Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sanjam o orali

Sanjam o orali

…sedajle…za začetek.Vroče dobro jutro.Ste kaj vrpčega piočeli čez vikend?Najbrž,tako kot jaz,a jaz bi še …sedajle.

O dobro jutro!
Vidim, da je bilo res pestro, saj se da komaj prebrati tale tvoj post. Se ti še malo roko tresejo..? :)))

Dobro jutro izgubljeni. Kje se potepaš.
Lep dan.

Ojla Majči,res se mi kar malo roke tresejo,pa bi rad ,da se mi še.

Čao srce,evo mene zopet tu.Poljubček zate in Majo.

pack*-*, še navsezgodi, eni pa sanjamo o kavi in jutranjem miru, ker je bil vikend pester kot ponavadi..nodek, nodek, si ti morda med vikendom stradal;)) kruha, meska ali še česa drugega..hihi

Kavo spijem po dobrem sexu.

Jutro Jaz. Zunaj sonček, toplo, vonj po pomladi… Kako si?

Bi se šli ven na sončka ,na eno dekco malo pomuckat:-))mmm bi pasalo,vroče bejbike in jaz.:-)

res..jaz se takrat samo še zarijem v njega in tko uživam…

sem takšna ku vreme dons;))..in ti draga;))? Še dišim po cvetlicah..hihi

In ga obdelaš tako kot znaš.super deklica si:-)

Polna energije. Sem si napolnila baterije čez vikend.

obdelam tako kot nama paše..aha in on mene…saj to je smisel seksa..da sta na koncu ob zadovoljna;)) no v nebesih..haha

potem sva kar na istem..super!

Samo da je sex rajski in da se on potrudi,da te “ukroti”in zadovolji.

Je bilo kaj prijetnega?

Nodek..tudi tukaj ni vedno rajsko, ker ne paše vedno tako…enkrat tko, drugič tko..saj veš no…no na koncu je pa vedno skoraj enako ja..orgazem v nebesih..hihi

Predvsem prijetno. Za mojo dušo in telo.

Važno je da experimentirata in da je v sexu zmeraj živo in kaj novega.Je tako?

In kaj je tisto naj za tvojo dušco?Mogoče kak poseben položaj,anala ali …?

Kot sem dejala, dolgčas-monotonost ubija, in ne samo v seksu, ampak na splošno v vsem v življenju, zato je vedno treba delat, da se ti kaj dogaja….

Odlična punca si.Le kje sem hodil,ko si bila še samska:-))

Ne. Ni vse v seksu. Seks je pika na i.

Swex ni vse,je pa veliko.Pa seveda spoštovanje,odkritost,dobrota,sočutje do partnerke,razumevanje in predvsem ljubezen.

New Report

Close