Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sanjska ženska…

Sanjska ženska…

res ni pravi kraj za takšne debate, ne bo ne konca ne kraja, ampak nekaj moraš vedeti eno je nauk, ki ga cerkev uči, drugo je pa kaj počnejo ljudje v tej instituciji, in z naukom ni nič narobe;tako kot ni bilo nič narobe z socializmom ampak z izvedbo in razlago

eno je vera, drugo cerkev kot institucija. se strinjam.
ampak tudi vernik nisem : )

no v nekaj sigurno verjemeš; če ne drugega v sebe; se pravi da si vernik; v vsakem človeku se skriva nekaj božjega-se pravii da si bog; bog za sebe-batina za druge..

če ti tako praviš : )

Tudi Vida je izstopila iz ustanove …Cerkve…ni pa izstopila iz vere in je še naprej verna….torej se ima še naprej za katoličanko.
Kakor sem jo jaz razumela.

Vera je za človeka pomenbna, nihče ne more živeti brez vere. Ne pa mešati vero z različnimi religijami in ustanovami. Če nekdo veruje vase, je to največ, kar lahko:)

Za množice, ki pa po večini imajo čredni nagon, pa so potrebne neke ikone, vodstvo, nekaj oprijemljivega….ker razumeti Boga je zelo težko in to uspe redkim. Za večino pa je potrebna slikca, buda, jezus, alah, bogec z veliko roko in brki…karkoli, sam da lažje verjamejo. V Rimu se je zelo oprijelo prodajanje odpustkov….ker so ljudje dobili papir v roko…..ker za več niso imeli niti izobrazbe niti inteligence.

O ustanovah in pripadnosti, pa spet vsak po svoje.
Meni je bilo lepo pri tabornikih in pri verouku. Še vedno so mi všeč razna krščanska praznovanja, ker sem v tem vzgojena in ne pečem potice zato, ker bom potem izpadla verna, ne grem k maši zato, da bi soseda vedela da sem verna…..v katoliškem duhu sem vzgojena in če pošljem otroka k verouku, ministrantom ali prispevam 10 eurov za zvonik, še ne pomeni, da se strinjam s papežem ali sem vesela, da so križarji požgali toliko žensk….enostavno se vključujem v tak krog zato, ker mislim, da je neko osnovno vedenje o veri dobro zame in otroke in ker vem, da če dam denar, ga dam za skupnost, zato, da se bodo ljudje družili, kar v današnjih časih zelo manjka…cerkev kot prostor za druženje je krasen prostor….če ga nebi nekateri izkoriščali za poneumljanje že tako neumnih in primitivnih ljudi….no, pa hvala bogu, je takih vse manj in tudi duhovniki s svojimi pridigami več ne vodijo ljudi in jim ne dajejo navodil, ampak jim poskušajo dati temo, v razmislek…..večinoma gre za ljudi:)

Torej, osnova je dobra….institucija z vso svojo zlatnino in bogastvom pa zgrešena…..mislim, da je vedno več ljudi, ki vedo….v kaj verujejo in zakaj se vključujejo v neko skupnost. Časom bogaboječih nevednih podložnikov bo kmalu odklenkalo:)

hehe, tukaj si jo pa našel:))))

tako zelo je pametna…..bog in batina:)))))

dobro vama gre;)

da niti ne omenjamo kako pametna si pa ti. še primerjave človek ne najde

majhna je razlika med genijem in idiotom, mar ne;)

a se vidve poznata? mislim ker čutim neko napetost med vama

ne, se ne poznava:)

verjetno zato, ker sva nekako istih let, pa različnih nazorov;)

sicer pa ni napetosti med nama, vsaj z moje strani ne:)

Js imam vse ljudi rada in če kdaj kaj napišem, se predvsem pohecam, ne mislim nič hudega in osebnega, predvsem zato, ker tukaj ljudi ne poznam.

Mogoče bom kdaj tudi tebe špiknila gabrijel, pa bo bolj od tebe odvisno, kako boš razumel:)

Všeč so pa mi ljudje, ki se za vse tako zelo razburjajo in so tako zelo resni in arogantski:) v njih navadno poskušam najti kaj “mehkega” kaj nežnega….kar ne dvomim, da v vsakem človeku je:) Vsak je nekje ranljiv;)
Je pa že tako, da se zavedamo svojih napak in pomankljivosti, pa jih raje prikrivamo, pa se delamo močne:) Zase to govorim:)

mirella ti si mi všeč ,pa alenka 1974 tudi, – mislim po razmišljanju

jst bom pa tako rekla, sem rada direktna, in to tudi od drugih nekako pričakujem.

vse ovinkarjenje in lepopisje mi pa ne sede….sem imela vse spise v šoli glih glih 2. oziroma drugače povedano mi bolj leži praksa kot teorija : )

mogoče tudi za videt : )

mirella, a maš ti mogoče kratke lase pa očala? jst žal ne enega ne druzga : (

alenka ni vse v videzu, najbolj seksi pri ženskah je inteligenca

inteligenca?..

tista spodaj??…

hahaha

kaj je mali……..katera pa misliš, da je bolj poželjiva?

leta letijo - iščem stevardeso

po čem pa sklepaš da sem mali, ali pa ima beseda mali kakšen pomen ki ga ne poznam; katera je bolj poželjiva- e tu se pa moja pristojnost konča

js tud ne:)

čisto nasprotje:))))

imam očala v predalu, k mal slabo vidim na računalnik:), pa če bi blo treba, bi se pofarbala na temno pa ostrigla…pa tista očalca gor….pa bi blo:)

js sem bl nežna ženska, neb mogla bit tko stroga:))))

no zdaj me pa res firbec matra kakšni sta v resnici, glede na to da si rekla čisto nasprotje si verjetno blond, visoka, dolgi lasje, košarica d, se pravi da si vroooooča

pa menda ji nisi fouš? Vsaj privoščiš ji lahko
:-))))

daleč od tega da bi bil fouš, prav všeč bi mi bila če je takšna, pa je?

pa to je ja brezveze gabrijel, intelekt je važen : )

Bo dama sama povedala:-))) V glavnem od muh ni; ne tako ne drugače

ja intelekt+ zgornji opis je za moškega smrtonosna kombinacija, saj se še spomniš kdaj na Basic instinct

e, to pa verjamem

no sharon stone pa je ze bl men podobna, ko si dam očala gor;))))))

c-c-c

čist mal…:)

New Report

Close