Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sanjska ženska…

Sanjska ženska…

ej bolj ko razmišljam kaj sem hotel s tem povedat – skratka ne vem, nisem pa te hotel užalit ali pa imet za butasto, skratka nič v tem smislu, skratka ni blema, če pa fajn zgledaš, ja kdo sem jaz da bi sodil, važno je da tisto kar napišeš rad preberem

no to sem hotla slišat, da to kar napišem rad prebereš:)
kej več od forumašev ne pričakujem:) razen komentarjev:)

če bi hotela pa oceno videza, bi se dala pa na un portal, kjer najstnice svoje slikce dajejo v oceno:))))))
Pa nebi, k vem, kakšna sem in komu sem všeč…..:)..sej sem dost stara, kajne:)

verjetno sva si tam najbolj podobni. ja:)

pa po horoskopu sva obe vodni živalci:) …verjetno vsaka v svojo stran obrnjeni, pa vendar:)

Mireli,hvala,hvala.Tvojih kvalitet ne bom ponavljal.

Mireli je zelo fletna ženska in temperamentna,gabriel:-)

Tebe je zelo zanimivo brati in res same pohvale iz moje strani.Več takih Mirel bi moralo biti tu gor:-)Le tako dobra in izvirna ostani še naprej.Lep dan.

Izjava Gospe Žabot Popoviču, sigurno ni na mestu.

Lahko spomniš nas tukaj, katero njeno izjavo imaš v mislih?

amm, da ima raje ženske 20 cm pod volanom, kot za volanom.

načeloma je dobra izjava, le da po mojem mnenju njej ne paše.

Ja, sej tudi kakšnega komentarja ni blo na to, kolikor se spomnim, je tudi publika “izdahnila” le pridušen nasmeh.
Osebno Vido Žabot cenim, vendar pa se mi zdi, da je precej tekmovalna ženska, ki hoče imet svoj prav, občasno se mi pa tudi zdi, da govori “kr neki”, pa potem spet spelje stvari nazaj.
Pa kako živčna je spet bila pred razglasitvijo rezultatov…..tekmovalnost pač, ki je ne more skriti.

Se strinajm s tabo, res.
Izjava je hudomušna, zanimiva, ampak vseeno je človek od nje ne bi pričakoval.
Do tistega torka nisem vedela, da je tako tekmovalna!!!!! Vedno bolj napadalna postaja…. počasi bo treba premislit, če mi je sploh še všeč!

Ja, točno tako.
Tudi ona se je spremenila!
Mi je bila pa res takrat, ko je izstopila iz “stanu nun” tako simpatična, umirjena, elegantna ženska….
Takšna pač je, tega ne skriva oz. ne more ali pa ne zna skriti.

Morda je taka bila že od nekdaj, ampak se je med nunami naučila pohlevnosti, ponižnosti, tišine.
In ko je prišla ven, še ni upala povedati vsega, kar ji je padlo na pamet.

Upam, da se prav razumeva – baba je od hudiča dobra! Pametna, Prodorna. Pa še simpatična!
ampak pred leti mi je bila očitno bolj všeč kot zdaj. Takrat je bila po obnašanju dama. Danes postaja političarka. In razlika je velikanska!

Lunca,
zelo dobro se razumeva, ja, sva istega mnenja.
Ja, baba je še dandanes dobra.
In tudi v tem se strinjam s tabo, da je postala političarka. Menim, da je le vprašanje časa, kam se bo “priklopila”, levo ali desno.
Morda bo pa le prevladala “zdrava pamet”….

Huuuh, filozofirata…
;-)))))))))

Raj povejta, kdaj bo dan D…hehehe

Hehehe…..
Ti povabi, ti si najin center!

Jaz rečem……hmmm, zimske počitnice, evo!
En dan pač, meni je vseeno.
;-))

In jaz se strinjam!

Ampak pazi – midve nimava počitnic hkrati!!!!!!
Pri tebi so en teden prej!

Pismo, pa res.
Kaj pa zdaj??

A ti boš doma (mislim NE V SLUŽBI), ko bodo pri vas počitnice?

Ne bom doma, bom pa sama (baje).

Aha…. pol pa morda v tistem tednu pridem. Popoldne seveda. Po mojih obveznostih, če bo zneslo.

če ne pride luna, lahk še vedno jaz uskočim

Lej ga, petelinčka…. si že kurnik polni, hehe…..

zelo res!!

New Report

Close