Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sara*, vsaj javi se!

Sara*, vsaj javi se!

Marsikaj še ne bi mogla verjet. P…., enkrat bi se čisto zares morala skup spravt, se ti ne zdi?

Enkrat skupej spravt?
Sprejeto, ljubi. Samo odvisno kaj bi ti hotu skupej spravt, a veš, no…

Točno to, dragica, kar piševa! Al tako, kot si enkrat napisala: “v živo je nekaj drugega”?

Jaz bi pa s tabo in še eno – a veš katero?

No, v živo je sigurno nekej drugega.
Me prav zanima, kako si ti predstavljaš to. Vem, vem, da si varal in da varaš…(mimogrede, jaz še nisem). ker skupej se dat, pač to pomeni, ja?
In kaj če si v resnici ne bi bila všeč? Ali mogoče eden enmu ja drugi drugmu ne?
Pa ti bi ravno tako izkoristil gužvo?
Ja, ja bi, saj te poznam.

Kaj pa vem. Al bi se pa skregala, ker bi jaz hotu it do konca, ti ne. Najbrž bi blo res sranje. Sam ti bi men bla všeč, al ne, kaj misliš?

Ja, ljubi, ne vem. Kako moreš to mene vprašat?
Tlele si zvedu, kakšna naj bi zgledala…in jaz, kakšen naj bi bil ti.
Bi blo zanimivo zato, ker me spravljaš v smeh. In ne moreš bit tko zlo slab. Razen da hočeš sexat. Itak.
……?

Ti se smejiš, jaz vzdihujem… Zaprl bi ti tista tvoja lepa usteca, tak bi te poljubu, pa poseksu bi te tud ja! A je to greh?

Ne.

Zelo si gostobesedna. Če bi midva tako seksala, bi nama šele jutri prišlo!

Druga naj bo po tvoji izbiri ,ker vidim ,da se težko nadzoruješ, ko je tema sex,rad bi vse zadovoljil pa še sam ne veš kako ,da bodo vse uživale……………..-mm javi se….lp

Očitno je blo to bolj namenjeno -mm ju. Ja, res bi rad, da bi use uživale…, sam kako?

Dragi KIR tudi ti nas znaš lepo in prijetno zadovoljiti,sicer imaš za vsako svoj način in nekaterim nudiš več nekatirim manj…no važno je da so na koncu vse srečne in potešene.

Obstaja samo en način, da se dobro počutimo: naučiti se moramo biti zadovoljni s tem, kar nam je bilo dano, in ne vedno zahtevati tisto, kar nam trenutno manjka. Theodor Fontane

Hvala za pohvalo, še se bom trudil, da boste potešene, hehehe…

Moje najljubše “kletvice” so oh ne, oh ja, oh še,še pa še…….

To je lepo slišat, ja. Al pa tist: pa not pa vn, pa….

aha še pa še pa še paše…….

ja, tako paše to slišat. Zgleda, da sva kr sama ostala, drugi pa spijo. Al pa seksajo, dajva se midva pa preko neta….

New Report

Close