Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sanjarije

sanjarije

Popolnoma sama sta ostala v sejni sobi in nihče od njiju ni vedel, kdo je začel? Kako se je sploh začelo? Bila sta v objemu drug drugega. Njegove roke so hitele po njej, njene po njem in slačile, iskale kožo. Njuna jezika sta se prepletala v norem plesu. Pred njo je padel na kolena, privzdignil krilo, z eno roko odmaknil hlačke in hlastno zalizal v njeno pričakujočo mokroto. Divje je zaječala in se mu še bolj dala. Osvobodila si je svoji čvrsti dojki, s prsti zatipala po boleče nabreklih bradavičkah in si ju stisnila. Z glavo se je sklonila kolikor je le mogla, iztegnila jeziček in si obliznila lastno bradavičko……….«ja, daj me, daj me, daj me…« je prihajalo iz njenih ust. Nehal je, si odpel hlače in sunil pred njo z svojim do skrajnosti napetim k*****. Pred njim je počepnila, ga z levico trdno stisnila in z jezikom obliznila okrog in okrog, kot velik sladoled. Potem pa ga je posesala globoko vase, on je glasno zastokal, ona pa je nadaljevala z ritmičnim in globokim sesanjem. Kar naenkrat pa jo je odrinil, ji ga vzel in se ulegel na mizo…..«zajahaj ga mala, zajahaj ga! Zlezla je nad njega in se počasi nasadila na njegovega mogočnega k****. Z rokami je stiskal njeno čvrsto rito in ji pomagal, da se je še bolj nabijala nanj, ko se je z boki zibala naprej in nazaj in se drgnila ob njega. Njegova usta so poiskala njeno bradavičko in jo posesala globoko vase.
Njeno stokanje je postalo glasnejše, telo se je kot v krču napelo in z divjim krikom je oznanila svoj orgazem.

rajcaš??!!! :-))
paše…

malo moram ;)))

jajajaja…en tak s kratko pristriženo bradico bi se prilegel, kajne?!…
:-)))

aha, tak bi bil pa njami ;)))

Tako vzburja in draži…prijetno.Super.

Tole je pa… dobr…:))).

New Report

Close