Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sara*, vsaj javi se!

Sara*, vsaj javi se!

Bolj ko gledam in iščem, tvojih sporočil in odgovorov ni več in zaradi tega sem kar mal žalosten. Očitno so te sprovocirali in dosegli ravno to, kar so hoteli.
Jaz pa želim, da se še naprej javljaš, posebno še, če te to veseli, še bolj pa bo to veselilo nas, saj veš kako radi prebiramo tvoje pametne odgovore!
Ker si tako pametna, niti najmanj ne dvomim, da boš v trenutku ugotovila, da so te hoteli spraviti iz foruma tisti, ki jim je šla v nos tvoja priljubljenost!
Konec koncev pa si tudi spoznala, da vsaka slava nekaj stane in ti si jo brez dvoma plačala!
Njihovih tem sploh odpirali ne bomo, pa naj si vprašanja postavljajo sami in nanje tudi odgovarjajo.
Predlagam, da o tem premisliš in ugotovila boš, da imam tokrat prav. Mi pa se že veselimo brat tvojo pošto, saj je ta forum brez takih kot si ti, mrtev!
NAJLEPŠI POZDRAV IN Č A K A M O T E !

kh…kh, mogoče je šla pa nazaj “svetit” na forum “kar tako brez veze”, ker so jo tukaj razkrinkali. Ni lepo Sara, da si se zlagala, da ne poznaš Natalie.

Kolikor jaz njo poznam, tega ne verjamem! Morda se motim, sam mislim da ne. Sicer pa nisem imel časa vsega prebrat.

Ja, lagati res ni lepo, bežati pa tudi ne. Pridi lepo nazaj in naredi kar moraš. 🙂
Sicer pa, jaz ne vem kaj je res in kaj ni, po pravici povedano me tudi ne zanima, ne razumem pa da se pusti nekdo preko foruma tako sprovocirati.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ojla, KIR, kva pa dva dni dopusta? Še čakata?
Lep vikend želim

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

A nis vidla, da me včeri ni blo? Ostal je samo še eden, zdej se pa zagreb!

Ej, a veš, da sem se že zagrebla. Tud mene včeraj ni blo. Zdaj pa ugibaj, kje sem bila

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ha, naj ugibam: v nekih toplicah?

Hm, ni nujno, da je kdo koga sprovociral! Tudi jaz ne morem nonstop “viset” tule. Pa zna se zgoditi, da ravno takrat ne bom mogel, ko me boste začeli opravljat, da bi se lahko branil… 🙂

KIR, ljubi moj, zakaj ji pa ne pišeš po mailu….? Če ti je tkoooo dolgčas?

Draga, ni mi dolgčas, sam trapast se mi zdi umazano perilo tle gor prat! Kje naj dobim njen mail?

Sej si ji pisal že. A pozabu?
Men, recimo (ha ha) nisi hotu, ne de, ljubi?

Njenega sem pozabu. Tvojega (tvoje, he he tudi ne pa bi jo rad) nisem dobu!

Ja, ja tkole hitr pozabljamo…
Mojega nisi hotu!
Moje nisi dobu. ha ha.

KIR ,če dovoliš, bi tudi jaz koga poklicala…-mm vsaj javi se!

Seveda ga nism dobu, ker mi ga nis dala, s poredna, veš?

lorena, očitno je -mm ju žena vrat zavila, sicer pa veš da dovolim, saj je v redu dec!

O, jest vem še za enga, ki je poreden…recimo zate.

Aha, že vem – zato k si tak želim kuštrat tiste rdeče laske, poljubljat lep vrat, pa čvrste prsi, trebušček, naprej se pa že skor ne upam, saj veš kako sm sramežljiv, hehe

Žena gor dol,naj pride nazaj….ker vidim ,da tebi stvari počasi že uhajajo iz rok …v dvoje je lažje…lp

Ha ha. Pa si res. Včasih, princ moj, malo pozabim, kako krhek si in nežen.
Tvoja mala backa se kar skrije v tvojih velikih? rokah, a ne?

Seveda, dete moje! Ne verjameš, da te dvignem nad glavo z eno roko? Sam pol bi ti naredu marsikaj…

Jst sm zmeri za 2 + 1 (sam dve ženski, še en moški zraven pa brrr)

Ne, no, to pa skorej ne verjamem. Skorej bolj verjamem tisto, kaj bi mi naredu, če bi me res ….Vidiš, to le pa tvoje renome…

Vidiš, KIR zakaj pogrešam -mm,samo ti mi nisi dovolj . (1+2)

New Report

Close