil reč, da bom miselno vplival na banko, da mi nakažejo kak miljonček preveč….

Sam ne računat name, nimam nč vez tuki.

Na kaj pa čakaš..a na gnar??

a…aa..aa ?
ni blema. Bom še jaz probal usmirit misli na banko
lep pozdrav !

Ma sej vidiš, da sanjamo še od zjutraj….

Ma, bi pa pasalo, da greš na bankomat, pa dvigneš 10.000, pa se ti pri NOVO STANJE, izpiše cifra z vsaj tremi vejicami vmes….

Sanja svinče o kukuruzu, a kukuruza nema ….

New Report

Close