Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Šarec

Šarec


Ti se kar tolaži s tem. Jaz neke grozne inteligence pri vsaj polovici volivcev Šarca in Levice res ne vidim. Zgolj mentalne motnje.
[img]https://media.riffsy.com/images/7aee85853ba43a808d17b50ef0b32010/tenor.gif[/img]
To velja tudi za tebe, če vlečeš ven 50 let stare študije.


Kot Janša ni lider desnice, je Šarec še manj lider levice. Je zgolj dresirana opica, ki se je v danem momentu odločila, da si ne gre več.
Tako da primerjava s pokojnim dr. Drnovškom ni najbolj na mestu. Jaz bi celo rekel, da je žaljiva do bivšega P.V. in predsednika države.
Se pa strinjam s tabo, da programa LMŠ ni. Razen, če je “Samo_da_ni_Janša” tudi ene vrste programa. Samo od tega programa večina Slovencev (tudi tistih na levem polu) nič nima. Zgolj ozek krog elit.

Iz intervjuja predsednika Državnega sveta, Alojza Kovšce:

Orisali ste nam sedanjost in prihodnost. Kakšen pa je vaš komentar na zadnje leto vlade Marjana Šarca? Ste imeli višja pričakovanja? Kakšno je bilo sodelovanje s premierjem?

Nobenega sodelovanja ni bilo. Premier Šarec je prvi v zgodovini samostojne Slovenije, ki ni prestopil praga Državnega sveta. Nikoli nisva imela dialoga na ravni predsednik vlade in predsednik Državnega sveta.

Od vlade pravzaprav nihče ni pričakoval prav veliko, ker je bila sestavljena na negativni platformi: vse, samo SDS ne. Delo vlade ne morem ocenjevati kot pozitivno, ker smo v Državnem svetu predlagali kar nekaj zakonskih novel, ki so bile v Državnem zboru zavrnjene z obrazložitvijo, da vlada pripravlja sistemske spremembe, ki bodo bolj kakovostne in bodo reševale več problemov naenkrat. Na vsa naša vprašanja ob zavrnitvi zakonodajnih predlogov Državnega sveta glede časovnice realizacije teh sistemskih rešitev, pa nam je bilo odvrnjeno do konca mandata. Torej, s takšnim delom in načinom izključevanja ne samo opozicije, ampak tudi Državnega sveta, ne moremo biti zadovoljni. To je, po mojem mnenju, dokaj objektivna ocena.

Je pa nekaj, kar me je presenetilo. Mislil sem, da bo premier tako moder, da bo pat pozicijo, v kateri se je znašla vlada, izkoristil za samopromocijo. Nehvaležno vlogo razdiralca koalicije pa podelil komu drugemu. Vendar ga je očitno čas prehitel in mu je vodstvo stranke razpadlo prej, preden bi mu kaj takega uspelo. Torej… skupna ocena njegovega vladanja je negativna.

https://www.domovina.je/alojz-kovsca-marjan-sarec-je-prvi-predsednik-vlade-do-zdaj-ki-ni-prestopil-praga-drzavnega-sveta/

Je razlika med liberali in levičarji, ampak liberali neprimerno bolj korelirajo z levičarji kot konzervativci (nizek IQ) z levičarji. Konzervativci (nizek IQ) so vedno desničarji.
[/quote]

Naučeno iz državnih medijev, ne pa plod lastnih opazovanj in izkušenj.
Kar poglej, kaj je ustvarila slovenska povojna emigracija v Argentini in njihovi otroci po vsem svetu. Svetovno priznani operni pevci. In knjževniki.

In še tvit o Šarcu, ki govori o “orbanizaciji” Slovenije, kar leti na Janšo:

BojanPožar

BojanPozar

·
4h
Ironično, o madžarizacije Slovenije govori taisti premier, ki je od vseh sosednjih držav uradno obiskal samo Madžarsko in
ViktorOrban

, ker ga je Orban – od vseh predsednikov vlad sodednjih držav – tudi edini sploh povabil.

In to je za zdaj vse o inteligenci levakarjev. Čudovita “inteligenca”!

Orbanizacija Slovenije:
[img]https://pbs.twimg.com/media/EQwn1YtWAAEovW8.jpg[/img]

ŠAREC

Potrošna politična ŠARA (nomen est omen – v imenu je pomen!)

New Report

Close