Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sanjski imoški

Sanjski imoški

Da malo razbijem monotonijo tule. Kateri je za vas (velja za oba spola!) sanjski imoški (internet moški) na tem forumu tule? 😉

Pfu ta je pa tezka..bi se mogla malo bolj poglobit ampak zanc se mi je en post ful v spomin vtisnu sam zdj nicka ne wem…

www.studentarija.net

svetilnik?

Ne maram sanjskih moških….še manj sanjskih žensk.
Bljak.

hmmm, mogoče TI……zakaj pa ne?

Ampak tole ni poptv! 🙁

Vaša visokost:))).

glede na to, kako kvalitetno uprabljate moški zgornjo in spodnjo glavo, bi za sanjskega opredelila vas, vaša visokost (čeprav zadnje čase bol mal tle gor modrujete), pa tiste 3 pikce so mi tud zelo všeč, seveda, da ne pozabim KIRa, vedno preveč zasedenega, na ženskem čveku pa se tud najde nekaj zanimivih…aja, pa en Srečko je tud dober za brat…evo, tolk na hitr…

Ne ni bil on 🙂 En k je tko lepo o svoji zeni pisu da si clovk kr zazeli takega moza 🙂

www.studentarija.net

Sigurno ne na K?

Ne ni bil na K..en na K leps o lubicah pise kt o zeni 😉

www.studentarija.net

To vsak!

Ja ocitno ne..

www.studentarija.net

uf… maš prav… sem enkrat pogledal za kake pol minute, glih ko so onga tipa kazali kak se je simpatično cmeru….

za kozlat…. Samo to mi še majnka gledat… ;-))))

Evo sm zdj ugotovila da je bil srecko. 🙂

www.studentarija.net

Uh, kaj zamujam… !!! Hvala, hvala! Težko se bomo odločil… ali pa morda malo pogoljufam in si jih vzamem toliko kot jih zmorem vzeti…? 😉

Ja ljubic@, kje si zdaj, kje so tvoje lepe besede?

vedno tu nekje, časa bolj malo, gužvam se nerada…
pa lep dan še naprej!

Tudi tebi en lep deževen dan! Zakaj gužvat? Saj ni nobene gužve nikjer!
Pa sex med vikendom? Boš kaj povedala?

…sex med vikendom…pa daj končno že ti enkrat povej, kako si sexal med vikendom, z ženo, ljubico…

Samo z ženo, žal! Saj veš klasika, včasih f****m hit, včasih pa pošas, z dolgo predigro, kar bi počel tudi s tabo. Ogromno poljubljanja, otipavanja, masaž, lizanja, dračenja ščegetavčka….Pri tebi isto, ne?

on tko mal seksa…zato si želi vsaj brat,haha

Nastav jo, pol pa govor!

New Report

Close