Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjal sem, da letim…

Sanjal sem, da letim…

Hahahahahha..angel.no problemo..kamor hoc,tud v btc..jest upam pa ti?

Dan naša! Perla, biser si…velja! Kot malo deklico so me fantje vrebal:”Sej ne upaš!”…pol je pa Metka (ups, takrat bila še mali angel)…UPALA. Pa sem vedno naredila kakšno traparijo…do OŠ sem bila neuničljiva, ful so mel z mano problemse…res, sem kr vse upala…pokazat, razkarat, primerjat…ma ni blo, da ni blo…oči je obupaval nad mano…in pri sedmih letih so me v šoli prevzgojili…nc vec si nisem upala…no včasih, pa me je bil oči sit, da je moral stalno v šolo zagovarjat neukrotljivo smrklo…sem bila tepena večkat kot ne…ajsi, bajsi…pa vem…izplačalo se je. Mi ni žal. Tako, da upam, RES, no. Torej greva v BTC ali Euporium probat srajce…potem pa na tisto kavo k Štrumpiju…zapete se ve…no tako, mal na pol, do popka, pa spodaj brez…oklepa…Yes…to ga bova biksali u iber…kaj pa KR Slonček pa kava…? Nc?
Piši no kdaj pa kako…pridem pote…brrr bova šli, prav?
Pridem pote na konec sveta, če bo nuja. Zrihtam ti še letalo, uno majhno, na keterem se naši študentje učijo…a prou? Ta pristane tud na trav, če je sila…a prav? Iz zraka se vse drugače zdi…res, lahko uredim…bo pa šolski krog (maršruta) do Perle…ej, a bi se pelala! Zrihtam…a rečem šefu? napiš!
Angel

Perla napiše:
>
>
>
> Hahahahahha..angel.no problemo..kamor hoc,tud v btc..jest
> upam pa ti?

Sam se to mi povej,zakaj v btc,kaj te prav tja vlece…sej greva lohk kamorkoli?Kovej?!!

Mas tam koga,poznanega..al kaksno simpatijo?”

Pa sej lahko greva k JAniju..hihi..ves kako bo vesel..

Čer Perla! ma mene v Lju sploh ne vleče jo mam poln kufr že zarad faksa. Ok, greva pa v KR. Prav? Kva ma pa Jani tuki zraven…ne razumem! Aha, ti bi naju tako povezala…ti, ti, ja kva sbo pa mislu, da sem nora? Ne, ne, Perla, saj vem pa tud ti veš, da je poročen…a bi bla rada tepena? Jaz ne…pa še moj me bo natepu. Greva v KR v Slončka, prav?
Ps.17.10. imam rojstni dan, žur bo v petek v KR. te povabim. Prideš?
Angel

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..ma prletimmmmmmmm…ker te bo tepu,dej nehi..sej noben nebo vedu..bova cist tih..psttttttttt..oki?

Ok. Pišem ti na email ali ti meni! V petek bo 40. torte ne bo, ker je to much svečk! Žur pa bo. V Besnici pri Kranju, če rabiš prevoz no problem. Vse podrobnosti ti napišem jutr…a moj, da nau vedu…ma ta ne bo skužu. Profesor, pa pameten je ko strela. Bolj kot si lahko obe misliva. Nima veze. Na skrivaj pa angelu nekak ne gre…ma, ne vem. Bova že neki stenstale ,a prou. Grem še nekam, pol pa ajt! Se bereva jutr, prav?
Lepo lahko nočko!
Angel

Ja Angel, jaz sem tista b Barbara. Sem vesela če sem ti kakorkoli pomagala … in še vedno mislim isto kot takrat.

Lep dan ti želim,
Barbara.

😪😪😪

New Report

Close